Γενικά Ζευγαράκια...hotels and restos in Europe... by traveller...

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Στο Antico Dolo, όσο κι αν προσπαθήσαμε, τραπέζι δεν βρήκαμε για δυο σερί ημέρες..
Προσυπογράφω για τα ψαρικά, ειδικώς ταλιατέλες σε μελάνι σουπιάς είναι μοναδικές.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Στο Antico Dolo, όσο κι αν προσπαθήσαμε, τραπέζι δεν βρήκαμε για δυο σερί ημέρες..
Προσυπογράφω για τα ψαρικά, ειδικώς ταλιατέλες σε μελάνι σουπιάς είναι μοναδικές.
Αν όμως στέλνατε ένα απλό email μια βδομαδούλα πριν από το σπιτάκι σας θα απολαμβάνατε μια μυθική pasta με σπαράγκια και γαρίδες... εμ το καλό φαγητό θέλει οργάνωση καλή μου...
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Αν όμως στέλνατε ένα απλό email μια βδομαδούλα πριν από το σπιτάκι σας θα απολαμβάνατε μια μυθική pasta με σπαράγκια και γαρίδες... εμ το καλό φαγητό θέλει οργάνωση καλή μου...
Με σκοτώνεις.....ε, δεν το σκεφτήκαμε να σου πω την αλήθεια, ήταν και καθημερινές, ήταν και Νοέμβρης(το γράφω λόγω λίγου τουρισμού)...ε ατυχήσαμε νομίζω.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
σε ευχαριστώ και εγώ...να δουμε τι θα καταφέρουμε....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Tο πρώτο δεν το ξέρω καθόλου, δεν έχω άποψη...

Για το δεύτερο έχω διαβάσει αλλά δεν το έχω δει με τα μάτια μου... λένε πως τα φτηνά του δωμάτια είναι πολύ μικρά και στην ουσία είναι μονόκλινα...

Πάντως και τα δύο φαίνονται όμορφα και ντιζινάτα...

Στα λεφτά τους πάνω κάτω έχω την εντύπωση πως μπορείς να βρεις κάποια άλλα σε καλύτερο location... η περιοχή που βρίσκονται, ειδικά το βράδυ παραείναι ερημική...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Traveller,
πραγματικά πολύτιμες οι πληροφορίες για την Βενετία. Και πάλι ευχαριστώ πολύ.
γιατι δεν πατάς το κουμπάκι "ευχαριστώ" να πάρει κανένα πόντο ο άνθρωπος που τους έχει ανάγκη????:D:D
 

dimitra2g

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Γεια σε όλους σας . αν και είμαι νέο μέλος του forum σας παρακολουθώ καιλο και μπράβο σας.
Ιδιαίτερη αναφορά στο traveller που σε πηγαδάκια νέων που δειλά δειλά ξεκίνησαν να ταξιδεύουν και όχι μόνο οι προτάσεις του για διαμονή φαγητό και γενική πληροφόρηση αποτελούν εγγύηση.:p
Θα ήθελα λοιπόν τα φώτα σας .ταξιδεύω τον επόμενο μήνα για βενετία και μιλάνο.θα ήθελα αν είναι εύκολο να μου προτείνετε προτάσεις για φαγητό στη βενετία γευστικό που να μην ξεφεύγει των δυνατοτητων μας(σε προηγούμενες καταχωρήσεις διάβασα προτάσεις σας με κοστος 60-70 ευρώ), τύπου τρατορία για παράγειγμα και αν υπάρχει και πρόταση για διασκέδαση ευπρόσδεκτη.Αν σας έρθει στο νου και κάτι για μιλάνο:bleh:
Σας ευχαριστώ και πάλι:clap:
Καλως σας βρήκα το λοιπόν:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.416
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom