Η Κρήτη θέλει travelstory!

Papas George

Member
Μηνύματα
73
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
mexico
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
κ το επομενο ταξιδι μου δεν ειναι η Σκωτια (παει περασε κ αυτο)οπως λεει το ενημερωτικο μου εδω δεξια..
ειναι το Ολυμπικο της Ρωμης στις 25 φλεβαρη..
μαλλον δεν το εχουν ενημερωσει ακομα..
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
αν εχετε υπ οψην και κανα παραδοσιακο ξενωνα εκει τριγυρω να μας προτεινετε, εσεις που ξερετε απ αυτα τα μερη, να περασουμε το τριημερο των χριστουγενων και να ειμαστε και κοντα στο μερος συναντησης θα βολευε πολυ

Αρόλιθος Hotels, Αρόλιθος Κρήτη Κατάλογος Ξενοδοχεία

http://www.dalabelos.gr/gr/agrotourism-rooms-to-let-crete.aspx

Για δες αυτα τι παιζουν !!!!
 

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ πολύ γιά τη πρόσκληση , είναι μεγάλη η χαρά μου και γιά την πρόσκληση και που βρήκα ανθρώπους που έχουν το ίδιο πάθος ( οι δικοί μου με πειράζουν γι' αυτό και αισθανόμουν κάπως ψώνιο). Ομως, στις 27/12 θα είμαι στην Αθήνα και έρχεται και το καμάρι μου από μακριά κι έτσι θα βρεθούμε την επόμενη φορά.
Εύχoμαι νάστε πάντα χαρούμενοι, με πολλά πολλά ταξίδια.
Υ.Γ. Εύη προσπάθησα να σου στείλω μήνυμα αλλά δε νομίζω ότι τα κατάφερα.Με πολλή αγάπη
Phanny
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Kυριοι τα αποτελεσματα εχουν ως εξης .

ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ 3 ΨΗΦΟΙ

ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ 2 ΨΗΦΟΙ


Περιμενω και τους αλλους για να κ;αταληξουμε και να κανω τη κρατηση...

efi hania εχεις αποφασισει ????
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Περιμενω και τους αλλους για να κ;αταληξουμε και να κανω τη κρατηση...

efi hania εχεις αποφασισει ????
Ευη μου για σενα ''σκετο Εφη'':xmas_cheesygrin:
δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση οτι αποφασισετε εσεις δεν τα ξερω τα μαγαζια που προτεινετε,
μονο να μην ειναι καποιο μερος με εντονη μυρωδια απο κρεας γιατι δεν θ αντεξω και πολυ
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.546
Likes
7.958
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..:xmas_sad:εγω θα γυρνω απο Ζαχαρω εκεινο το βραδυ σας ευχομαι καλα να περασετε να φατε και να πιειτε μεχρι πτωσης ΤΕΛΙΚΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!:xmas_biggrin:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Kυριοι τα αποτελεσματα εχουν ως εξης .

(ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ ) 4 ΨΗΦΟΙ

(ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ) 2 ΨΗΦΟΙ

(ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ Ν' ΕΙΝΑΙ) 2 ΨΗΦΟΙ


Περιμενω και τους αλλους για να καταληξουμε και να κανω τη κρατηση...

????
Για να δω και τους υπολοιπους !!!!!:xmas_eek::xmas_eek:
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Γεια σας και από εμένα Ρέθυμνο από άποψη ευκολότερης διαδρομής.Κατά τα άλλα δεν έχω πρόβλημα!:xmas_biggrin:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Παραδοσιακή Κρητική Ταβέρνα "ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ" στο Ρέθυμνο Κρήτης (2 ψηφοι)

ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ (4 ψηφοι )

Μαζι σας και οπου να ΄ναι (2 ψηφοι)

Για τη ταβερνα Ευθαλια δεν βρηκα καταχωρηση ξερω οτι ειναι καταπληκτικη απο ποιοτητα φαγητου, σερβις ...ειναι οικογενειακη με ομορφο περιβαλλον

Για να συνεχισεται τη ψηφοφορια σας.....αντε γιατι πρεπει να κανω κρητηση
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μολονοτι δε θα παραβρεθω στη μαζωξη αφου θα λειπω,εκφραζοντας γνωμη κι οχι ψηφιζοντας,θα ελεγα οτι τα Ταλλαια ορη ειναι αρκετα δυσπροσιτα για τους φιλους απο τους ομορους νομους.Κι επισης τη μονη φορα που το επισκεφτηκα,μου εδωσε την αισθηση ενος τεραστιου χωρου,καταλληλου για κοινωνικες εκδηλωσεις(γαμους,βαφτισια) κι οχι ενα παρειστικο μαγαζι.Μαλιστα ηταν Κυριακη και γινοταν χαμος απο παιδακια,συμπεθερους κλπ.
Αντιθετα τα αλλα δυο ειναι πιο μαζεμενα και συντροφικα.
Τα Ταλαια Ορη τα επελεξα για τη διαφορετικοτητα τους αλλα και για τη ποιοτητα του φαγητου...επισης και οι γευσεις που εχει απο στρουθοκαμηλο ειναι λιγο εξω απο τα συνηθισμένα...
Επισης ο φιλος kokolakis βοηθησε πολυ μετα λινκ που εδωσε
Εξ. ισου καλο φαγητο εχουν και οι αλλες δυο ταβερνες...
Αν ειμαστε μονο Ρεθυμνιωτες θα επελεγα ταβερνες σε χωρια παραεξω....δεν νομιζω οτι ειναι λιγες...εχουμε παρα πολλες επιλογες
Επρεπε ομως να σεβαστω και αυτους που ερχονται απο μακρια, ή δεν θελουν να κανουν τοση διαδρομη και να πανε σε χωρια, για αυτο επελεξα αλλες δυο στη πολη, και λιγο παραεξω....με γνώμονα τη ποιοτητα του καλου φαγητου
Τωρα Κυριακη θα ειναι γιορτες εχουμε δεν νομιζω οτι θα πηγαιναμε καπου και θα ειμαστε μονοι μας κοσμο θα εχει παντου !!!!
 

kokolaki

Member
Μηνύματα
74
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ηράκλειο
Eυχαριστουμε πολυ φιλε Κοκολακι...οτι εψαχνα να το καταχωρησω, επλιζουμε να σε εχουμε μαζι μας στη συναντηση....
Κυριοι να βλεπω ψηφους για εστιατορειο για να δωσω τη λιστα και τη καταχωρηση !!!!!!
Αγαπητό rethimno,
ευχαριστώ για το κάλεσμα. Είχα λάβει και την καλοκαιρινή πρόσκληση για τη συνάντηση απλά δεν ξέρω πως να το εξηγήσω, ήμουν λίγο αφελής.
Δεν έδωσα ψήφο προτίμησης ακόμα γιατί δεν ξέρω ακόμα που θα βρίσκομαι εκείνη τη μέρα. Ίσως ένα απο τα κακά του να είσαι υπάλληλος.
Θα ενημερώνομαι όμως για τη συνάντηση και θα προσπαθήσω να μη τη χάσω και αυτή τη φορά γιατί είμαι σίγουρος ότι όντως θα χάσω να γνωρίσω πολύ ενδιαφέρων άτομα.
Όσο για το μέρος, δεν έχω πρόβλημα. Σημασία έχει να μπορέσει να μαζευτεί όλη η παρέα και να υπάρχει διάθεση για τσικουδιές.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αγαπητό rethimno,
ευχαριστώ για το κάλεσμα. Είχα λάβει και την καλοκαιρινή πρόσκληση για τη συνάντηση απλά δεν ξέρω πως να το εξηγήσω, ήμουν λίγο αφελής.
Δεν έδωσα ψήφο προτίμησης ακόμα γιατί δεν ξέρω ακόμα που θα βρίσκομαι εκείνη τη μέρα. Ίσως ένα απο τα κακά του να είσαι υπάλληλος.
Θα ενημερώνομαι όμως για τη συνάντηση και θα προσπαθήσω να μη τη χάσω και αυτή τη φορά γιατί είμαι σίγουρος ότι όντως θα χάσω να γνωρίσω πολύ ενδιαφέρων άτομα.
Όσο για το μέρος, δεν έχω πρόβλημα. Σημασία έχει να μπορέσει να μαζευτεί όλη η παρέα και να υπάρχει διάθεση για τσικουδιές.
Ειναι αληθεια οτι ειναι λιγο δυσκολη η μερα γιατι άλλοι δουλευουν , αλλοι θα φυγουν ταξιδι,οι αποστασεις ειναι μεγαλες.....το καταλαβαινω απολυτα...περιμενω ακομα 2 να επιλεξουν, και σημερα θα δωσουμε ανακοινωση :xmas_wink:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.627
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom