Η Κρήτη θέλει travelstory!

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
αν εχετε υπ οψην και κανα παραδοσιακο ξενωνα εκει τριγυρω να μας προτεινετε, εσεις που ξερετε απ αυτα τα μερη, να περασουμε το τριημερο των χριστουγενων και να ειμαστε και κοντα στο μερος συναντησης θα βολευε πολυ
επισεις θα μπορουσαμε να κανουμε τριημερη συναντηση και να νοικιασουμε μια βιλα για 15 ατομα:xmas_cool:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.719
Likes
6.360
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
αν εχετε υπ οψην και κανα παραδοσιακο ξενωνα εκει τριγυρω να μας προτεινετε, εσεις που ξερετε απ αυτα τα μερη, να περασουμε το τριημερο των χριστουγενων και να ειμαστε και κοντα στο μερος συναντησης θα βολευε πολυ
καλώς τη efi μας. μα και βέβαια στο Γαράζο περίμενε τη Εύη, που είναι πιο γνώστης του μεγάλου αυτού χωριού, κι αν δεν μπορέσει θα το κανονίσω εγώ.
θα σε ενημερώσω και τι να δεις στη γύρω περιοχή.

κι αν δεν βρεθεί κάτι θα σε φιλοξενήσει η Κούλα. :xmas_lol:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.719
Likes
6.360
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ στο χωριο Απλαδιανα στο Μυλοποταμο.

Αν δεν κάνω λάθος.

Οδηγίες απο Χανιά
Οδηγίες απο Ρέθεμνο(ς)
Οδηγίες απο Ηράκλειο
κοκολακι είσαι απίθανος.

όμως δεν συμφωνώ με τη διαδρομή από Χανιά και Ρέθυμνο γιατί μπαίνει πολύ
παλιός εθνικό. προτιμότερο να βγει κανείς από τον εθνικό όταν φτάσει Πάνορμο.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.719
Likes
6.360
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
επισεις θα μπορουσαμε να κανουμε τριημερη συναντηση και να νοικιασουμε μια βιλα για 15 ατομα:xmas_cool:
αυτό θα γίνει όταν θα τρυγάμε και θα πατάμε τα σταφύλια...:xmas_mrgreen:

σε παραδέχομαι:xmas_lol:
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
καλημερα φιλοι, ευχαριστω για την προσκληση στη συαναντηση στις 27/12 . απλα δεν ξερω ακομα σε ποιο σημειο του νησιου θα ειμαι τοτε , ειμαι απο χανια αλλα ζω και δουλευω ηρακλειο , οποτε δεν μπορω ακομα να απαντησω σιγουρα αν θα καταφερω να ερθω στο μυλοποταμο. παντως παρακολουθω το θεμα καθημερινα και ελπιζω να τα καταφερω .

σταυρος σφακιωτακης
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ στο χωριο Απλαδιανα στο Μυλοποταμο.

Αν δεν κάνω λάθος.

Οδηγίες απο Χανιά
Οδηγίες απο Ρέθεμνο(ς)
Οδηγίες απο Ηράκλειο
Eυχαριστουμε πολυ φιλε Κοκολακι...οτι εψαχνα να το καταχωρησω, επλιζουμε να σε εχουμε μαζι μας στη συναντηση....
Κυριοι να βλεπω ψηφους για εστιατορειο για να δωσω τη λιστα και τη καταχωρηση !!!!!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Και εγώ ψηφίζω Ταλαια, αν και η αποψη μου περιτευει αν δεν συμφωνησει ο σωφερ...Εύα;;;;;;;;;;;

η σοφερ Ευα λεει οτι ειναι μακρια γιατι ετσι κι αλλιως θα αργησω να ερθω λογω δουλειας.οποτε θα με διευκοληνε κατι πιο κοντα.
δεν θα μπορω να φυγω απο τις Καλυβες πριν τις 4 το απογευμα και θα θελω και 1????? ωρα να ερθω καταλαβαινετε......
δεν εχω κανενα προβλημα βεβαια αλλα θα με περιμενετε ε!!!!!!!!
μην φυγετε και πιω μονη μου τις τσικουδιες στο τελος........
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
thanks

ευχαριστω πολυ soudiane, δεν μπορω ακομα να στειλω προσωπικα μηνυματα ,,,,δεν ξερω ακομα αν θα ειμαι χανια ή ηρακλειο την κυριακη και δεν ξερω ακομα τις οικογενειακες υποχρεωσεις , θα προσπαθησω να τα καταφερω παντως ..ευχαριστω για την προσφορα μετακινησης . θα ειμαι σε επικοινωνια για οτι νεοτερο ....

σταυρος
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ΚΥΡΙΟΙ ΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Εχουμε 3 επιλογες και θελω τη γνωμη σας για να κανω κρατηση...μαζευτηκαμε αρκετοι..δεν το περιμενα τοσοι...θα δοθει η λιστα οσονούπω...
Επιλογη 1)
ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ στο χωριο Απλαδιανα στο Μυλοποταμο
Φαρμα με στρουθοκαμηλους και αρκετες γευσεις απο κρητικη κουζινα φαγητο σουπερ και σερβις επισης. Θεα βουνο και αρκετο πρασινο, παρτε μια γευση...
ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ (τα τηλεφωνα δεν ισχυουν)

Επιλογη 2)
Ταβερνα ΕΥΘΑΛΙΑ στους Αρμενους εξω απο το Ρεθυμνο, για το φαγητο ισχυει οτι και παραπανω

Επιλογη 3)
Ταβερνα ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ στο Ρεθυμνο με παραδοσιακη κουζινα

Η επιλογη δικια σας και εγω ακολουθω....:xmas_wink::xmas_wink:
Περιμενω να επιλεξεται !!!!! πρεπει να κανω κρατηση !!!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ευθαλια η' κληματαρια λεω εγω!
 

Papas George

Member
Μηνύματα
73
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
mexico
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
το μαγαζι που εχει τον πιο μικρο χωρο..
οσο πιο μικρο τοσο πιο ζεστο..
 

atrapos

Member
Μηνύματα
51
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Βιετναμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβικη
Μολονοτι δε θα παραβρεθω στη μαζωξη αφου θα λειπω,εκφραζοντας γνωμη κι οχι ψηφιζοντας,θα ελεγα οτι τα Ταλλαια ορη ειναι αρκετα δυσπροσιτα για τους φιλους απο τους ομορους νομους.Κι επισης τη μονη φορα που το επισκεφτηκα,μου εδωσε την αισθηση ενος τεραστιου χωρου,καταλληλου για κοινωνικες εκδηλωσεις(γαμους,βαφτισια) κι οχι ενα παρειστικο μαγαζι.Μαλιστα ηταν Κυριακη και γινοταν χαμος απο παιδακια,συμπεθερους κλπ.
Αντιθετα τα αλλα δυο ειναι πιο μαζεμενα και συντροφικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.619
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom