Η Κρήτη θέλει travelstory!

LULLU

Member
Μηνύματα
3.543
Likes
7.953
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
κι΄εγώ που συνήθισα τελευταία από πρωτεύουσες, σαλόνια high class,
πολυτέλειες, εκεί να δείτε πράματα και θάματα.....πως θα αντέξω σε μια
ταβερνούλα;;;;;;):D

παρακαλώ να παρουσιαστούν και οι άλλοι εγγεγραμμένοι Κρήτες που δεν συνηθίζουν να βγαίνουν τακτικά
..
..:xmas_lol: θα σε ποτισουμε τοση ρακι που θα νομιζεις οτι εισαι στο πιο χαικλασατο ρεστοραν...:xmas_razz:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.543
Likes
7.953
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Μην αγχώνεστε, όλος ο Γενάρης δικός μας είναι.
Θα έχει βγει και το φρέσκο λάδι για το ντάκο, και τη φέτα
..
.. οοιιιι, δεν ειναι δεν ειναι!!!!!! εγω φευγω 16 Γεναρη για ουγκαντα ... τι λετε να συναντηθουμε στο Εντεμπε στη ψαροταβερνα?????:xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.714
Likes
6.350
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
..
.. οοιιιι, δεν ειναι δεν ειναι!!!!!! εγω φευγω 16 Γεναρη για ουγκαντα ... τι λετε να συναντηθουμε στο Εντεμπε στη ψαροταβερνα?????:xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz:

οκ φίλοι μας. τότε όπως προγραμματίζουμε. για δυο μήνες απέχω από ρακές...
 

atrapos

Member
Μηνύματα
51
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Βιετναμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβικη
Σε ερωτηση της Ευης για ενα αλλο μαγαζι,την Κληματαρια,θα ελεγα οτι παλιοτερα το επισκεφτομουν πολυ τακτικα διοτι το εβρισκα εξαιρετικο για τα προσωπικα μου δεδομενα.
Πολυ βολικο κι εντιμο ειναι κι ο Αντωνης Κεχαγιας στον Σταυρωμενο,διπλα στην εθνικη οδο.Καλο μας κοριτσι Ευη,δρομολογησε τις οποιες εξελιξεις,κι ολα τα μελη θα πιουν μια ρακι στην υγεια σου!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εδω ειμαι και γω!!!!!γιατι ειχα καποια παραπονα οτι δεν μιλαω.......:p!!!!
 

Papas George

Member
Μηνύματα
73
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
mexico
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
κοπελια κ κοπελες, γυρνουμε "σα του παπα το σκυλο" τον ντουνια κ δε θα βρουμε ενα χωριουδακι στο νησι μας...
να με κουζουλανετε θελετε????????????
 

Papas George

Member
Μηνύματα
73
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
mexico
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
ο χναρης πανω στην εθνικη πως σας φαινεται?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ο χναρης πανω στην εθνικη πως σας φαινεται?
Εχω παει μερικες φορες γυρνωντας απο Ηρακλειο αλλα ειναι λιγο δυσκολο να δωσω το στιγμα...πανω στην Εθνικη .γιατι αν το προσπερασεις αντε να ξαναγυρισεις πισω....το αλλο ειναι οτι δεν εχει κατι το ιδιαιτερο...απλα πραγματα....
Το καλοκαιρι εξω...δεν το συζητω....απαιχτο!!!!!
Αν παλι συμφωνησεται μεσα και εγω....Ολες οι γνωμες ειναι δεκτες...
.
Κυριακη βραδυ θα δωσω τη λιστα....
 

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Τόσοι πολλοί κρητικοί! Πάω συχνά στη Κρήτη γιά δουλειές αν με θέλετε έρχομαι στη συνάντηση. Πάντως τον Σεπτέμβριο που χάζευα τις αναχωρήσεις στο αεροδρόμιο του Ηρακλείου, ζήλεψα το πλήθος των τσάρτερς γιά τους πιό απίθανους προορισμούς. Γιά τους περισσότερους από αυτούς δεν υπήρχαν απευθείας πτήσεις από Αθήνα. Τα Χανιά όμως έχουν πολύ λιγότερες (πτήσεις)(και μόνο τους καλοκαιρινούς μήνες)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Τόσοι πολλοί κρητικοί! Πάω συχνά στη Κρήτη γιά δουλειές αν με θέλετε έρχομαι στη συνάντηση. Πάντως τον Σεπτέμβριο που χάζευα τις αναχωρήσεις στο αεροδρόμιο του Ηρακλείου, ζήλεψα το πλήθος των τσάρτερς γιά τους πιό απίθανους προορισμούς. Γιά τους περισσότερους από αυτούς δεν υπήρχαν απευθείας πτήσεις από Αθήνα. Τα Χανιά όμως έχουν πολύ λιγότερες (πτήσεις)(και μόνο τους καλοκαιρινούς μήνες)
Kαλως να μας ερθεις φιλη Phanny και επειδη δεν εχουμε αλλο μη Κρητικο μελος θα εισαι η επισημη καλεσμενη μας...με χαρα και πολλη πολλη αγαπη θα σε δεχτουμε στη παρεα μας....
Αν θα μεινεις στο Ρεθυμνο θα παμε μαζι στο κεντρο για να μη χαθεις
Η συναντηση ειναι Κυριακη 27/12 μεσημερι
Σε λιγο θα δωσω 3 επιλογες εστιατορίου που θα ψηφισουν οσοι δηλωσαν συμμετοχη...σιγουρα θα ειναι τοπικη κουζινα το :xmas_wink:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.714
Likes
6.350
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Τόσοι πολλοί κρητικοί! Πάω συχνά στη Κρήτη γιά δουλειές αν με θέλετε έρχομαι στη συνάντηση. Πάντως τον Σεπτέμβριο που χάζευα τις αναχωρήσεις στο αεροδρόμιο του Ηρακλείου, ζήλεψα το πλήθος των τσάρτερς γιά τους πιό απίθανους προορισμούς. Γιά τους περισσότερους από αυτούς δεν υπήρχαν απευθείας πτήσεις από Αθήνα. Τα Χανιά όμως έχουν πολύ λιγότερες (πτήσεις)(και μόνο τους καλοκαιρινούς μήνες)
χωρίς τη Phanny δε κάνουμε. η παρέα μεγαλώνει. eva kas που είναι η dora explorer;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.315
Μηνύματα
887.657
Μέλη
38.980
Νεότερο μέλος
juanito

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom