Η ιστορία του travelstories

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Μπραβο Def.:clap::clap:
Ειλικρινα χαιρομαι που ξεκινησες δειλα,δειλα και δεν το εβαλες κατω,ξεπερασες τις δυσκολιες και τωρα εισαι το νουμερο ενα στον χωρο,εσυ και η ομαδα σου.
Μπραβο σε ολα τα παιδια.
Σαν μελος του φορουμ αισθανομαι τυχερος που υπαρχει ενα τετοιο σαιτ στον ελληνικο χωρο,που το απολαμβανω καθημερινα εγω,τα εκατονταδες μελη,και ενα σωρο κοσμος ακομα.
Παντα επιτυχιες και σ ανωτερα.!!!:clap::clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εσύ κέρδισες το μπλουζάκι, δεν πιάνονται τα καλά σου λόγια :LOL:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Προτεινω η ιστορία του σάιτ μας να τυπωθει με χρυσά γράμματα στην πισω πλευρά απ τα μπλουζάκια, για να την απολαμβάνουν οι πισινοί μας:D
Σιγά που θα σκαγα......
 

marigoula

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη-Βέρνη-Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα-Βραζιλία-Λατιν.Αμερ
Ευχαριστούμε πολύ Δευκαλίωνα!:clap:
Πάντα αναρωτιόμουν ποια ήταν η προέλευση του αγαπημένου μου site!
Ευχαριστούμε λοιπόν και για την ταξιδιωτική αυτή ιστορία αλλά και για την δημιουργία του site γενικότερα.
Από ότι βλέπω μία από τις αλλαγές είναι και στο nick σου? Από Dakis σε Defkalion ?
Μάλλον τώρα που οι μετοχές του site ανέβηκαν είπες να το αλλάξεις σε κάτι πιο καλλιτεχνικο?:bleh:
όχι ευαγγελία δεν την έκανα με ελαφρά απλά δεν περίμενα τόσο άμεση ανταπόκριση παρόλο που αγωνιούσα για το story!
Και πάλι ευχαριστώ!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ελπιζω λοιπον μαριγουλα να βρηκες απαντηση στις αποριες σου... ετσι και εμεις που ειχαμε καποια κενα καλυφθηκαν αμεσως!!:p.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από ότι βλέπω μία από τις αλλαγές είναι και στο nick σου? Από Dakis σε Defkalion ?
Δεν υπάρχει "καλλιτεχνικό", δεν έχω τέτοιο ψώνιο ακόμα, όταν θα γίνουμε πολυεθνική και θα μπούμε στο χρηματηστήριο του Τόκυο θα γίνω :D

Το Defkalion είναι, απλά, το όνομά μου. Δευκαλίων. ;)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Για να προσθέσω λίγο στο story, να πω ότι ο Δευκαλίωνας έχει ρίξει απίστευτες ώρες δουλειάς και πολλά ξενύχτια για να φτάσει το TravelStories εδώ που είναι σήμερα.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Χαίρομαι πολύ που έμαθα αυτή την ωραία ιστορία!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.963
Likes
9.348
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι εγω χαιρομαι ιδιαιτερα που ακουστηκε η ιστορια γεννησης του αγαπημενου μας σαιτ και χαιρομαι που πριν λιγες μερες ειχα γεννεθλια - εκλεισα ενα χρονο ως μελος :D!
Και εις ανωτερα ευχομαι , με ακομα περισσοτερα μελη και κυριως ταξιδιωτικες ιστοριες απο μακρινα , κοντινα , συνηθη και περιεργα μερη του υπεροχου κοσμου.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
όταν θα γίνουμε πολυεθνική και θα μπούμε στο χρηματηστήριο του Τόκυο θα γίνω :D
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί διάλεξες το Τόκυο. Αν ανοίξουμε παράρτημα εκεί πάντως, προσφέρομαι για μόνιμη εγκατάσταση με τα μισά χρήματα που μου δίνεις τώρα.

Για να προσθέσω λίγο στο story, να πω ότι ο Δευκαλίωνας έχει ρίξει απίστευτες ώρες δουλειάς και πολλά ξενύχτια για να φτάσει το TravelStories εδώ που είναι σήμερα.
Εγώ απλώς να προσθέσω το εξής.
Πόσες φορές έχει πάει περασμένες 2 και λέω στον Def, πάω για ύπνο.
Το ίδιο και εγώ, μου λέει.
Και βλέπω την επόμενη μέρα το πρωΐ, να έχει τελειώσει αυτό που φτιάχναμε κάποιες ώρες αργότερα.

Εγώ να δώσω συγχαρητήρια από την πλευρά μου στα μέλη του TravelStories που του έδωσαν τη σημερινή κατεύθυνση και το ανέβασαν σε αυτό το επίπεδο.

Στα καλύτερα που έρχονται λοιπόν.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Μπράβο σε όλα τα παιδιά πραγματικά!

Στον Δευκαλίων, στον λευτέρη, στον sporo και στον Θάνο!

Η δουλειά που βγαίνει προς τα έξω φαίνεται ότι έχει γίνει και χτίζεται καθημερινά με πολύ μεράκι και όρεξη από όλους τους παραπάνω!

Αλλά, και σίγουρα, ένα κομμάτι (ίσως το μεγαλύτερο...) της επιτυχίας του travelstories.gr ανήκει στα ίδια του τα μέλη!!! Χωρίς αυτά, όση δουλειά και να είχε πέσει, δεν θα ήταν το ίδιο!

Συνεχίστε έτσι παιδιά, με ακόμα περισσότερη όρεξη και μεράκι!!!

Τα καλύτερα.... έρχονται!!! :):clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.765
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom