Η ιστορία του travelstories

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Το να δίνεται η ευκαιρία σε άτομα που αγαπάνε να ταξιδεύουν,η δυνατότητα να εξωτερικεύουν τις εντυπώσεις τους ,και να δημοσιεύουν τις φωτογραφίες τους ,ειναι κάτι που δεν μπορείς να το βρείς ευκολα ,ή τουλάχιστον να το μοιραστείς . το καλύτερο απο όλα ειναι οτι σε αυτούς που απευθύνεσαι βρίσκεις ανταπόκριση αλλα και σχόλια , κριτική ,ενημέρωση ,και συγκριση .ολα αυτά ειναι υγιή στοιχεία , οπως εσεις όλοι τα επιλέξατε με σοφία ,και αποτελουν τον τελικό ιστό για συνέχεια και διάλογο ....δεν υπαρχει ανταγωνιστικότητα ,απεναντίας υπαρχει αρκετό χιούμορ και καλή διαθεση...
Αισθάνομαι οτι γράφτηκα κάπου ,οπου υπάρχει σοβαρότητα ,υπάρχουν καποιοι νόμοι που προστατεύομαι ,και χαίρομαι για αυτό .
καλή συνέχεια και σας ευχαριστώ .
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
βρε που σκαγαμε ολοι να μαθουμε (οσοι δεν ξεραμε) την ιστορια του σαιτ, και κανενας δεν μιλαγε τοσο καιρο (τουλαχιστον που ειμαι εγω εδω).... Μπράβο στα παιδιά και ειδικα στον def για την καλη διαθεση. Σίγουρα κατα την γνώμη μου το σαιτ εχει πετύχει για 2 απλους λόγους: το αγαπάει η ομάδα που το στήνει και ειδικα ο δημιουργος του και δευτερον, επειδη αυτη την αγάπη την έχουν μεταδώσει και σε μας και σέβονται τις γνώμες μας για αλλαγες και προσθήκες μας κάνουν να αισθανόμαστε μέλη της δημιουργικης ομάδας και οχι απλους χρήστες ή επισκέπτες.
Και φυσικά με το οτι δεν υπάρχουν σημεια "κλειδωμένα" σε εναν απλο επισκέπτη, αν καποιος παρακολουθησει το σαιτ μερικές μέρες, αδύνατο να μην θέλει να γραφτει και να συμμετάσχει στην παρέα
Μπράβο σας παιδιά....
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μπράβο σε όλα τα παιδιά για τη δουλειά τους, στα μέλη που με τα γραφτά τους και τα σχόλιά τους κάνουν το σάϊτ τόσο όμορφο και πλούσιο και πάνω απ'όλα βέβαια στον Δευκαλίωνα για την ιδέα, τηον τόλμη του να δοκιμάσει και να επιμείνει και πάνω απ'όλα τη δουλειά του.
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Συγχαρητήρια παιδιά , είμαι καιρό σε forum και παρα είμαι απαιτητικός για να μείνω κάπου αλλα εδώ η δουλειά σας με έχει κερδίσει.

Keep it going!

Υ.Γ Θα ήθελα να σας προτείνω να ενσωματώσετε έναν τομέα με video apto Google Streets για τους διάσημους προορισμούς.
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Δεν υπάρχει "καλλιτεχνικό", δεν έχω τέτοιο ψώνιο ακόμα, όταν θα γίνουμε πολυεθνική και θα μπούμε στο χρηματηστήριο του Τόκυο θα γίνω
Όχι αφεντικό
Θα μπούμε πρώτα στο Nasdaq για να χουμε και τις νέες τεχνολογίες μαζί μας και μετά θα σχεδιάσουμε την αναπτυξιακή μας πορεία.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κατά τη γνώμη μου η επιτυχία του site οφείλεται τόσο στη συνεχή και άοκνη φροντίδα του δημιουργού της και της διαχειριστικής ομάδας όσο και στο πολύ ζωντανό πνεύμα των μελών της. Τελικά αυτά τα δύο στοιχεία επιδρούν μαζί και επιτυχαίνουν αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα. Θα ήθελα επίσης στο σημείο αυτο να ευχαριστήσω δημόσια και το Δήμο που με καθοδήγησε προς αυτή την ιστοσελίδα που επί καιρό έψαχνα, χωρίς να ξέρω οτι υπάρχει. Ευχαριστώ Δήμο!
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ταξίδι-Όνειρο
το...ψάχνω ακόμη !
Κατά τη γνώμη μου η επιτυχία του site οφείλεται τόσο στη συνεχή και άοκνη φροντίδα του δημιουργού της και της διαχειριστικής ομάδας όσο και στο πολύ ζωντανό πνεύμα των μελών της. Τελικά αυτά τα δύο στοιχεία επιδρούν μαζί και επιτυχαίνουν αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα. Θα ήθελα επίσης στο σημείο αυτο να ευχαριστήσω δημόσια και το Δήμο που με καθοδήγησε προς αυτή την ιστοσελίδα που επί καιρό έψαχνα, χωρίς να ξέρω οτι υπάρχει. Ευχαριστώ Δήμο!
Θα συμφωνήσω με την ΕΡΣΗ.Είμαι καινούριος εδώ..ευέλικτο site !
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ταξίδι-Όνειρο
το...ψάχνω ακόμη !
βρε που σκαγαμε ολοι να μαθουμε (οσοι δεν ξεραμε) την ιστορια του σαιτ, και κανενας δεν μιλαγε τοσο καιρο (τουλαχιστον που ειμαι εγω εδω).... Μπράβο στα παιδιά και ειδικα στον def για την καλη διαθεση. Σίγουρα κατα την γνώμη μου το σαιτ εχει πετύχει για 2 απλους λόγους: το αγαπάει η ομάδα που το στήνει και ειδικα ο δημιουργος του και δευτερον, επειδη αυτη την αγάπη την έχουν μεταδώσει και σε μας και σέβονται τις γνώμες μας για αλλαγες και προσθήκες μας κάνουν να αισθανόμαστε μέλη της δημιουργικης ομάδας και οχι απλους χρήστες ή επισκέπτες.
Και φυσικά με το οτι δεν υπάρχουν σημεια "κλειδωμένα" σε εναν απλο επισκέπτη, αν καποιος παρακολουθησει το σαιτ μερικές μέρες, αδύνατο να μην θέλει να γραφτει και να συμμετάσχει στην παρέα
Μπράβο σας παιδιά....
but sometimes,when you live the..dark side of life,then you can feel,how important is the..bright side:)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το μεράκι του δημιουργού και των συνεργατών του είναι πασιφανές!
Συγχαρητήρια, παιδιά:clap:
Χαίρομαι που ανήκω στη μεγάλη αυτή και τόσο αγχολυτική παρέα:D
Αντε να δούμε και τί πολύ σπουδαίο έρχεται....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μόλις ανακάλυψα το σχετικό θέμα και δεν έχω να πω παρά ένα τεράστιο μπράβο στον Def για την τόλμη του και τις ατελείωτες ώρες που αφιερώνει αυτός αλλά και η υπόλοιπη διαχειριστική ομάδα sporos, lthanos, για να απολαμβάνουμε αυτό το υπέροχο φόρουμ, το οποίο συνεχώς εξελίσσεται και βελτιώνεται.
Πολλά συγχαρητήρια και στα πρώτα και παλαιά μέλη, που παραμένουν ακόμη ενεργά μέχρι και σήμερα.:clap::clap::clap:
Και ένα ευχαριστώ σε όλους σας που με φιλοξενείτε στην πιο τρέλή και ταξιδιάρικη παρέα του internet.:D
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
Εχω συγκινηθει;).Ειναι μεγαλη μου τιμη που σημμετεχω στο site.Ευχαριστω ολους αυτους που μου κρατουν συντροφια στα ονειρα μου για τα ταξιδια που σχεδιαζω με το μυαλο μου.Μου ανοιξατε νεους οριζοντες.Και μονο που μπορω να επικοινωνω με αλλους ταξιδιωτες αυτο απο μονο του μου δινει μεγαλη χαρα:p.Και φυσικα ευχαριστω θερμα τους ηγετες του site που με αυταπαρνηση και ζηλο μας δινουν νεες ιδεες για να σχεδιαζουμε και να πραγματοποιουμε τα ταξιδια μας:clap::clap::clap:.THANKS DEF,LTHANOS κλπ:clap::clap::clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
Εχω συγκινηθει;).Ειναι μεγαλη μου τιμη που σημμετεχω στο site.Ευχαριστω ολους αυτους που μου κρατουν συντροφια στα ονειρα μου για τα ταξιδια που σχεδιαζω με το μυαλο μου.Μου ανοιξατε νεους οριζοντες.Και μονο που μπορω να επικοινωνω με αλλους ταξιδιωτες αυτο απο μονο του μου δινει μεγαλη χαρα:p.Και φυσικα ευχαριστω θερμα τους ηγετες του site που με αυταπαρνηση και ζηλο μας δινουν νεες ιδεες για να σχεδιαζουμε και να πραγματοποιουμε τα ταξιδια μας:clap::clap::clap:.THANKS DEF,LTHANOS κλπ:clap::clap::clap:
με καλυψες απολυτα βαγγελη!:clap:
αυτο το ποστ δεν το ειχα δει και ειναι ενα απο τα σημαντικοτερα!:clap:
εγω ενα θα πω r e s p e c t!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.314
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom