Η ιστορία του travelstories

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τι μαθαίνει κανείς? Μπράβο σε όλη την ομάδα του travelstories.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Και εγώ τώρα το είδα το θέμα.Είναι πολύ όμορφο να βλέπεις πως άρχισαν όλα και όταν υπάρχει τόσο μεράκι γίνονται ακόμα καλύτερα.Συγχαρητήρια στους υπεύθυνους και σε όλα τα μέλη(και μη) που κρατάνε σε τόσο υψηλό επίπεδο το site!
 

Evapar

Member
Μηνύματα
87
Likes
103
Επόμενο Ταξίδι
Αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Ζηλανδία/Πολυνησία
Μπράβο παιδιά! Διαβάζοντας κάποιος αυτό το θέμα για το πώς άρχισαν όλα, καταλαβαίνει γιατί πετύχατε. Τίποτα δεν είναι τυχαίο...η έμπνευση, η αγάπη γι' αυτό που κάνετε και ο κόπος που επενδύσατε νομίζω ότι δικαιολογούν απόλυτα την επιτυχία σας. Ενα μεγάλο ευχαριστώ από ένα μέλος που αγαπά τα ταξίδια...ακόμα κι αυτά που γίνονται νοερά μέσω της οθόνης ενός υπολογιστή...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
να πω κι εγω οτι χαρηκα που τυχαια ειδα το θεμα και που πλεον ξερω πως δημιουργηθηκε αυτη η υπεροχη ιστοσελιδα αυτη η μεγαλη ομαδα!
προσφατα στο ερωτηματολογιο του travelstories απαντησαμε σε ενδιαφερουσες ερωτησεις.πιστευω ο καθενας εγραψε τις προτασεις του ή τις ιδεες του πως θα γινει ακομα καλυτερο το site.πιστευω να λειφθουν υποψιν γιατι πραγματικα αξιζει στο travelstories να γινει ακομα πιο τελειο πιο λειτουργικο πιο ομορφο..συγχαρητηρια στα παιδια γιατι απο κατι τετοιους δραστηριους,ψαγμενους και εργατικους ανθρωπους ολοι εμεις απολαμβανουμε αυτο που λεγεται travelstories.gr
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Με συγκινήσατε απ αυτά τα ιστορικά που διάβασα, γι΄αυτό θα σας προγραμματίσω μια ιστορία για μια πόλη που το όνομα της δεν έχει αναφερθεί εδώ ακόμη.
Να χειμωνιάσει όμως πρώτα γιατί μόνο χειμώνας της ταιριάζει
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.768
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Ξαναξεθαφτηκε αυτο το τοπικ .. Συγχαρητηρια στους πρωτομαστορες αυτης της ιδεας που τεινει να γινει αυτη την στιγμη το No1 site στην Ελλαδα σε αναγνωσιμοτητα .. sky is the limit!!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.009
Κι εγώ τώρα είδα το τόπικ.Συγχαρητήρια στον DEF και στα άλλα παιδιά και συνεχίστε έτσι.Επίσης συγχαρητήρια όχι μόνο για τις ταξιδιωτικές ιστορίες αλλά και για την αξιοπρέπεια και το σεβασμό που προωθείτε στον τρόπο γραψίματος.
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υποσαχάρια Αφρική
Ας ειναι καλά η alma που το είδε σήμερα το τόπικ και το ανακάλυψα κι εγώ αμέσως μετά εξ αιτίας της!
Στα 6α γενέθλια του (και 2α δικά μου), έμαθα επιτέλους την ιστορία του!
Το ότι είχε πέσει ποοοοολλλλληηηη δουλειά βέβαια φαινόταν!
Μπράβο στο αφεντικούλη μας και όλους τους λοιπούς administrators γιατί έγιναν η αιτία όχι απλώς να αποκτήσουμε ένα ταξιδιωτικό φόρουμ, αλλά - το κυριότερο - μια μεγάλη παρέα!!!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Σημερα εμαθα και εγω την ιστορια του travelstories!Αφου,πλεον μου εχει γινει καθημερινη συνηθεια,να δωσω και γω συγχαρητηρια σε ολη την ομαδα,για την ομορφη παρεα που φτιαξατε:)!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Karfitsa, να είσαι καλά.
Def, ευχαριστούμε.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Αυτό πρέπει να είναι το μόνο τόπικ που ξεθάβεται κάθε χρόνο από κάποιο τυχαίο σχόλιο κάπου αλλού και πιάνω τον εαυτό μου να το ξαναδιαβάζω όλο κάθε φορά :haha:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Αυτό πρέπει να είναι το μόνο τόπικ που ξεθάβεται κάθε χρόνο από κάποιο τυχαίο σχόλιο κάπου αλλού και πιάνω τον εαυτό μου να το ξαναδιαβάζω όλο κάθε φορά :haha:
Με το δίκιο σου. :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.499
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom