Ισοθερμικά εσώρουχα

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
εδώ και 10 χρόνια παίρνω ισοθερμικά από marks and spencer και τα φοράω μέχρι να λιώσουν, ειδικά στα ταξίδια αλλά και όποτε πρέπει να κοιμηθώ στη δουλειά (γιατί κάνω - ή μάλλον έκανα αυτά τα 10 χρόνια, και νυχτερινές βάρδιες).
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Αυτή την περίοδο έχει αρκετά καλές τιμές. Αγόρασα πριν λίγο καιρό ένα σετ ισοθερμικών, κυρίως για το σκι αλλά και για ταξίδι. Το πήρα από ένα πολυκατάστημα που γιορτάζει τα 20 χρόνια λειτουργίας του, 30Ε (γνωστό κυρίως για τέτοιου είδους αγορές). Δεν λέω το όνομα γιατί δεν ξέρω αν κάνει...
 
Last edited by a moderator:

manos_XP

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
Αυτή την περίοδο έχει αρκετά καλές τιμές. Αγόρασα πριν λίγο καιρό ένα σετ ισοθερμικών, κυρίως για το σκι αλλά και για ταξίδι. Το πήρα από ένα πολυκατάστημα που γιορτάζει τα 20 χρόνια λειτουργίας του, 30Ε (γνωστό κυρίως για τέτοιου είδους αγορές). Δεν λέω το όνομα γιατί δεν ξέρω αν κάνει...
καλησπερα,
θα μπορουσες να αναφερεις το ονομα του καταστηματος ? Αυτες τις ημερες ηθελα να παρω και εγω και 30ευρω ειναι πολυ καλη τιμη !
 
Last edited by a moderator:

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
καλησπερα,
θα μπορουσες να αναφερεις το ονομα του καταστηματος ? Αυτες τις ημερες ηθελα να παρω και εγω και 30ευρω ειναι πολυ καλη τιμη !
Μάνο σου απάντησα με προσωπικό μήνυμα (να μην κάνουμε και διαφήμιση).
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.743
Likes
15.239
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
δεν νομίζω οτι το να πείς απο πιό καταστημα αγόρασες κάτι είναι διαφήμηση,το να το κατηγορήσεις απαγορεύεται.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
δεν νομίζω οτι το να πείς απο πιό καταστημα αγόρασες κάτι είναι διαφήμηση,το να το κατηγορήσεις απαγορεύεται.
Ναι, βρε παιδιά... γιατί να απαγορεύεται; Καλά λέει ο makisg. Μόνο η δυσφήμηση απαγορεύεται. Σε κάποιο άλλο thread είχε αναφερθεί ένα στοκάδικο για βαλίτσες και επίσης πολλές φορές έχουν αναφερθεί ονόματα εστιατορίων, ταξιδιωτικών γραφείων κλπ.
Τώρα μόλις πρόσεξα ότι παραπάνω αναφέρθηκε και το marks and spencer :xmas_lol:
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
οκ ελπίζω να είναι σωστό... το μαγαζί είναι η woodland και το ισοθερμικό που πήρα είναι μάρκας trespass (30Ε όλο το σετ), η προσφορά του 20% (σε όλα τα προϊόντα) ισχύει μέχρι της 20/12 και καλό θα είναι να μάθετε περαιτέρω πράγματα από το internet. Ελπίζω να βοήθησα.
 
Last edited by a moderator:

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
οκ ελπίζω να είναι σωστό... το μαγαζί είναι η woodland και το ισοθερμικό που πήρα είναι μάρκας trespass (30Ε όλο το σετ), η προσφορά του 20% (σε όλα τα προϊόντα) ισχύει μέχρι της 20/12 και καλό θα είναι να μάθετε περαιτέρω πράγματα από το internet. Ελπίζω να βοήθησα.
:xalara::xalara::xalara::xalara:
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.230
Μηνύματα
884.381
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom