Ισοθερμικά εσώρουχα

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Συμφωνώ ότι η ποιότητα των προϊόντων που βρίσκει κανείς σε καλάθι διαφέρει από χώρα σε χώρα.

Επειδή είναι λίγο επείγον, μπορεί κανείς να μου πει πού μπορώ να βρω ισοθερμικά καλτσάκια?
Απο την Κολουμπια ειχα παρει εγω και ηταν μια χαρα.
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Έγώ πάντως τα καλύτερα ισοθερμικά τα πήρα το Νοέμβρη στην Ουλάν Μπατόρ στη Μογγολία. 6 ευρώ το κολάν και 2 ευρώ οι κάλτσες, άπαιχτα αμφότερα. Ε, με μείον 40 το χειμώνα όσο να'ναι κάτι κατέχουν οι Μογγόλοι από κρύο. Ξέρω ότι πέφτει κάπως μακριά για τους περισσότερους :lol:, αλλά δεν μπορούσα να μην το πω.
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Kαι ναι λοιπόν, τη βδομάδα που πέρασε, είχαμε -36 βαθμοί Κελσίου(-44 με το wind chill effect) και η σκελέα (ουχί "ϊσοθερμική") των 16 δολλαρίων από το Wal-Mart, μάρκας Κλάψε-Με, κινεζικής κατασκευής, αποδείχθη σωτήρια. Δεν ένιωσα τίποτα διαφορετικό την άλλη μέρα που φόρεσα τη Stanfield (η και-καλά-μάρκα) των 35 δολλαρίων. Ούτε κρύο ούτε ζέστη.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Kαι ναι λοιπόν, τη βδομάδα που πέρασε, είχαμε -36 βαθμοί Κελσίου(-44 με το wind chill effect) και η σκελέα (ουχί "ϊσοθερμική") των 16 δολλαρίων από το Wal-Mart, μάρκας Κλάψε-Με, κινεζικής κατασκευής, αποδείχθη σωτήρια. Δεν ένιωσα τίποτα διαφορετικό την άλλη μέρα που φόρεσα τη Stanfield (η και-καλά-μάρκα) των 35 δολλαρίων. Ούτε κρύο ούτε ζέστη.
Μη μας συγχιζεις και συ πρωινιατικα :bleh::bleh::haha:

Λοιπον για το φιλο που ρωταγε παραπανω ...να επιβεβαιωσω και γω για τις καλτσες Columbia (ασχετα με τις μαρκες που λεγαμε παραπανω).Μεχρι το γονατο..εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη)
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Μη μας συγχιζεις και συ πρωινιατικα :bleh::bleh::haha:

Λοιπον για το φιλο που ρωταγε παραπανω ...να επιβεβαιωσω και γω για τις καλτσες Columbia (ασχετα με τις μαρκες που λεγαμε παραπανω).Μεχρι το γονατο..εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη)

Γιατί σε συγχίζω;:roll:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Θερμοεισώρουχα είναι οποιαδήποτε εσώρουχα που είναι φτιαγμένα για να σε κρατάνε ζεστό ακόμα και όταν δεν κάνεις κάποια δραστηριότητα ενώ τα ισοθερμικά είναι για αθλητικές δραστηριότητες σε κρύο περιβάλλον έτσι ώστε όταν ιδρώνεις να μη γίνεσαι μούσκεμα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι άμα φοράς ένα ισοθερμικό δε θα σε ζεσταίνει έστω λίγο αλλά ο σκοπός του είναι άλλος και είναι και ακριβά.....
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Γιατί κάθε αθλητής χρειάζεται τον κύκλο Καρνώ του.
 

hoselover

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Εξάλλου για τους άντρες μη σου πω οτι το θεωρώ πιο απαραίτητο γιατί οι γυναίκες βάζουμε κι ενα χοντρό καλσόν μέσα από το παντελόνι...:xmas_cheesygrin:.
Και ποιός σου λέει ότι δε μπορεί κι ένας άντρας να βάλει ενα χοντρό καλσόν κάτω από το παντελόνι; Αν έχει κρύο... Το έχω κάνει αρκετές φορές για εκδρομές και όχι μόνο και έκανε καταπληκτική δουλειά. Όταν έχει πιο νορμάλ κρύο, πολλές φορές φοράω λεπτό καλσόν κάτω από το τζιν μου για λίγη παραπάνω ζεστασιά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.841
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom