Καθήλωση αεροσκάφους στο έδαφος λόγω χρεών!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ετσι ετσι! Οι συνομωτες λαμβανουν την προσηκουσα τιμωρια!:D:D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ερση χλωμό το βλέπω για βιέννη .....εδώ άυριο πετάω ? για Πράγα και κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα !!!!!!!
φίλε Χρήστο μην ανησυχείς για τίποτε. θα πετάξεις σίγουρα και θα είναι φοβερό το ταξίδι σας! θετική σκέψη πάνω απ' όλα!:):)
την επόμενη φορά πάντως μην ακούς τις κακές παρέες και κλείσε Αλιτάλια να πας σίγουρα. αργεί καμμιά φορα αλλά φτάνει πάντα..ρώτα και τη sapienza..
και για ακόμα πιο σίγουρα Αγούδημο ή LeftrisB (με δωρεάν προφιτερόλ) για Μπάρι και λεωφορείο ή ωτοστόπ μετά.:haha::haha:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
φίλε Χρήστο μην ανησυχείς για τίποτε. θα πετάξεις σίγουρα και θα είναι φοβερό το ταξίδι σας! θετική σκέψη πάνω απ' όλα!:):)
την επόμενη φορά πάντως μην ακούς τις κακές παρέες και κλείσε Αλιτάλια να πας σίγουρα. αργεί καμμιά φορα αλλά φτάνει πάντα..ρώτα και τη sapienza..
και για ακόμα πιο σίγουρα Αγούδημο ή LeftrisB (με δωρεάν προφιτερόλ) για Μπάρι και λεωφορείο ή ωτοστόπ μετά.:haha::haha:

προσκυνώ samion :haha::haha::haha::haha:

θα πετάξω σίγουρα ..εχω θετική διάθεση ..θα περάσω τέλεια ...με Αλιτάλια ! ναι γιατί όχι ... με ναυτιλιακή LeftrisB και extra προφιτερόλ βεβαίως ...αλλά βρε καλέ μου φίλε αυτό με τόν Αγούδιμο !!!τι το ήθελες ....έχω αλοισμόνητες εμπειρίες από καπετάν Αγούδημο ( Μιλένα Ροδάνθη Την παλιο Πηνελόπη ) έχω γυρίσει όλο το αιγαίο μπαταρισμένος ....δεν θα το ξαναντέξω με τίποτα :haha::haha::haha:
 

MYRTΙΑ

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ.
Αγχώθηκα τώρα:shock:, έχω βγάλει εισητήρια για Πράγα στις 12 Αυγούστου. Εσείς βρε παιδιά τι θα κάνετε?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
προσκυνώ samion :haha::haha::haha::haha:

θα πετάξω σίγουρα ..εχω θετική διάθεση ..θα περάσω τέλεια ...με Αλιτάλια ! ναι γιατί όχι ... με ναυτιλιακή LeftrisB και extra προφιτερόλ βεβαίως ...αλλά βρε καλέ μου φίλε αυτό με τόν Αγούδιμο !!!τι το ήθελες ....έχω αλοισμόνητες εμπειρίες από καπετάν Αγούδημο ( Μιλένα Ροδάνθη Την παλιο Πηνελόπη ) έχω γυρίσει όλο το αιγαίο μπαταρισμένος ....δεν θα το ξαναντέξω με τίποτα :haha::haha::haha:
ρε φίλε Μπάρι πάει ο αδελφός..ο καλός..όχι ο φίλος καπετάν Μάκης που πήγανε να μου τον στείλουν στον άλλο κόσμο κάτι κακεντρεχείς που τον κατηγορούσαν..
ΦαρμακώθηκΡ ΞΏ καπΡτάν Αγούδημος - TO BHMA
η βάρκα του LeftrisB είναι εκτός ανταγωνισμού..
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Χρήστο σε παρακαλώ, μη μου θίγεις τον Αγούδημο... Ο εν λόγω επιχειρηματίας έχει ανώτερα χριστιανικά αισθήματα και με βοήθησε να επιστρέψω στο δρόμο του Θεού από τον οποίο είχα αποκοπεί για χρόνια...

Μετά από 14 περίπου ώρες (και ίσως και περιπλέον;δεν θυμάμαι) και αφού η θρυλική Ρομίλντα είχε χαλάσει και είχαμε μείνει καταμεσής στο πέλαγος, στην επιστροφή μας από Αμοργό, όταν πάτησα το πόδι μου στο λιμάνι έκανα για πρώτη φορά το σταυρό μου...

Λίγα τα λόγια λοιπόν για το Μάκη, θα μας τον στείλετε στον αλλο κοσμο, καλά λεει ο Samion..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Χρήστο σε παρακαλώ, μη μου θίγεις τον Αγούδημο... Ο εν λόγω επιχειρηματίας έχει ανώτερα χριστιανικά αισθήματα και με βοήθησε να επιστρέψω στο δρόμο του Θεού από τον οποίο είχα αποκοπεί για χρόνια...

Μετά από 14 περίπου ώρες (και ίσως και περιπλέον;δεν θυμάμαι) και αφού η θρυλική Ρομίλντα είχε χαλάσει και είχαμε μείνει καταμεσής στο πέλαγος, στην επιστροφή μας από Αμοργό, όταν πάτησα το πόδι μου στο λιμάνι έκανα για πρώτη φορά το σταυρό μου...

Λίγα τα λόγια λοιπόν για το Μάκη, θα μας τον στείλετε στον αλλο κοσμο, καλά λεει ο Samion..
μπράβο Dorotija!:clap::clap::clap: πες τα εσύ που έχεις και ευφράδεια γιατι δε μ' ακούνε. ο καπτά Μάκης έκανε όλο τον κόσμο να μπαίνει με το σταυρό στο χέρι στα πλοία του. άξιος χριστιανός.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αχχχ! Η Αμοργος ειναι Θεου θελημα.... να δει κανεις το φως το αληθινο... Ειχα ταξιδεψει με το Παναγια την Χοζοβιζιωτισσα (του ομονυμου μοναστηριου της Αμοργου) και μου δημιουργηθηκαν τα αυτα συναισθηματα, ιδιαιτερως δε οταν αποφευχθει η συγκρουσις με παρακειμενο κρουαζιεροπλοιο στο λιμανι της Μυκονου. Λιγο ελειψε να ταξω την κορη μου καλογρια στο εν λογω μοναστηρι!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom