• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Τουρκία Καππαδοκία

Μια τελευταία ερώτηση στο Γκιορεμε υπάρχουν συναλακτηρια για ευρώ σε τουρκική λίρα? Η να αλλάξω απο Ελλάδα ?

taver

Member
Χαχαχα οκ. Μπορώ να βρω εκει στο Γκιορεμε επι τόπου να νοικιάσω ? Ακριβό γενικά ?
Εγώ θα έκλεινα από το Internet για το Kayseri. Tα περισσότερα γραφεία εκεί δεν είναι στο αεροδρόμιο, απλά στο φέρνουν εκεί την ώρα που θα κανονίσετε.

Εγώ θα έκλεινα από το Internet για το Kayseri. Tα περισσότερα γραφεία εκεί δεν είναι στο αεροδρόμιο, απλά στο φέρνουν εκεί την ώρα που θα κανονίσετε.
Σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες !

Last edited by a moderator:
Ήθελα να κάνω μια ερώτηση οσο αφορα τις εταιρείες αεροστατων το ξενοδοχείο μου προτείνει την Turkuaz 150€, την butterfly 180€ και την royal 170€ ποοα μου προτείνετε εσείς ?
Και κατι ακόμα ξέρετε κάποιο σάιτ για να ψάξω να νοικιάσω αυτοκίνητο στο γκορεμε για μια μερα ουσιαστικά το θέλουμε

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.176
Μέλη
34.738
Νεότερο μέλος
Eugeniam84

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom