Τουρκία Καππαδοκία

Koulis stark

Member
Μηνύματα
42
Likes
2
Μια τελευταία ερώτηση στο Γκιορεμε υπάρχουν συναλακτηρια για ευρώ σε τουρκική λίρα? Η να αλλάξω απο Ελλάδα ?
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Μια χαρά υπάρχουν. Είναι από τα πιο τουριστικά μέρη της Τουρκίας.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες!
Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν μπορείς εύκολα να μετακινηθείς στην Καππαδοκία συγκεκριμένα θα μένουμε στο Γκορεμε.
Νοίκιασε αυτοκίνητο.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Εχω διαβάσει οτι πολλες φορες τα κλέβουν επίτηδες για να μπλεξεις κλπ και να πληρώνεις παραπάνω ασφαλιστρα.
Νοίκιασε αυτοκίνητο και μη διαβάζεις μα...ίες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Χαχαχα οκ. Μπορώ να βρω εκει στο Γκιορεμε επι τόπου να νοικιάσω ? Ακριβό γενικά ?
Εγώ θα έκλεινα από το Internet για το Kayseri. Tα περισσότερα γραφεία εκεί δεν είναι στο αεροδρόμιο, απλά στο φέρνουν εκεί την ώρα που θα κανονίσετε.
 

Koulis stark

Member
Μηνύματα
42
Likes
2
Εγώ θα έκλεινα από το Internet για το Kayseri. Tα περισσότερα γραφεία εκεί δεν είναι στο αεροδρόμιο, απλά στο φέρνουν εκεί την ώρα που θα κανονίσετε.
Σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες !
 
Last edited by a moderator:

Koulis stark

Member
Μηνύματα
42
Likes
2
Εγώ θα έκλεινα από το Internet για το Kayseri. Tα περισσότερα γραφεία εκεί δεν είναι στο αεροδρόμιο, απλά στο φέρνουν εκεί την ώρα που θα κανονίσετε.
Ήθελα να κάνω μια ερώτηση οσο αφορα τις εταιρείες αεροστατων το ξενοδοχείο μου προτείνει την Turkuaz 150€, την butterfly 180€ και την royal 170€ ποοα μου προτείνετε εσείς ?
Και κατι ακόμα ξέρετε κάποιο σάιτ για να ψάξω να νοικιάσω αυτοκίνητο στο γκορεμε για μια μερα ουσιαστικά το θέλουμε
 
Μηνύματα
25
Likes
11
Καλησπερα. Θα ηθελα να μαθω περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με καππαδοκια.
1) αξιζει ξενοδοχειο η airbnb καλυτερα? Ωστοσο βρηκα ενα πολθ φθηνο κατάλυμα στο gorëme μεσω airbnb.

2) καλυτερα να νοικιασω αυτοκινητο? Τι τιμες παίζονται?

3) περίπου τι buget να υπολογιζω για το ταξιδι στο συνολο? Εχω ακουσει οτι ειναι φθηνη χωρα.

4) 5 μερες αρκουν να δεις αυτα που αξιζει να δεις?

5) επισης με το αεροστατο, τι τιμες παιζονται? Εχω ακουσει οτι ειναι ακριβο.

Σας ευχαριστω πολυ.
 

tasos geo

Member
Μηνύματα
22
Likes
23
καλησπερα να κανω μια ερωτηση σχετικα με την καππαδοκια.συγγνωμη αν δεν ανηκει στο θεμα απλα δεν ξερω που να το ρωτησω..λοιπον τις επομενες μερες θα ειμαι εκει και σκεφτομαι αν ειναι καλυτερο να κινουμαι με ταξι εκει η να νοικιασω αυτοκινητο???θα κατσω 3 μερες και σκεφτομαι τις 2 να νοικιασω αμαξι...δλδ κοστος 60 ευρω συν η βενζινη.πιστευετε με ταξι θα ειναι καλυτερα???δλδ να μην εχω το αγχος της οδηγησης συν παρκινγκ?και αν αξιζει απο κοστος??/δλδ θα χαλασω περισσοτερα απο 60 ευρω?σε νορμαλ διαδρομες οχι μακρια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.628
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom