Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκης

Κοπή πίτας 2010 Θεσσαλονίκης


  • Total voters
    14
  • Poll closed .

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
ΩΧ ΩΧ! αρχιζω να ανησυχω! Δε φανταζομαι να την χασαμε στις ζουγκλες του Βορνεο;
 

teo

Member
Μηνύματα
25
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
μονακο για φορμουλα
Ταξίδι-Όνειρο
σαφαρι στην αφρικη
Εγω αυτοτιμορουμε απο τωρα γιατι και 13 και 20 θα λοιπω επαγγελματικο ταξιδι, Βαγγελη ξερεις. Αν επαιζε καμια παρασκευη αυτο το διαστημα μεσα, αλλιως καλη χρονια και το πνευμα μου θα ειναι μαζι σας.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Η συνάντηση μπορεί να γίνεται στην Θεσσαλονίκη αλλά μππορούν να έρθουν άτομα απο όλα τα μέρη της Ελλάδος ,θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωρίσουμε απο κοντά Τραβελοστοριφορουμίτες απο μέρη εκτος της πόλης μας .
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Εγω αυτοτιμορουμε απο τωρα γιατι και 13 και 20 θα λοιπω επαγγελματικο ταξιδι, Βαγγελη ξερεις. Αν επαιζε καμια παρασκευη αυτο το διαστημα μεσα, αλλιως καλη χρονια και το πνευμα μου θα ειναι μαζι σας.
Καλή χρονιά Θεόφιλε .
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Η συνάντηση μπορεί να γίνεται στην Θεσσαλονίκη αλλά μππορούν να έρθουν άτομα απο όλα τα μέρη της Ελλάδος ,θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωρίσουμε απο κοντά Τραβελοστοριφορουμίτες απο μέρη εκτος της πόλης μας .
καλή η προθεση και η ιδέα αλλα από τη στιγμή που η συνάντηση γίνεται καθημερινή και εργάσιμη μέρα, ειναι χλωμο εως απίθανο να παρευρεθει μέλος του φόρουμ από μακρυνό μέρος εκτός Θεσσαλονίκης.

Η παραπάνω πρόθεση θα είχε περισσότερη ουσία αν κάποια συνάντηση γινόταν ΠΣΚ. Αλλά τέτοια διάθεση από τα εντός Θεσσαλονίκης μέλη φάνηκε στο παρελθόν οτι δεν υπάρχει.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Η συνάντηση μπορεί να γίνεται στην Θεσσαλονίκη αλλά μππορούν να έρθουν άτομα απο όλα τα μέρη της Ελλάδος ,θα ήταν μια καλή ευκαιρία να γνωρίσουμε απο κοντά Τραβελοστοριφορουμίτες απο μέρη εκτος της πόλης μας .
Με αφορμή αυτό που λέει ο Teo ότι αν ήταν για Παρασκευή θα μπορούσε... ,μήπως να το αφήναμε ανοιχτό ως προς τη μέρα,γιατί πιθανόν να θέλουν να έρθουν και άτομα από άλλες πόλεις,ακόμα και από νότια, Αθήνα κλπ,
όπως είπες κι εσύ θάταν πολύ καλή αφορμή να γνωριστούμε.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλή η προθεση και η ιδέα αλλα από τη στιγμή που η συνάντηση γίνεται καθημερινή και εργάσιμη μέρα, ειναι χλωμο εως απίθανο να παρευρεθει μέλος του φόρουμ από μακρυνό μέρος εκτός Θεσσαλονίκης.

Η παραπάνω πρόθεση θα είχε περισσότερη ουσία αν κάποια συνάντηση γινόταν Σ-Κ. Αλλά τέτοια διάθεση από τα εντός Θεσσαλονίκης μέλη φάνηκε στο παρελθόν οτι δεν υπάρχει.
γιατί δεν υπάρχει;τα μέλη ανανεώνονται,προστίθενται άτομα,οι επιθυμίες αλλάζουν,εγώ δεν έχω εμπειρία παρά μόνο από την προηγούμενη φορά,αλλά ήδη γνώρισα 4 κοπέλες που ήρθαν από άλλα μέρη της Βορείου Ελ. το Σάββατο στη συνάντηση με τον Δευκ,ενώ δεν μπορούσαν και φυσικα δεν παρεβρέθηκαν στην συνάντηση που είχε γίνει την Τετάρτη.
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
μέσα κι εγώ! 13 με βολεύει περισσότερο, διότι 21 φεύγω for good και θα μου ειναι λιγο δυσκολο η 21η. Αλλά κι εγώ προτιμώ μεσοβδόμαδα για να πω την αλήθεια. το άλλο σ/κ θα λείπω.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
λοιπον παιδια και εγω μεσα για τεταρτες αλλα με τιποτα δεν μπορω παρασκευη
επισης δεν με νοιαζει το δωρο απλα η παρεα...
φιλια σε ολους...
ναι γυρισα ..λυπαμαι δεν με εφαγαν οι πρωτογονοι...χιχι
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Παιδια επειδη τα εξοδα ειναι αρκετα και οι καιροι δυσκολοι και ειναι κριμα να τα επωμισθει ενας, προσφερομαι να συνεισφερω με τον ταπεινο μου οβολο, η μια πιττα απο μενα..
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
καλή η προθεση και η ιδέα αλλα από τη στιγμή που η συνάντηση γίνεται καθημερινή και εργάσιμη μέρα, ειναι χλωμο εως απίθανο να παρευρεθει μέλος του φόρουμ από μακρυνό μέρος εκτός Θεσσαλονίκης.

Η παραπάνω πρόθεση θα είχε περισσότερη ουσία αν κάποια συνάντηση γινόταν ΠΣΚ. Αλλά τέτοια διάθεση από τα εντός Θεσσαλονίκης μέλη φάνηκε στο παρελθόν οτι δεν υπάρχει.
Έχεις δίκιο ,αν μπορούσε μόνο να έρθουν μερικά απο δυνατά ονόματα του φόρουμ (πχTraveller,Taver,Traveladdict,axinos,Renata, Rethimno, Sporos, getxowoman,go2beach,Rosa,Dorotija,Kalspiros ,κλπ-συγχωρέστε με για όποιους ξεχνώ αυτήν την στιγμή) είμαι βέβαιος ότι πολλοί Θεσσαλονικείς θα ερχόταν και Σάββατο στην Συνάντηση.
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
εννοειται θα μοιραστουμε τα εξοδα! δεν υπαρχει περιπτωση να πληρωσει μονο ενας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.244
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom