Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκης

Κοπή πίτας 2010 Θεσσαλονίκης


  • Total voters
    14
  • Poll closed .

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ελα και σου εφερα σε ταπερ λακσα..χιχι
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.374
Likes
6.875
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
.κερδισα το φλουρι ..
...και το φλουρί, αν θυμάμαι καλά, ταξίδεψε κάπου στα βάθη της Ασίας σε εναν ποταμό, πως τον λέγανε;:xmas_rolleyes:

μακάρι και ο φετεινος νικητής του φλουριού, να το εναποθέσει σε κάποιο ποτάμι λιμνη θάλασσα η κομμάτι γης του επομενου του ταξιδιού, εντός η εκτός των συνόρων!:xmas_cool:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Έχεις δίκιο ,αν μπορούσε μόνο να έρθουν μερικά απο δυνατά ονόματα του φόρουμ (πχTraveller,Taver,Traveladdict,axinos,Renata, Rethimno, Sporos, getxowoman,go2beach,Rosa,Dorotija,Kalspiros ,κλπ-συγχωρέστε με για όποιους ξεχνώ αυτήν την στιγμή) είμαι βέβαιος ότι πολλοί Θεσσαλονικείς θα ερχόταν και Σάββατο στην Συνάντηση.

:xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface: Ευχαριστω πολυ για τη προσφωνηση....πολυ θα ηθελα να ειμαι μαζι σας......αλλα δεν ειμαστε και μεσοτοιχια ???? λιγο μακρια μου πεφτει η Θεσσαλονικη που λατρεψα στα νοιατα μου....φοιτητρια....
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
:xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface: Ευχαριστω πολυ για τη προσφωνηση....πολυ θα ηθελα να ειμαι μαζι σας......αλλα δεν ειμαστε και μεσοτοιχια ???? λιγο μακρια μου πεφτει η Θεσσαλονικη που λατρεψα στα νοιατα μου....φοιτητρια....
Δεν πειράζει καλή χρονιά.
Πάντως αν κάνετε συνάντηση στηνΚρήτη Σ/Κ θα κατέβουν πολλοί Θεσ/κεις(ειδικά αν είναι κατα το καλοκαίρι....)
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Σχετικά με τους εκτός Θεσσαλονίκης έχω να πώ πως στις συναντήσεις του Δεκεμβρίου καταλυτικό ρόλο έπαιξε η έλευση του Sudianou.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Δεν πειράζει καλή χρονιά.
Πάντως αν κάνετε συνάντηση στηνΚρήτη Σ/Κ θα κατέβουν πολλοί Θεσ/κεις(ειδικά αν είναι κατα το καλοκαίρι....)
Αν κατεβεται για διακοπες το καλοκαιρι.....δωστε το σημα.....και εμεις την αναλογη υποδοχη...εξαιρείται ο Αυγουστος....γιατι ολοι ειναι εξαφανισμενοι...
Ασε που μπαινει γραμμη Χανια- Νορβηγια απο Απριλη.....και θελουν να κανονισω συναντηση εκει....μεχρι και συμμετοχες ειχα....(να το δω και αυτο..)
πρωτος και καλλιτερος ο soudianos.....:xmas_biggrin:

Kαλα να περάσετε φιλοι μας !!!!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
κοιταξα για εισητηρια για να σας ερθω αλλα ειναι πανακριβα!!!!!!!!
βλεπεις πολυ κοντινο διαστημα.......καλα να περασετε!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
κοιταξα για εισητηρια για να σας ερθω αλλα ειναι πανακριβα!!!!!!!!
βλεπεις πολυ κοντινο διαστημα.......καλα να περασετε!
86 euro πήγαινε-έλα και παίρνεις μέρος στην κλήρωση καθώς και έκπτωση 60%για το ταξίδι των ονείρων σου.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
χαχχαχα!βρε τουμπιοτη που τα βρηκες αυτα???
εγω με 280 βρισκω απο χανια.........
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
χαχχαχα!βρε τουμπιοτη που τα βρηκες αυτα???
εγω με 280 βρισκω απο χανια.........
Συγνώμη έκανα λάθος έψαξα απο Αθήνα για Θεσσ/νικη.Απο Χανιά όντως ξεφεύγουν λιγάκι οι τιμές (γύρω στα 150).
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Βοήθεια

Ας βοηθείση κάποιος απο τους admin να καταγράφονται οι συμμετοχές γιατι το μόνο που κατάφερα είναι μια δημοσκόπηση με ναι η όχι (κοινός κουλουβάχατα).:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
...και το φλουρί, αν θυμάμαι καλά, ταξίδεψε κάπου στα βάθη της Ασίας σε εναν ποταμό, πως τον λέγανε;:xmas_rolleyes:

μακάρι και ο φετεινος νικητής του φλουριού, να το εναποθέσει σε κάποιο ποτάμι λιμνη θάλασσα η κομμάτι γης του επομενου του ταξιδιού, εντός η εκτός των συνόρων!:xmas_cool:
θανο το φλουρι εκανε μια βολτα στην βορεια ταυλανδη και κατεληξε στον ποταμο μεκονκ στο πακου caves στο λαος.
εχω την καλη διαθεση να το μεταφερω και φετος στον ποταμο μεκονκ :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom