Κοπή πίτας 2020 στη Θεσσαλονίκη

Πότε θέλετε να γίνει η κοπή της πίτας στη Θεσσαλονική;


  • Total voters
    23
  • Poll closed .

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
Είτε Σάββατο είτε Κυριακή και για μένα.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Σαββατοκύριακο 8-9/2
(Δεν ψηφισα γιατι ειμαι ακομα 50%-50%, αλλα υπαρχει ενα ενδεχομενο να ανεβω και εγω για ενα ΣΚ.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.672
Likes
10.994
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Εγώ λογικά θα μπορώ και τις δύο μέρες, Σάββατο απόγευμα μάλλον βολεύει περισσότερο, για δες λίγο @fenia42 .
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.844
Likes
14.004
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

psilos3

Member
Μηνύματα
6.073
Likes
44.480
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Δε ψήφισα.
Με το που είδα τις ημερομηνίες ήμουν σίγουρος ότι θα στραβώσει πάλι για μένα και θα γίνει το ΣΚ που θα λείπω ταξίδι...
Επιβεβαιώθηκα. Κρίμα και ήταν μια γκαζιά δρόμος και ήθελα να σας γνωρισω από κοντά.
Θ' αρχίσω να κυνηγάω συναντήσεις σε άλλες πόλεις της Ελλάδας μου φαίνεται, περισσότερες πιθανότητες θα έχω να το πετύχω.
 
Μηνύματα
39
Likes
153
Σνιφ... Και ειχα την ελπίδα οτι θα τα λέγαμε από κοντά για την Κούβα....
Δε ψήφισα.
Με το που είδα τις ημερομηνίες ήμουν σίγουρος ότι θα στραβώσει πάλι για μένα και θα γίνει το ΣΚ που θα λείπω ταξίδι...
Επιβεβαιώθηκα. Κρίμα και ήταν μια γκαζιά δρόμος και ήθελα να σας γνωρισω από κοντά.
Θ' αρχίσω να κυνηγάω συναντήσεις σε άλλες πόλεις της Ελλάδας μου φαίνεται, περισσότερες πιθανότητες θα έχω να το πετύχω.
Σνιδ
 
Μηνύματα
39
Likes
153
Απο μενα Σάββατο απόγευμα για να έρθω πρώτη φορά σε ένα φόρουμ που δεν ξέρω κανέναν προσωπικά αλλα ξερω τις ιστορίες του...
 

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Επειδή φαίνεται ότι πάμε για 8/2 ή 9/2, προτιμάτε Σάββατο π.χ. στις 6 το απόγευμα ή Κυριακή στις π.χ. 12 το μεσημέρι;

Και τοποθεσία το Beer Station.
Καλημέρα! Προτιμώ Κυριακή απόγευμα αλλά και Σάββατο να γίνει θα έρθουμε, απλά, θα στερηθεί ο ένδοξος Μενεμενιακός τον προπονητή του για εκείνο το Σάββατο!
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Αν και είχα πολύ καιρό να μπω έπεσα πάνω στο κατάλληλο θέμα! Θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ όλους! Μέσα λοιπόν με προτίμηση για Σάββατο απόγευμα χωρίς όμως να έχω κάποιο πρόβλημα και με την Κυριακή!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.670
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom