Τουρκία Κωνσταντινούπολη

Dimitris-D

Member
Μηνύματα
73
Likes
33
Φίλε pgouv
όπως εγραψα και στην σελίδα 113 αυτου του ποστ
η ενημερωση που είχα από την Εθνική τράπεζα για αναληψη μεσω μαεστρο στο εξωτερικο ειναι
μεχρι 390 ευρω σε χρεώνει 1,20
μεχρι 490 χρεωνει 1,25
και γενικά ανεβαίνει ετσι με ψιλοχρεώσεις
 

travelling523

Member
Μηνύματα
84
Likes
15
καλημερα δεν εχει πολυ καιρο που επισκεφτηκα την πανεμορφη πολη ! συναλλαγες απο εκει παιδια! κανα 20 ευρω το πολυ απο εδω! προσοχη στα φαγητα και στους πλανοδιους που θελουν ευρω για να δωσουν λιρες! καλα να περασετε!!!

Καλημέρα συνταξιδιώτες
Τι ώρα πετατε βρε παιδιά εσεις την 16/11
Εμείς στις 07:05
Και ταξιδευουμε μόνοι ως ζευγάρι όχι με γκρουπ
Πρέπει όντως να είμαστε 2 ώρες πιο νωρίς στον Βενιζέλο για τσεκ ιν?
καλημερα φιλε κανενonline check in και δεν χρειαζεται ουτε ποσες ωρες πριν ουτε ουρες! στο γυρισμο θα εχεις θεματακι με την ουρα.εκτος και αν κουβαλας διαβατηριο
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εξάλλου δε ξέρω αν αξίζει να χάσω 2 ώρες να πάω και να έρθω κέντρο αθήνα για μερικά ευρώ για να τα αλλάξω ενώ μπορώ στο αεροδρόμιο της τουρκίας στα ΑΤΜ όπως λετε
Εννοείται ότι δεν αξίζει τέτοιον κόπο. Με ΑΤΜ + εθνοcash θα είσαι ok και θα σου βγει οικονομικά.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολυ ωραια ξεναγηση:)...ποια ειναι αυτη η αγορα και που βρισκεται;(για ασχετους οπως εγω)
Είναι η αγορά των μπαχαρικών ή αλλιώς αιγυπτιακή αγορά, στο Εμινονού.
 

Dimitris-D

Member
Μηνύματα
73
Likes
33
Ειναι το MISIR CARSI ελληνικά η αγορά των μπαχαρικών
Βεβαια κατα την γνωμη μου με την παροδο του χρονου δεν ειναι μόνο αγορά μπαχαρικών αλλά γενικως μια αγορά γενικου εμποριου μικροτερη απο την ¨σκεπαστή" αγορά οπου εκτος απο μπαχαρικά πουλανε χρυσαφικά-ρουχα-παπουτσια-γυαλία-κεραμικά κι οτι άλλο μπορούν
Ενδιαφέρον έχουν οι δυο τελευταιες φωτο-περιηγησεις όπου μπορουμε να δουμε πως ειναι ο κομβος του ΕΜΙΝΟΝΟΥ και πως θα κινηθουμε στην περιοχη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom