Γενικά Λάθος Καταχώριση Στοιχείων

DonSalsero

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά,έχω κλείσει εισητήρια με wizzair και χωρίς να το προσέξω έβαλα όνομα και επίθετο με μικρά (πχ 'Giorgos Papadopoulos').

Λέτε να έχω πρόβλημα κατά την επιβίβαση?!?
 

Travel87

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Καλησπερα..εκανα κρατηση με wizz air για βιεννη αλλα εγραψα υο ονομα μου με μικρα λατινικα..θα εχω προβλημα..οταν παω να κανω αλλαγη ονοματος μου λεει οτι ειναι το ιδιο..ευχαριστω
 

Travel87

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Καλησπέρα παιδιά,έχω κλείσει εισητήρια με wizzair και χωρίς να το προσέξω έβαλα όνομα και επίθετο με μικρά (πχ 'Giorgos Papadopoulos').

Λέτε να έχω πρόβλημα κατά την επιβίβαση?!?
Καλησπερα..εχω κανει το ιδιο λαθος..μηπως εχετε καποια ενημερωση σχετικα;ευχαριστω..
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.078
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δεν παίζει ρόλο αν είναι μικρά ή κεφαλαία οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

prasinaki

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα ...εχει κανείς αποψη και για την αντιμετωπιση της Aegean ?....εμεις ταξιδεύουμε στη Γερμανία και κάναμε λάθος στα 3 από τα 4 ατομα της κράτησης ...όχι λάθος απλά εκει που γράφεις το ονομα γράψαμε το επιθετο ...μας ζητούν 20€ το ατομο ….ξερει κάποιος αν είναι αυστηροι σε τετοια θέματα ?
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλησπέρα ...εχει κανείς αποψη και για την αντιμετωπιση της Aegean ?....εμεις ταξιδεύουμε στη Γερμανία και κάναμε λάθος στα 3 από τα 4 ατομα της κράτησης ...όχι λάθος απλά εκει που γράφεις το ονομα γράψαμε το επιθετο ...μας ζητούν 20€ το ατομο ….ξερει κάποιος αν είναι αυστηροι σε τετοια θέματα ?
Εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση δεν είχα πρόβλημα πάντως. Και γενικά νομίζω δεν υπάρχει κάποιο θεμα
 

Νικήτας

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο, Σκωτία
Καλησπέρα!

Σε 2 εβδομάδες ταξιδεύω για το Εδιμβούργο στην Σκωτία να δω μια φίλη μου και έκλεισα τα εισητήρια από το ίντερνετ μέσω τις kiwi (ταξιδιωτικό γραφείο) για την RyanAir μετ'επιστροφής. Από τυπογραφικό μου λάθος έχω γράψει στον αριθμό ταυτότητας ένα νούμερο λάθος.. Για την διόρθωση σου ζητάει χρήματα που το θεωρώ παράλογο και σκέφτομαι να μην το κάνω. Υπάρχει περίπτωση να μην μου επιτραπεί η επιβίβαση στο αεροπλάνο για ένα τέτοιο λάθος; Υπάρχει κάποιος τρόπος που δεν γνωρίζω εγώ να γίνει χωρίς χρέωση;

Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία

Νικήτας

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο, Σκωτία
Δοκίμασε να επικοινωνήσεις με το chat της εταιρείας σε πρώτη φάση (αν και επειδή το έβαλες με ταξιδιωτικό πρακτορείο δε ξέρω τι γίνεται).
Μίλησα με το live chat που έχει η RyanAir και προσφέρθηκε να μου το κάνει δωρεάν ο υπάλληλος, αλλά το πρακτορείο έχει κλείσει το εισητήριο σε δικά του στοιχεία. Ελπίζω να μου τα δώσουν ώστε να μπορέσω να κάνω την αλλαγή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.305
Μηνύματα
887.458
Μέλη
38.975
Νεότερο μέλος
NICK TZANETAKIS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom