Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο για αρχάριους!!!!!!

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Το έθεσα λάθος με συγχωρείτε!! Δεν εννοώ ότι θα πάω την ίδια μέρα! Με βάση την απάντηση σας όμως να φανταστώ περίπου 3 ώρες/μουσείο?? Επίσης στο london eye τι ώρα θα μου προτείνατε να πάω? Κατά τις 4 που φεύγει ο ήλιος ή κατά τις 6 να δω φωτεινή την πόλη??
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.035
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Το έθεσα λάθος με συγχωρείτε!! Δεν εννοώ ότι θα πάω την ίδια μέρα! Με βάση την απάντηση σας όμως να φανταστώ περίπου 3 ώρες/μουσείο?? Επίσης στο london eye τι ώρα θα μου προτείνατε να πάω? Κατά τις 4 που φεύγει ο ήλιος ή κατά τις 6 να δω φωτεινή την πόλη??
Βρετανικό και Φυσικής Ιστορίας θέλουν 3-4 ώρες και των Επιστημόνων 1-2.
London eye να πας σούρουπο.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Το έθεσα λάθος με συγχωρείτε!! Δεν εννοώ ότι θα πάω την ίδια μέρα! Με βάση την απάντηση σας όμως να φανταστώ περίπου 3 ώρες/μουσείο?? Επίσης στο london eye τι ώρα θα μου προτείνατε να πάω? Κατά τις 4 που φεύγει ο ήλιος ή κατά τις 6 να δω φωτεινή την πόλη??
Ο χρόνος που απαιτείται για τα μουσεία εξαρτάται από το τι μας ενδιαφέρει και αν θέλουμε να παρατηρήσουμε λεπτομερώς τα εκθέματα.
Για παράδειγμα το Βρετανικό Μουσείο το βλέπεις από 2 ώρες έως 2 ...εβδομάδες!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Το έθεσα λάθος με συγχωρείτε!! Δεν εννοώ ότι θα πάω την ίδια μέρα! Με βάση την απάντηση σας όμως να φανταστώ περίπου 3 ώρες/μουσείο?? Επίσης στο london eye τι ώρα θα μου προτείνατε να πάω? Κατά τις 4 που φεύγει ο ήλιος ή κατά τις 6 να δω φωτεινή την πόλη??
Γιατί να πας στο London eye ενώ έχεις επιλογές δωρεάν όπως το sky garden Sky Garden ή πιο φθηνές όπως η tower bridge ή κάτι πιο χιπστερ και καινούριο όπως το ανακαινισμένο Battersea power plant με το ανσασερ του σε μια από τις καμινάδες του; London's epic new elevator viewing experience | Lift 109
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.930
Likes
40.770
Γιατί να πας στο London eye ενώ έχεις επιλογές δωρεάν όπως το sky garden Sky Garden ή πιο φθηνές όπως η tower bridge ή κάτι πιο χιπστερ και καινούριο όπως το ανακαινισμένο Battersea power plant με το ανσασερ του σε μια από τις καμινάδες του; London's epic new elevator viewing experience | Lift 109
Ε μα καποιος το ειπε. Εμενα παντα μου φαινοταν εμπειρια πολυδαπανη και με ουρα που δεν αξιζει τον κοπο.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Γιατί να πας στο London eye ενώ έχεις επιλογές δωρεάν όπως το sky garden Sky Garden ή πιο φθηνές όπως η tower bridge ή κάτι πιο χιπστερ και καινούριο όπως το ανακαινισμένο Battersea power plant με το ανσασερ του σε μια από τις καμινάδες του; London's epic new elevator viewing experience | Lift 109
Λοιπόν.. μόλις άνοιξες μια κουβέντα που την έχω χιλιοσκεφτει!! Έχω κλείσει ήδη για skygarden , και το σκεφτόμουν αν αξίζουν οι 23λιρες για το london eye . Είχα αποφασίσει με την σύζυγο να ανέβουμε γιατί δεν έχουμε ανέβει σε καμία ρόδα στα ταξίδια μας.αλλαε ξαναεβαλες σε σκέψη!!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Λοιπόν.. μόλις άνοιξες μια κουβέντα που την έχω χιλιοσκεφτει!! Έχω κλείσει ήδη για skygarden , και το σκεφτόμουν αν αξίζουν οι 23λιρες για το london eye . Είχα αποφασίσει με την σύζυγο να ανέβουμε γιατί δεν έχουμε ανέβει σε καμία ρόδα στα ταξίδια μας.αλλαε ξαναεβαλες σε σκέψη!!!
Δεν αξίζει σου λέω, κρατήστε τα λεφτά για κάτι άλλο. Θες μαγαζί με υπέροχα μπισκότα; Θέλεις άλλο στην chinatown με τηγανιτή πέτσα κοτόπουλου να μην σταματάς να τρως;
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Δεν αξίζει σου λέω, κρατήστε τα λεφτά για κάτι άλλο. Θες μαγαζί με υπέροχα μπισκότα; Θέλεις άλλο στην chinatown με τηγανιτή πέτσα κοτόπουλου να μην σταματάς να τρως;
Πες εσύ τα ονόματα των μαγαζιών και εγώ δεν θα σταματήσω να τα σκέφτομαι μέχρι να τα φάω!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Πες εσύ τα ονόματα των μαγαζιών και εγώ δεν θα σταματήσω να τα σκέφτομαι μέχρι να τα φάω!
Με τα μπισκότα
Crème
+44 20 3457 2000
Crème · 4 D'Arblay St, London W1F 8DJ, Royaume-Uni

Και αυτό που θα πας να πάρεις crispy chicken skins
Good Friend Chicken
Good Friend Chicken · 14 Little Newport St, London WC2H 7JJ, Royaume-Uni
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Μηνύματα
619
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί αλλά μακριά από το μουσείο φυσικής ιστορίας το Σαββατοκύριακο. Δεν μπορείς να κουνηθείς από τον κόσμο που μαζεύει μέσα!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom