Μαλδίβες Μαλδίβες... 11-17/8/2008

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
τι μου θύμισες τώρα!!ίδια ακριβώς χρονική στιγμή ήμουν στο fullmoon resort σε water villa!!αχ καταραμένη κρίση!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.368
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
κατι σε καλυβα ηθελα..πιο κοντα στη φυση. καθολου δε με νοιαζει η χλιδη! ευχαριστω! :)
Και γιατι πρεπει να ειναι ντε και καλα στις Μαλδιβες η καλυβα που ειναι και δυσευρετη?
 

alexanaparos

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Πω πω τι τελεια περιγραφη...:clap:Σαν να μου φαινεται οτι μετα την Αμερικη θα βαλω στοχο για επομενο ταξιδι προς Μαλβιδες μερια.....
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Σκέτη μαγεία το εξωτικό ταξιδάκι σου φίλε μου! Ευχαριστούμε για την όμορφη ιστορία και τις φωτογραφίες σου! Να'σαι καλά να ξαναπάς...Για μένα αποτελεί στόχο που ελπίζω να πραγματοποιήσω τα επόμενα πέντε χρόνια! Μου αρέσει και ο επόμενος προορισμός σου :cool: και το ταξίδι όνειρο! Συμπάσχω! :D
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Καλημερουδια στην ομορφη παρεα,
πλησιαζουν οι μερες για να πραγματοποιησω κι εγω το ταξιδι των ονειρων μου στις Μαλδιβες! Εμεις κλεισαμε πακετο all inklusive στο meeru island resort & spa!
Το εχει επισκεφτει καποιος να μου πει εντυπωσεις...απο φωτογραφιες παντως που ειδα σκιζει!
Τα ερωτηματα που εχω τωρα ειναι αμα επαρκει το διαβατηριο.
Τι παιζει με την θαλασσα γιατι ειδα πολλους καρχαριες και αλλα διαφορα ψαρια στα ρηχα και αναρωτιεμαι αμα μπορω να κολυμπησω ανετα και χωρις τον φοβο καποιου τσιμπηματος
Καθ οτι μουσουλμανικη χωρα πρεπει να προσεξουμε ιδιαιτερα το ντυσιμο μας.
Με τις πριζες εχουν το αγγλικο τυπο πριζας και αν ναι πρεπει να την προμηθευτω εγω η την παρεχουν δωρεαν στο ξενοδοχειο.
Γενικα οποιαδηποτε συμβουλη και προταση ειναι ευπροσδεκτη!
Ευχαριστωωωωω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom