Μεγαλύτερη αυθημερόν εκδρομή στο εξωτερικό

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ωραίος ο Samion.Είχα στο μυαλό μου τα αναψυχής για να είμαι ειλικρινής,γιατί φοβάμαι ότι με τόσους businessmen εδώ μέσα όλο και κάποιος θα έχει κάνει το Aθήνα-Λονδίνο-Αθήνα.

Γι'αυτό και έγραψα εκδρομή.

Παρ'όλα αυτά πρέπει να ήταν σκότωμα αυτό που έκανες.Δεν έμενες κι εσύ μια μερούλα;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.410
Likes
9.340
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
μακάρι να μπορούσα..επανήλθα όμως στη Σλοβενική πρωτεύουσα άλλη φορά.
αν κ ο σκοπός του ημερήσιου δεν ήταν αναψυχή, ήταν σαν εκδρομή γι αυτό την έγραψα. έγινε μια σύντομη βόλτα στην πόλη, ο καφές λήφθηκε στο Piran, μετά από επίσκεψη στην Postojna. μόνο μπάνιο δεν κάναμε. ακολούθησε άλλος καφές και βραδινό στο Trieste. μία γεμάτη μέρα από όλες τις απόψεις..:haha:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ πείστηκα.Αν πειστήκαν κι υπόλοιποι περνάς πρώτος.Δεν ξέρω τι κρύβει ο turms.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.410
Likes
9.340
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
έχω κ αεροπορικό αναψυχής αυθημερόν..για να μη μου τη φάνε τη θέση..;)
Πεκίνο-Ξιαν-Πεκίνο. σύνολο 1830 χιλ..
αν το πάρουν χαμπαρι μερικοι μερικοι θα περασουν μπροστα με ημερησια αεροπορικά..
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εμένα το δίνει 2202km
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
λοιπόν έχουμε κι λέμε με αμάξι
Κρακοβία - Πράγα - Κρακοβία 1100 χλμ πήγαινε έλα
Κρακοβία - Λβοφ- Κρακοβία 640

αεροπορίκος για καφέ στπ Μιλάνο
KRK-BGY-KRK 2,500klm

duvel at charleroi

KRK-CRL-KRK 2600klm

κι έπονται κι αλλά με FR & W6 :clap::clap:
 

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
Α, η χαρά μου είναι να οδηγάω και να να χαζεύω σε μια ξένη χώρα. :clap:


Η πιο φρέσκια (λίγες μέρες πριν) μεγάλη μου διαδρομή:



Γύρω στα 600 χλμ, αλλά από τους δρόμους που πήγα θα πρέπει να έκανα πάνω από 12 ώρες.
Ήταν όμως υπέροχα.


-
 

Attachments

Last edited by a moderator:

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Τα δικό μου οδικο φέτος το χειμώνα Νάουσα-Βάρνα -Νάουσα 2200χλμ πήγαμε από Αλεξανδρούπολη κάναμε 10 ώρες καθίσαμε 2 ώρες εκεί και επιστροφή απο Σόφια ήταν και χειμώνας , όχι απλά τυράνια δεν έχω λόγια...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τα δικό μου οδικο φέτος το χειμώνα Νάουσα-Βάρνα -Νάουσα 2200χλμ πήγαμε από Αλεξανδρούπολη κάναμε 10 ώρες καθίσαμε 2 ώρες εκεί και επιστροφή απο Σόφια ήταν και χειμώνας , όχι απλά τυράνια δεν έχω λόγια...
Κατάλαβα που πήγαν τα κερδισμένα χρήματα απο το στοίχημα, στις βενζίνες σπάταλη:D
 

exsta

Member
Μηνύματα
62
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη για 1 μήνα
έχω κ αεροπορικό αναψυχής αυθημερόν..για να μη μου τη φάνε τη θέση..;)
Πεκίνο-Ξιαν-Πεκίνο. σύνολο 1830 χιλ..
αν το πάρουν χαμπαρι μερικοι μερικοι θα περασουν μπροστα με ημερησια αεροπορικά..
τί πρόλαβες να κάνεις στη Σιάν σε μια μέρα; Terracotta Army και πίσω στο αεροδρόμιο να υποθέσω;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.758
Likes
50.990
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
γιατί φοβάμαι ότι με τόσους businessmen εδώ μέσα όλο και κάποιος θα έχει κάνει το Aθήνα-Λονδίνο-Αθήνα.
E, για επαγγελματικά ταξίδια έχει και μεγαλύτερες αποστάσεις από το Λονδίνο-Αθηνα. Έχω κάνει Αβάνα-Buenos Aires-Αβάνα για δουλειά (τρεις ώρες δουλειά στο BA και μετά ξανά πίσω) και από τα καλά κάποιων άλλων εποχών ήταν τα μιλάνο-αβάνα-αβάνα με παραμονή 23 ωρών στην Αβάνα... Επίσης, ένα σχετικά πρόσφατο ήταν το Αβάνα-Παναμάς (3 ώρες δουλειά)- Mexico City (4 ώρες δουλειά)-Κανκούν-Αβάνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.616
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom