Ισπανία Μετακινήσεις στη Bαρκελώνη

Ili

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Η Ryanair φτάνει στο Τερμιναλ 2. Το νυχτερινό λεωφορείο είναι το Ν18
View attachment 392485
Δεν ξέρω αν έχει μηχάνημα για να βγάλετε το εισιτήριο Casual κοντά στην στάση. Απλά εισιτήρια
μιας διαδρομής βγάζει ο οδηγός. Μηχάνημα για εισιτήρια έχει στο μετρό ,αλλά είναι μακριά από την
έξοδο σας. Εναλλακτικά κατεβάζετε την εφαρμογή και έχετε το εισιτήριο στο κινητό.
Κάθε εισιτήριο είναι ατομικό.
Barcelona bus and metro prices | Transports Metropolitans de Barcelona
Η Ryanair φτάνει στο Τερμιναλ 2. Το νυχτερινό λεωφορείο είναι το Ν18
View attachment 392485
Δεν ξέρω αν έχει μηχάνημα για να βγάλετε το εισιτήριο Casual κοντά στην στάση. Απλά εισιτήρια
μιας διαδρομής βγάζει ο οδηγός. Μηχάνημα για εισιτήρια έχει στο μετρό ,αλλά είναι μακριά από την
έξοδο σας. Εναλλακτικά κατεβάζετε την εφαρμογή και έχετε το εισιτήριο στο κινητό.
Κάθε εισιτήριο είναι ατομικό.
Barcelona bus and metro prices | Transports Metropolitans de Barcelona
OK. Κατάλαβα. Σ ευχαριστώ πολύ. Επίσης, φεύγουμε με Ryanair άρα ισχύει ο ίδιος τερματικος έτσι?
 

stella123

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας, ήθελα να ρωτήσω αν κανείς ξέρει εάν η Barcelona family card ισχύει και γραμμή r2 του renfe: επίσης σε περίπτωση που δεν ιισχύει ποια είναι η τιμή του εισιτηρίου από passeig de grazia για viladecans ευχαριστώ
 

kost@s

Member
Μηνύματα
25
Likes
12
κάτσε να ξαναμπώ να δοκιμάσω να χωρίσω τα γράμματα από τους αριθμους
 

kost@s

Member
Μηνύματα
25
Likes
12
ναι έχει, κοιτα στο google και θα βρεις. Εγώ την 1 ημέρα λέω να ενοικιάσω ένα σκουτεράκι
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
ναι έχει, κοιτα στο google και θα βρεις. Εγώ την 1 ημέρα λέω να ενοικιάσω ένα σκουτεράκι
Μα αυτό είναι το θέμα, ότι έψαξα και δε βρήκα. Δε μιλάω για μηχανάκι αλλά για ηλεκτρικό πατίνι από αυτά που νοικιάζεις με το λεπτό με το κινητό σου και μετά το παρατάς όπου θες.
 

kost@s

Member
Μηνύματα
25
Likes
12
Ναι δεν βλέπω τέτοιο που λες, θα σε πείραζε να ενοικιάσεις ένα για κάποιες ώρες, να κάνεις την βόλτα σου και μετά να το επιστρέψεις;
Κάτι άλλο που σκέφτομαι είναι ότι με τους νέους νόμους αν χρειάζεται κράνος για το ηλεκτρικό πατίνι, που θα το βρεις;
 
  • Like
Reactions: GTS

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Ναι δεν βλέπω τέτοιο που λες, θα σε πείραζε να ενοικιάσεις ένα για κάποιες ώρες, να κάνεις την βόλτα σου και μετά να το επιστρέψεις;
Κάτι άλλο που σκέφτομαι είναι ότι με τους νέους νόμους αν χρειάζεται κράνος για το ηλεκτρικό πατίνι, που θα το βρεις;
Ναι, δε με βολεύει αυτό, δυστυχώς. Θέλω κάτι γρήγορο να πετάγομαι κοντά και να το αφήνω.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.748
Με πατίνια δεν ασχολήθηκα καθόλου, αλλά σ' αυτό που θέλεις νομίζω είναι τα ηλεκτρικά μηχανάκια.
πχ
Alquiler de motos eléctricas en Barcelona
αυτά έχουν και κράνος και με το app σου λέει που είναι το πιο κοντινό. Απαραίτητο να το αφήσεις σε νόμιμη θέση πάρκινγκ. (που η πόλη είναι γεμάτη και δωρεάν)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.332
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom