Ισπανία Μετακινήσεις στη Bαρκελώνη

Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ειναι δυσκολο να λεμε στον ανδρικο πλυθυσμο περπατα ..Ειμαστε 6 ατομα στην ουσια οικογενειακα με τις κορες μας..ηληκιας 20 ετων..το τουριστικο εισητηριο ποσο κοστιζει μηπως ξερετε?
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
το τουριστικο εισητηριο ποσο κοστιζει μηπως ξερετε?
Στα αστικα ή στο hopon/off εννοειτε; στα αστικα εχει διαφορα πακετα, ειτε αναλογα με τις ημερες είτε αναλογα με τος διαδρομες. Για περισσοτερα εδω
 

sakislagadas

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
παρισι,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλησπερα,εγω γυρισα προχθες απο την πρωτευουσα της καταλονιας,εννοειται περπατημα,στισ 7 μερες που ημουν μονο τη μια χρησιμοποιησα το hopp off που με βολεψε παρα πολυ,αλλα το χα σαν παροχη στο barcelona pass των τριων ημερων για χρηση μιας ημερας!!Ολες τισ αλλες μερες περπατημα,και οντως το χαιρεσαι!!!
 

sakislagadas

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
παρισι,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Kαλησπερα μια ακομα ερωτησουλα στην ομαδα παρακαλω
Απο Χιρωνα λεω να παω με τρενο για Βαρκελωνη θα πρεπει να κλεισω εισητηρια μεσων internet?Με επιστροφη;
Εγω τα εκλεισα μεσω ιντερνετ,και βρηκα καλη τιμη με 22 ευρω πανε ελα.Μαλιστα στο βαρκελωνη-χιρονα η θεση αν και 2η κατηγορια ηταν υπερ λουξ,δερματινα καθισματα,πολυ χωρο για τα ποδια,στην επιστροφη δεν ειχα θεση αλλα καθισα ανετα και δε μειπαν τιποτα!!
 
Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Mπηκα στο συγκεκριμένο site αλλα δεν μπορεσα τιποτα να καταλαβω καμια βοηθεια αν γινετε?ευχαριστω πολυ
 

rena88

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΦΙΛΑΝΔΙΑ
Εγω τα εκλεισα μεσω ιντερνετ,και βρηκα καλη τιμη με 22 ευρω πανε ελα.Μαλιστα στο βαρκελωνη-χιρονα η θεση αν και 2η κατηγορια ηταν υπερ λουξ,δερματινα καθισματα,πολυ χωρο για τα ποδια,στην επιστροφη δεν ειχα θεση αλλα καθισα ανετα και δε μειπαν τιποτα!!
Καλησπέρα από ποιο site τα εκλεισες; Και ξέρεις πόσο καιρό πριν μπορείς να τα κλεισεις;
 
Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλησπέρα από ποιο site τα εκλεισες; Και ξέρεις πόσο καιρό πριν μπορείς να τα κλεισεις;
Καλησπέρα το site που μπορείς να τα κλείσεις είναι:
http://www.renfe.com/
Εγώ θα ταξιδέψω την επόμενη Τρίτη τα έκλεισα χθες και με προσφορά απο Χιρωνα Βαρκελόνη και επιστροφη 18,9 €
με τα επεισόδια φοβαμε λιγο που διαδραματιζωντε εκει αλλα θα το τολμησω..
 

rena88

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΦΙΛΑΝΔΙΑ
Καλησπέρα το site που μπορείς να τα κλείσεις είναι:
http://www.renfe.com/
Εγώ θα ταξιδέψω την επόμενη Τρίτη τα έκλεισα χθες και με προσφορά απο Χιρωνα Βαρκελόνη και επιστροφη 18,9 €
με τα επεισόδια φοβαμε λιγο που διαδραματιζωντε εκει αλλα θα το τολμησω..
Σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση.Εμείς ευτυχώς φεύγουμε τελος Νοεμβρη.Ελπίζω να πανε όλα καλα και να περάσετε υπέροχα.
 
Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση.Εμείς ευτυχώς φεύγουμε τελος Νοεμβρη.Ελπίζω να πανε όλα καλα και να περάσετε υπέροχα.

Παρακαλω,,Υπεροχα να περασετε κι εσεις
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom