Με ποιους ταξιδευετε?

playergeo

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Να μείνω όσο θέλω.
Εγώ ταξιδεύω συχνά μόνος μου, Ειδικά μετά από κάτι άσχημες παρέες στο παρελθόν. Άλλωστε είναι δύσκολο να συμφωνήσουν οι φίλοι μου, οικονομικοί οι λόγοι της ποιο πολλές φορές. Και προτιμώ να είμαι αυτόνομος Είμαι του στυλ αποφασίζω που θα πάω το πότε θα πάω και απλός πηγαίνω.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εγώ ταξιδεύω με τον άντρα μου και ένα φιλικό ζευγάρι κατα κύριο λόγο.εχει τύχει όμως να κανουμε και οι δυό μας καποιο ταξίδι.τα παιδια μου ειναι μεγάλα και ανεξάρτητα οικονομικα..οποτε ακολουθουν τις δικές τους παρέες.ειναι σημαντικό για μένα να έχεις μια παρέα στα ταξίδια σου....όταν ταιριάζεις βέβαια....γιατί αλλιως σου τινάζουν το ταξίδι στον αέρα...
 
Μηνύματα
774
Likes
617
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Μακάρι να μπορούσαμε να ταξιδεύουμε μεγάλη παρέα. Ομως καθότι αυτό είναι δύσκολο, συνήθως ταξιδεύουμε δύο.
 

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
Με μια συγκεκριμένη φίλη μου όπου έχουμε τα ίδια γούστα σε ότι αφορά ταξιδιωτικούς προορισμούς αλλά το είδος του ταξιδιού.Αρχικά πηγαίναμε με γκρούπ ,τώρα πια μεμονομένα. Στο επόμενο (Ευρωπή) θα γίνουμε τρείς (κοπέλες). Πάντως η παρεά (όταν υπάρχει ) παίζει καθοριστικό ρόλο!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Με τον άντρα μου εντός και εκτός Ελλάδας. Είμαστε πολύ τυχεροί γιατί έχουμε τα ίδια γούστα και την ίδια τρέλα. Μερικές φορές στις καλοκαιρινές διακοπές μας ακολουθούν κάποιοι "δοκιμασμένοι φίλοι", αλλά ποτέ μεγάλες παρέες γιατί έτσι χάνεσαι στις συνεννοήσεις. Επίσης, μερικές φορές ταξιδεύω στην Ελλάδα και το εξωτερικό για δουλειά, είτε μόνη είτε με συναδέλφους.
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Αναλογα με τις συνθηκες και μονη και με φιλους και με τον αντρα μου. Μονο με το μωρο δεν εχω ταξιδεψει ακομα, αλλα στο μελλον θα γινει και αυτο!
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Πωπωπωπω απ οτι βλέπω οι πιο πολύ είστε παντρεμένοι έτσι? ;p
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟ

Προτειμώ να ταξιδεύω με τη σύζυγό μου για σίγουρα με ξέρει και την ξέρω θέλουμε πάντα τα ίδια, κανονίζω μόνος το ταξίδι για να κλείνω όποιο ξενοδοχείο μου αρέσει και όποια πτηση μου αρέσει σε τιμές που θέλω.
Το ταξίδι ξεκινάει από τη στιγμή που το προετοιμάζεις.:p
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Προτειμώ να ταξιδεύω με τη σύζυγό μου για σίγουρα με ξέρει και την ξέρω θέλουμε πάντα τα ίδια, κανονίζω μόνος το ταξίδι για να κλείνω όποιο ξενοδοχείο μου αρέσει και όποια πτηση μου αρέσει σε τιμές που θέλω.
Το ταξίδι ξεκινάει από τη στιγμή που το προετοιμάζεις.:p
συμφωνω μεχρι κεραιας...αναφορικα με τους λογους που αναφερεις.
περισοτερο ομως μου αρεσεη τελευταια φραση...:hitme::pilot:
 

GEOARIS

Member
Μηνύματα
43
Likes
120
Ταξιδεύομε μεμονωμένα με τον άντρα μου, το γιο μου , μερικές φορές ακολουθεί και η αδελφή μου.
Το γιο μου τον παίρνουμε μαζί από 3 μηνών στο εσωτερικό και από 4 ετών στο εξωτερικό. Τις ετοιμασίες όλες τις κάνω εγώ και οι άλλοι ακολουθούν, όχι πάντα αδιαμαρτύρητα. Αν όμως ανάμεσα στις επισκέψεις σε μουσεία και αξιοθέατα - που προτιμώ εγώ- τους κανονίσω και κανένα γήπεδο ή κανένα ποδοσφαιρικό αγώνα όταν βολεύει όλα μέλι γάλα.
 

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
Ταξιδεύομε μεμονωμένα με τον άντρα μου, το γιο μου , μερικές φορές ακολουθεί και η αδελφή μου.
Το γιο μου τον παίρνουμε μαζί από 3 μηνών στο εσωτερικό και από 4 ετών στο εξωτερικό. Τις ετοιμασίες όλες τις κάνω εγώ και οι άλλοι ακολουθούν, όχι πάντα αδιαμαρτύρητα. Αν όμως ανάμεσα στις επισκέψεις σε μουσεία και αξιοθέατα - που προτιμώ εγώ- τους κανονίσω και κανένα γήπεδο ή κανένα ποδοσφαιρικό αγώνα όταν βολεύει όλα μέλι γάλα.


εγω θα προσπαθησω να τους βολεψω με οτιδηποτε εχει σχεση με αυτοκινητα και αεροπλανα στο μοναχο γιατι με το ποδοσφαιρο δεν τα πανε καλα.
 

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
μόνη μου .. ή με gap .. παλιότερα και με τη φοιτητική οργάνωση aegee
συνηθως οι φιλοι λενε οτι δεν εχουν λεφτά αλλα μαλλον δεν το θελουν αρκετά..
παντως αν ειχα την επιλογη δεν θα ταξιδευα μονη μου..
περσι ειχα την τυχη να με βρει στο φορουμ του traveltips.gr μια εξαιρετικη κοπελα και βρεθηκαμε και γυρισαμε το βιετναμ μαζί..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.053
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom