Γενικά Με ποσες αεροπορικες εταιρειες εχουμε πεταξει και ποια ηταν η καλυτερη??

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Οι αγαπημένες μου Lufthansa, Finnair

και ΟΑ :) γιατί πλέον κάθε φορά μου κάνει business upgrade
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εχω πεταξει με άπειρες και δε τις θυμάμαι όλες. Πάντως τους πιο ωραίους αεροσυνοδούς τους έχει η Alitalia !!! :)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.761
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
TAP, Tunisair, Iberia, SWISS, Alitalia, Futura (δεν υπάρχει πια), easyJet, Aegean, Gulf Air, Air Asia, Bulgaria Air

Με τίποτα δεν θα ξαναπετούσα διηπηρωτικό με την Iberia. Η εξυπηρέτηση στην διάρκεια της πτήσης ήταν απλά αστεία.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.570
Εγώ έβαλα απλά τις αγαπημένες μου...αν έβαζα κάθε καμμένη που έχω πετάξει...δε τις θυμάμαι κι όλας...:D από Air Botswana μέχρι τα Cesna (με ποια?) στη Βενεζουέλα...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.042
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ίδιο γούστο έχουμε, τα έχουμε ξαναπεί. Μακριά από κει που συχνάζω λοιπόν...:bleh::haha:
Σορρυ για το οφφτόπικ: Ίδιο γούστο με τη Φένια στις Γυναίκες? Αυτό να το κοιτάξεις....
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Με τίποτα δεν θα ξαναπετούσα διηπηρωτικό με την Iberia. Η εξυπηρέτηση στην διάρκεια της πτήσης ήταν απλά αστεία.
:lol::lol::lol:
Που να βλεπες και το σερβις σε PanAm (οσοι το προλαβανε). Απλα αισχος. Για την Iberia ψιλοσυμφωνω, αλλα δυστυχως ολοι συγκρινουμε τις Ευρωπαικες με τις Ασιατικες και τις Μεσης Ανατολης που οι περισσοτερες ειναι κορυφαιες.

Η μεγαλυτερη αλλαγη νοοτροπιας που εχω δει παντως ειναι απο τη τρισαθλια Olympic Airways (στα τελευταια της) στην Olympic Air. Μπραβο τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom