Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Ευχαριστω!!!
Η πιτσα ειναι κατι που σιγουρα εχουμε σκοπο να τιμησουμε και με το παραπανω οσο θα ειμαστε στο Μιλανο!!!!!
Οσο για τα δυο αδερφια αν η πιτσα τους αξιζει ας παρακολουθουν οσο θελουν......:bleh::bleh::bleh:
..δεν κατάλαβες. Τα 2 αδέλφια, δεν παρακολουθούν από περιέργεια. Ελέγχουν, επιβλέπουν, αγωνιούν, για την καλή λειτουργία της επιχείρησης τους. (= ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ)
 

zak-rose

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γυρος της Ελβετιας
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Ουπς sorry!Μαλλον εχω στο μυαλο μου τους δικους μας ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ!Τοτε ειμαι σιγουρη οτι και η ποιοτητα τους θα ειναι αναλογη.Και αφου ειναι στο κεντρο ειναι οτι πρεπει για το μεσημεριανο γρηγορο τσιμπολογημα!!!Αν και θα ειμαστε σαν τη μυγα μες το γαλα αναμεσα σε τοσους κουστουματους......Παντως ευχαριστω!!!!!
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Ουπς sorry!Μαλλον εχω στο μυαλο μου τους δικους μας ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ!Τοτε ειμαι σιγουρη οτι και η ποιοτητα τους θα ειναι αναλογη.Και αφου ειναι στο κεντρο ειναι οτι πρεπει για το μεσημεριανο γρηγορο τσιμπολογημα!!!Αν και θα ειμαστε σαν τη μυγα μες το γαλα αναμεσα σε τοσους κουστουματους......Παντως ευχαριστω!!!!!
όχι, όχι το μαγαζί είναι "λαϊκό", οι γιάπηδες είναι εργαζόμενοι και φοράνε ..."στολή εργασίας" (γκρι)
 

zak-rose

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γυρος της Ελβετιας
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Τοτε θα παμε σιγουρα!!!γιατι λογω περιορισμενων οικονομικων κατι τετοιο ψαχνουμε για φαγητο!και οταν γυρισουμε θα σου στειλω εντυπωσεις.....
 

GIANNOS21

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλανο
Ταξίδι-Όνειρο
Σε ολο τον κοσμο
Γεια σε ολους... με λενε Γιαννη και χαιρομαι που βρισκομαι στην παρεα σας...για να περασω αμεσως στο ψητο, θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας.. προκειται να παω Μιλανο για 4 ημερες και θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει να παω καμια ημερησια εκδρομη... λεω για Βενετια....αλλα εχω ακουσει οτι ωραια ειναι και Λουγκανο και Μπεργκαμο...μαλιστα ειναι αρκετα κοντα απο οτι εχω ακουσει....θα ηθελα την γνωμη σας....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γιάννη έχει χιλιοσυζητηθεί... δεν παίζει Βενετία... θα πας στο Κόμο... και αν θες και μια δεύτερη εκδρομή στο Μπέργκαμο... ξέχνα όλα τα άλλα...
 

makis265

Member
Μηνύματα
18
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
μολις γυρισα απο μιλανο-κομο.
το μιλανο σαν πολη δεν λεει και τιποτε το ιδιαιτερο (εκτος αν θελεις να ψωνισεις).μεσα σε 1 μερα τα εχεις δει ολα.
εγω θα σου προτεινα μια βολτα στο Βellagio, ειναι στην λιμνη του κομο.πολυ ωραια διαδρομη και σχετικα το φτανεις ανετα.οσο για το κομο ειναι μια μικρογραφια του μιλανου.επισης αν σε ενδιαφερει μια βολτα στο lugano της ελβετιας ειναι μια πολυ καλη προταση σε σχετικα κοντινη αποσταση.και φυσικα ολα αυτα προυποθετουν το οτι εχεις αυτοκινητο.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
lugano πας μονοήμερη πολύ εύκολα και με τρένο.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Είτε Κόμο, είτε Μπελάτζιο, είτε Λουγκάνο, η περιοχή των λιμνών αξίζει να τη δεις. Το Κόμο είναι μόλις μία ώρα με το τρένο. Βενετία δε θα έχεις πολύ χρόνο αν πας μονοήμερη, ασε που το καλοκαίρι βρωμάει!!!
Μια άλλη ωραία λύση είναι η Βερόνα, κατά τη γνώμη μου πάντα. Με το αμάξι απέχει γύρω στο 2ωρο, με τρένο δεν ξέρω.
 

Steli0s

Member
Μηνύματα
57
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βιετναμ, Καμποτζη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φαρόε
Como μονοδρομος ...
 

Carmen

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ακόμα το ψάχνουμε!
Ταξίδι-Όνειρο
Θέλω να πάω παντού!
como κι εγω
 

spiros72

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Διαβασα αυτά που έγραψες για Μιλάνο....Είσαι απιστευτη μπράβο !!!

Πάω με την κοπελιά μου 5 ημέρες Μιλανο μπορείς να μας προτείνεις καποια μουσεία η κάποια άλλη μέρη να πάμε clubakia cafe κάποια αλλα tips εστιατόρια και φθηνές αγορές για ρούχα .

λίμνες Κόμο αξίζουνε τον κόπο και πωσ πας εκει;


Να σε καλά σε ευχαριστώ εκ των προτέρων....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom