Ιταλία Μιλάνο...η πόλη που διχάζει!!

Katerina2006

Member
Μηνύματα
56
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη (;)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Οι ιστορίες σου είναι τόσο ζωντανές! Μπράβο! Συμφωνώ μαζί σου σχετικά με το Μιλάνο, σίγουρα δεν είναι η πιο όμορφη πόλη της Ευρώπης αλλά απέχει πολύ απ' το να είναι άσχημη! Όταν το επισκέφτηκα έκανα σχεδόν αυτά ακριβώς που ανέφερες ότι έκανες τη φορά που πήγες με τις φίλες σου, μεταξύ αυτών και Βενετία... Όπου μου έκανε πρόταση γάμου ο τότε φίλος μου, νυν αρραβωνιαστικός μου και μέλλων (σε 2 βδομάδες περίπου) σύζυγός μου! Άρα το Μιλάνο (και φυσικά η Βενετία) έχει ιδιαίτερη συγκινησιακή βαρύτητα για μένα! Ευχαριστώ που μου το "ζωγράφισες" τόσο όμορφα στην ιστορία σου!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Οι ιστορίες σου είναι τόσο ζωντανές! Μπράβο! Συμφωνώ μαζί σου σχετικά με το Μιλάνο, σίγουρα δεν είναι η πιο όμορφη πόλη της Ευρώπης αλλά απέχει πολύ απ' το να είναι άσχημη! Όταν το επισκέφτηκα έκανα σχεδόν αυτά ακριβώς που ανέφερες ότι έκανες τη φορά που πήγες με τις φίλες σου, μεταξύ αυτών και Βενετία... Όπου μου έκανε πρόταση γάμου ο τότε φίλος μου, νυν αρραβωνιαστικός μου και μέλλων (σε 2 βδομάδες περίπου) σύζυγός μου! Άρα το Μιλάνο (και φυσικά η Βενετία) έχει ιδιαίτερη συγκινησιακή βαρύτητα για μένα! Ευχαριστώ που μου το "ζωγράφισες" τόσο όμορφα στην ιστορία σου!

Τί όμορφα!! Είναι αυτή η Βενετία πολύ ρομαντική ρε γαμώτο...Και να μην είσαι γενικά ρομαντικός εκεί δεν μπορείς να το αποφύγεις, γίνεσαι..!! Στο μεταξύ και εγώ λέω στον φίλο μου, σε 5-6 χρόνια πρέπει να ξαναπάμε στη Βενετία "που έχουμε μια δουλίτσα"...κανονικός εκβιασμός δλδ!! :haha:
Με το καλό κοριτσάκι μου...Να ζήσετε και να είστε πολύ πολύ ευτυχισμένοι παρεϊτσα... :D
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Italitsa said:
Eλαααα, μη μας το χαλάς τώρα...!! Δε μας πήραν δα και τα χρόνια...Κοριτσάκια είμαστε...όλες!!!:clap::clap:
Το έπιασα το υπονοούμενο!!!σνιφ σνιφ ....άντε σταματήστε τα αφεντικά θα μας δώσουν καμμιά κλωτσιά!....
 

Katerina2006

Member
Μηνύματα
56
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη (;)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Πω πω... βλέπω έμεινα πίσω στις εξελίξεις! :p
Είμαστε και γλυκιές και μικρές και όλα τα καλά!!! Και ναι, για να προλάβω οποιονδήποτε κακοπροαίρετο, είμαστε ΚΑΙ μετριόφρονες! :bleh:
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η υφήλιος...
Πολύ όμορφες και χρήσιμες οι πληροφορίες που παραθέτεις!
Επειδή υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να επισκεφτώ το Μιλάνο αρχές Δεκέμβρη, μήπως κάποιος γνωρίζει τι παίζει από άποψη καιρού τέτοια εποχή; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Αρκετό ως πολύ κρύο.Όχι τόσο πάντως, ώστε να αποτρέπει την πραγματοποίηση ταξιδιού.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom