1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Μάιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Βουλγαρία Μπάνσκο - Βουλγαρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος coolalexis, στις 7 Μαρτίου 2009.

1. chrisbd

chrisbd Member

Μπήκα είδα τις τιμές στο site τους γιατί να πω την αλήθεια μου φάνηκε απιστευτο να πήγε τόσο...
    Αλλά οι άνθρωποι είναι βαθιά νυχτωμένοι....
    Τώρα ούτε και για σκί τουλάχιστον για τους Έλληνες που είναι πιστεύω και οι πιο πολλοί επισκέπτες...

chris7 likes this.
  2. kostas kav

kostas kav Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ΛΟΝΔΙΝΟ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ν.ΥΟΡΚΗ
    και η ετησια κάρτα τους απο 700 λεβα πήγε 1000 ++++ δεν θυμαμαι ακριβώς!

3. amazon

amazon Member

Επόμενο Ταξίδι:
    vietnam
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Παντου
    Δυστηχως αρχισαν και στο μπανσκο να κανουν πολλες μαιμουνιες...
    Πηγαινω καθε χρονο για σκι ,φετος δεν πηγα ακομα αλλα ενα 3ημερο θα παμε τον φεβρουαριο.

Προσφατα γυρισε μια παρεα φιλων και τους κανανε σκηνικο σε ξενοδοχειο ,δηθεν οτι ηθελαν αλλα 500 ευρω για ενα δωματιο ,ενω ειχαν κλεισει κ ηδη πληρωσει με αλλες τιμες.
    Και οταν απειλησαν η παρεα να καλεσουν αστυνομια μιας και ειχαν τα χαρτια χρεωσης και πληρωμης εκει ηρεμησαν και σταματησαν να ζητανε λεφτα.

Οποτε θελει προσοχη στα ξενοδοχεια με εξτρα χρεωσεις.

4. XRISTOS71

XRISTOS71 Member

Αφού είσαι τόσο δυσαρεστημένη δεν καταλαβαινω γιατι θέλεις να ξαναπάτε 3ήμερο τον Φλεβάρη.
    Μήπως θα έχει αλλάξει κατι ;;;

Πραγματική απορία είναι , μην το πάρεις ως ειρωνία , εξάλλου δεν έχω παει για μα έχω προσωπική άποψη

5. makisg

makisg Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Καλαμάτα
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Νησιά Φίτζι
    πολύ σωστά τα λέει ο Χρίστος,γιατί δεν πάτε στον Λαιλιά ή στα 3-5 πηγάδια η στο Φαλακρό ή στο Καιμακτσαλάν ή στο Σέλι??????

6. Samion

Samion Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Παλέρμο
    να απαντησω εγω...
    αλλο το βουνο (ασυγκριτα καλυτερο απο οποιοδηποτε ελληνικο) αλλο το χωριο κ η φιλοξενια του..κι αμα εισαι διπλα κ η προτεραιοτητα σου ειναι το σκι, μονοδρομος το Μπανσκο...

7. amazon

amazon Member

Επόμενο Ταξίδι:
    vietnam
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Παντου

Nομιζω μα καλυψες πληρως, εξαλου αυτο που εγραψα το εκαναν σε φιλους οχι σε μενα , δυσαρεστημενη με το βουνο εκει δεν ειμαι .
    Ισα ισα εκει αξιζει η καρτα που θα βγαλεις στα λιφτ , εδω δεν αξιζει οταν πας στα χιονοδρομικα κ εχουν χαλασμενα λιφτ κλειστες πιστες κτλ...

Απλα ειπα να προσεχετε με τις κρατησεις σας στα δωματια... "οσοι πατε"..

8. kostas kav

kostas kav Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ΛΟΝΔΙΝΟ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ν.ΥΟΡΚΗ
    Σχετικά με τις πίστες που πήγα την προηγούμενη εβδομάδα ήταν χάλια!!!!!!!!!
    Γεμάτο κοτρώνες και άστρωτες και μιλάω για συγκεκριμένες πίστες για την μπλέ απο τέρμα πάνω που ανεβαίνεις!και ένας φίλος που πήγε την Πέμπτη τα ίδια μου είπε ότι ήταν χάλια οι πίστες.
    Απλώς έχουν πα΄ρα πολλές πίστες και μακρινές σε απόσταση κάτι που δεν έχουμε στην Ελλαδα:mad::mad::mad:.
    Αν και χθές που πήγα 3-5 πηγάδια μια χαρά είναι μου άρεσε πολύ:clap::clap::clap: