Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.080
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Γνωριζουμε απο ποτε ισχυει?να ξερω απο τη νεα χρονια ποσα πακετα μπισκοτακια να παιρνω μαζι μου :haha: :haha: :haha:
Νομίζω είχα διαβάσει το καλοκαίρι ότι το έδιναν σε πτήσεις τσάρτερ ή κάποιες συγκεκριμένες... Ελπίζω να μη το καθιερώσουν ως στάνταρντ γιατί θα γίνει επανάσταση :haha:
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.451
Likes
5.372
Νομίζω είχα διαβάσει το καλοκαίρι ότι το έδιναν σε πτήσεις τσάρτερ ή κάποιες συγκεκριμένες... Ελπίζω να μη το καθιερώσουν ως στάνταρντ γιατί θα γίνει επανάσταση :haha:
Αν κρίνουμε από αρκετά μελή στο φόρουμ που κρίνουν αρνητικά την ποιότητα του φαγητού στην οικονομική θέση (και όχι μόνο), ίσως είναι η καλύτερη λύση.
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Ταξιδεύω με την Aegean τουλάχιστον μια φορά το μήνα τα τελυταία 2 χρόνια. Έχω βαρεθεί να τρώω μακαρονοσαλάτα και quinoa με αγκινάρα. Α, και πριν από αυτό ψωμί με γαλοπούλα τυρί. Έχει χαθεί η εφευρετικότητα του chef :haha:.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.451
Likes
5.372
Να λέμε και του στραβού το δίκιο όμως, είναι ίσως η μονή ευρωπαϊκή εταιρία πλέον που προσφέρει γεύμα στην πτήση, οποίο και αν είναι αυτό. Δεδομένου του κόστος εστίασης στα αεροδρόμια για πολλούς από εμάς είναι κάλο για εξοικονόμηση λίγων χρημάτων.
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Να λέμε και του στραβού το δίκιο όμως, είναι ίσως η μονή ευρωπαϊκή εταιρία πλέον που προσφέρει γεύμα στην πτήση, οποίο και αν είναι αυτό. Δεδομένου του κόστος εστίασης στα αεροδρόμια για πολλούς από εμάς είναι κάλο για εξοικονόμηση λίγων χρημάτων.
Ναι, συμφωνώ απόλυτα. Δε λέω ούτε να αυξήσουν τη μερίδα ούτε να προσφέρουν πλήρες γεύμα. Αλλά θα μπορούσαν έστω μία φορά το μήνα να αλλάζουν το μενού.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.451
Likes
5.372
Ναι, συμφωνώ απόλυτα. Δε λέω ούτε να αυξήσουν τη μερίδα ούτε να προσφέρουν πλήρες γεύμα. Αλλά θα μπορούσαν έστω μία φορά το μήνα να αλλάζουν το μενού.
Πολλοί δεν το κάνουν η δεν το ξέρουν. Μπορείς να επιλέξεις διαφορετικό γεύμα από τα στάνταρ αν η πτήση στο επιτρέπει. Μέσα σε αρκετές επιλογές έχουν το Εβραϊκό και το μουσουλμανικό που είναι κλάσεις καλύτερο.
Από την διαχείριση της πτήσης.
 
Last edited:

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Πολλοί δεν το κάνουν η δεν το ξέρουν. Μπορείς να επιλέξεις διαφορετικό γεύμα από τα στάνταρ αν η πτήση στο επιτρέπει. Μέσα σε αρκετές επιλογές έχουν το Εβραίο και το μουσουλμανικό που είναι κλάσεις καλύτερο.
Από την διαχείριση της πτήσης.
Θα το κάνω την επόμενη φορά και θα επανέθω 🤭
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.087
Likes
1.956
Πολλοί δεν το κάνουν η δεν το ξέρουν. Μπορείς να επιλέξεις διαφορετικό γεύμα από τα στάνταρ αν η πτήση στο επιτρέπει. Μέσα σε αρκετές επιλογές έχουν το Εβραϊκό και το μουσουλμανικό που είναι κλάσεις καλύτερο.
Από την διαχείριση της πτήσης.
Δεν ισχυει πλεον αυτο που λετε στην οικονομικη θεση τουλαχιστον...σε οσα ταξιδια και αν εχω επιλεξει να το αλλαξω,δε μ αφηνει κ μου λεει να παρω τηλεφωνο στο τηλ.κεντρο...πραγμα που προφανως δε κανω και προφανως το εχουν βαλει ετσι για να μην εχουν να δινουν διαφορετικα μενου,αλλωστε και πριν τον κοβιντ σπανια το χρησιμοποιουσε ο κοσμος
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.451
Likes
5.372
Δεν ισχυει πλεον αυτο που λετε στην οικονομικη θεση τουλαχιστον...σε οσα ταξιδια και αν εχω επιλεξει να το αλλαξω,δε μ αφηνει κ μου λεει να παρω τηλεφωνο στο τηλ.κεντρο...πραγμα που προφανως δε κανω και προφανως το εχουν βαλει ετσι για να μην εχουν να δινουν διαφορετικα μενου,αλλωστε και πριν τον κοβιντ σπανια το χρησιμοποιουσε ο κοσμος
Έχεις δίκιο. στην οικονομική όχι, στην μπίζνες ναι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.070
Likes
41.295
Δεν ισχυει πλεον αυτο που λετε στην οικονομικη θεση τουλαχιστον...σε οσα ταξιδια και αν εχω επιλεξει να το αλλαξω,δε μ αφηνει κ μου λεει να παρω τηλεφωνο στο τηλ.κεντρο...πραγμα που προφανως δε κανω και προφανως το εχουν βαλει ετσι για να μην εχουν να δινουν διαφορετικα μενου,αλλωστε και πριν τον κοβιντ σπανια το χρησιμοποιουσε ο κοσμος
Παλια αλλαζαμε και στην οικονομικη. Αλλα απο τοτε που φιλος διαλεξε το ινδικο και του εφεραν φακες, δεν το επιλεγω. Χιλιες φορες το ινδικο της Ryan με χρεωση, παρα το φεστιβαλ υδατανθρακων της Αιγαιου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.550
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom