Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

maria91

Member
Μηνύματα
2.098
Likes
1.958
Παλια αλλαζαμε και στην οικονομικη. Αλλα απο τοτε που φιλος διαλεξε το ινδικο και του εφεραν φακες, δεν το επιλεγω. Χιλιες φορες το ινδικο της Ryan με χρεωση, παρα το φεστιβαλ υδατανθρακων της Αιγαιου.
Απο περσυ το χειμωνα οσες φορες εχω προσπαθησει δε μ εχει αφησει..για ποιο παλια το θυμαμαι οτι αλλαζε αλλα δεν ειχε τυχει να επιλεξω αλλαγη γευματος..βεβαια μετα τη τελευταια φολα οπου για Ιμπιζα μας δωσαν ενα σαντουιτσακι του ελεους,ενω τον Φλεβαρη για Μαδριτη ειχε κανονικο γευμα δε ξαναπροσπαθω,ας δινουν οτι θελουν να ναι καλα τα μπισκοτακια και τα κρουασανακια απο το σουπερ μαρκετ :haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πολλοί δεν το κάνουν η δεν το ξέρουν. Μπορείς να επιλέξεις διαφορετικό γεύμα από τα στάνταρ αν η πτήση στο επιτρέπει. Μέσα σε αρκετές επιλογές έχουν το Εβραϊκό και το μουσουλμανικό που είναι κλάσεις καλύτερο.
Από την διαχείριση της πτήσης.
Μόνο business. Και δεν είναι καλές οι επιλογές: Όποτε προεπιλέγω το ειδικό γεύμα που χρειάζομαι στη businness (DBML), παίρνω (σχεδόν πάντα) ακριβώς το ίδιο πιάτο.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.478
Likes
5.448
Μόνο business. Και δεν είναι καλές οι επιλογές: Όποτε προεπιλέγω το ειδικό γεύμα που χρειάζομαι στη businness (DBML), παίρνω (σχεδόν πάντα) ακριβώς το ίδιο πιάτο.
Το ξέρω βρε. Απλά νόμιζα ότι το έχουν σε όλες τις θέσεις.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.478
Likes
5.448
Απο περσυ το χειμωνα οσες φορες εχω προσπαθησει δε μ εχει αφησει..για ποιο παλια το θυμαμαι οτι αλλαζε αλλα δεν ειχε τυχει να επιλεξω αλλαγη γευματος..βεβαια μετα τη τελευταια φολα οπου για Ιμπιζα μας δωσαν ενα σαντουιτσακι του ελεους,ενω τον Φλεβαρη για Μαδριτη ειχε κανονικο γευμα δε ξαναπροσπαθω,ας δινουν οτι θελουν να ναι καλα τα μπισκοτακια και τα κρουασανακια απο το σουπερ μαρκετ :haha:
Σημασία έχει ότι δίνουν κάτι. Ίσως είναι η μόνη στην Ευρώπη πλέον.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.309
Likes
8.244
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Εεεεεεεεεε εσείς εκεί στα ΒΠ ..... Βιλτανιώτη 31, βγάλτε τα μακαρόνια και τις φακές, αφήστε μας να τσακωνόμαστε για τις καρέκλες ή δεν ξέρω εγώ τι, ΑΛΛΑ, δώστε κανα πρόμο καμμιά έκπτωση της προκοπής !..... αργούν τα επόμενα γενέθλια σας, αργεί η χαζοπαρασκευή .....:haha:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
δώστε κανα πρόμο καμμιά έκπτωση της προκοπής !.
https://el.aegeanair.com/flight-deals/prosfores-diagonismoi/travel-from-greece/
⚡72H FLASH SALE⚡ Μπείτε σε χειμερινή διάθεση ταξιδεύοντας στο εξωτερικό με -30% σε όλες τις πτήσεις! Κάντε κράτηση τώρα!

Κάντε κράτηση έως 05/10/2023
Πτήσεις μεταξύ 01/11/2023 - 17/12/2023
 

Hayate

Member
Μηνύματα
854
Likes
5.240
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
https://el.aegeanair.com/flight-deals/prosfores-diagonismoi/travel-from-greece/
⚡72H FLASH SALE⚡ Μπείτε σε χειμερινή διάθεση ταξιδεύοντας στο εξωτερικό με -30% σε όλες τις πτήσεις! Κάντε κράτηση τώρα!

Κάντε κράτηση έως 05/10/2023
Πτήσεις μεταξύ 01/11/2023 - 17/12/2023
Κλείσαμε ενα 4ημερακι απο Θεσσαλονίκη-Ελσινκι με επιστροφη απο Ταλιν στα 147 αφού βαλαμε και εναν εκπτωτικο κωδικό 20 ευρω... Καλα ειναι νομίζω για οχι low cost, τρομερές ωρες και στο πηγαινε και στο ελα... 12 με 16 Δεκέμβρη
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.380

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καμια φορα δεν τους καταλαβαινω καθολου. Παει Ταλιν (!), Ριγα, Τυνησια (!!), Μαλτα (των 500.000 κατοικων καταχειμωνο…μα καλα ποιος παει?) και κοβει τη Σικελια (των 65’ λεπτων πτηση και 5,5 εκατομμυριων με τα 2 να ειναι σε αποσταση <80km απο το αεροδρομιο). Ε σπαστε τα μουτρα σας στα Κισιναου της ευρωπης τι να πω..
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.309
Likes
8.244
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καμια φορα δεν τους καταλαβαινω καθολου. Παει Ταλιν (!), Ριγα, Τυνησια (!!), Μαλτα (των 500.000 κατοικων καταχειμωνο…μα καλα ποιος παει?) και κοβει τη Σικελια (των 65’ λεπτων πτηση και 5,5 εκατομμυριων με τα 2 να ειναι σε αποσταση <80km απο το αεροδρομιο). Ε σπαστε τα μουτρα σας στα Κισιναου της ευρωπης τι να πω..
Φορτία....? Λέω εγώ τώρα. Δεν μπορεί να είναι τόσο κουτοί. :innocent:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.437
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom