Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.287

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.007
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν πετούσες την ημέρα των γενεθλίων σου θα έπαιρνες και το δώρο στο αεροσκάφος. Τα 500 μίλια τα παίρνουν όλοι.
Α, εμείς που γεννηθήκαμε σε μέρες με ακριβά εισιτήρια δηλαδή, πρέπει να το πληρώσουμε χρυσάφι το δώρο τους;

Έπρεπε να είχα καθυστερήσει μερικές μέρες να βγω, αυτό έπρεπε να είχα κάνει... (Γενέθλια 1/1. Ούτε δώρο γενεθλίων δεν έπαιρνα ξεχωριστό από αυτά του Αη Βασίλη...)
 

thrykika

Member
Μηνύματα
102
Likes
304
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Α, εμείς που γεννηθήκαμε σε μέρες με ακριβά εισιτήρια δηλαδή, πρέπει να το πληρώσουμε χρυσάφι το δώρο τους;

Έπρεπε να είχα καθυστερήσει μερικές μέρες να βγω, αυτό έπρεπε να είχα κάνει... (Γενέθλια 1/1. Ούτε δώρο γενεθλίων δεν έπαιρνα ξεχωριστό από αυτά του Αη Βασίλη...)
Αν πετάς πάντως στις πρώτες πτήση του έτους θα έχεις και καλό γεύμα, σαμπάνια, και κάποιο τυχερο εισιτήριο δωρεάν εισιτήρια για οποίον προορισμό θέλει.
ξανασκέψου το...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Αν πετάς πάντως στις πρώτες πτήση του έτους θα έχεις και καλό γεύμα, σαμπάνια, και κάποιο τυχερο εισιτήριο δωρεάν εισιτήρια για οποίον προορισμό θέλει.
ξανασκέψου το...
Ολα αυτα που ακριβως τα κανουν?στις bussiness να φανταστω?ή στους silver-gold?γιατι και παραμονη πρωτοχρονιας πεταξαμε και τιποτα δε πηραμε και στα γενεθλια μας επισης και τιποτα δε πηραμε και για τα δωρο μιλια που ειπωθηκαν πιο πανω,εχω να τ δω ως δωρο γενεθλιων 3 χρονια τωρα....
 

thrykika

Member
Μηνύματα
102
Likes
304
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ολα αυτα που ακριβως τα κανουν?στις bussiness να φανταστω?ή στους silver-gold?γιατι και παραμονη πρωτοχρονιας πεταξαμε και τιποτα δε πηραμε και στα γενεθλια μας επισης και τιποτα δε πηραμε και για τα δωρο μιλια που ειπωθηκαν πιο πανω,εχω να τ δω ως δωρο γενεθλιων 3 χρονια τωρα....
Ειχα πετάξει 1-1-2019 αν θυμαμαι καλά από Λονδίνο - Αθήνα και στην απλή οικονομική σε όλους τους επιβάτες είχε τα παραπάνω. για γενέθλια δεν ξέρω τι παίζει δεν μου έχει τύχει έως τώρα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom