Ιταλία Οινοποιεία Τοσκάνη

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
δυστυχώς εγω πάω ακριβώς το ίδιο ταξίδι 17-23/8 οπότε δεν μπορώ να σου προτείνω τίποτα.Να περάσεις καλά σου εύχομαι και να ειναι οντως ταξίδι- όνειρο.
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Black mamba μπορεις να μας προτείνεις κατι για φαγητό στην ευρύτερη περιοχή της τοσκάνης?θα μείνω στη castellina di chianti.Κατι που δεν πρέπει να χάσουμε και δεν εχει γραφτεί?
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Black mamba μπορεις να μας προτείνεις κατι για φαγητό στην ευρύτερη περιοχή της τοσκάνης?θα μείνω στη castellina di chianti.Κατι που δεν πρέπει να χάσουμε και δεν εχει γραφτεί?
Διαβασε και ενα εξαιρετικο αρθρο του traveller περι τοσκανης ,σιγουρα θα βοηθησει:clap:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
δυστυχώς εγω πάω ακριβώς το ίδιο ταξίδι 17-23/8 οπότε δεν μπορώ να σου προτείνω τίποτα.Να περάσεις καλά σου εύχομαι και να ειναι οντως ταξίδι- όνειρο.
οπότε μάλλον εγώ θα σας προτείνω μόλις γυρίσω:D
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
πότε επιστρέφεις με το καλό?
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΥΣΑ
Διαβασε και ενα εξαιρετικο αρθρο του traveller περι τοσκανης ,σιγουρα θα βοηθησει

Χρύσα τα διάβασα αλλά ο traveller πήγε Ν.Δ. ενω εγω θα παω πιο κεντρικά (Σιένα , Σαν Τζιμινιάνο , Κιάντι κλπ) λογω λιγότερων ημερών και περισσότερων προορισμών γι΄αυτό ρωτάω εαν εχετε κατι καλό που δεν εχει γραφτεί ή κανενα tip?
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
κάνουμε ακριβώς το ιδιο πρόγραμμα με την μονη διαφορά ότι εγω αφιερώνω και 1 ημέρα Μιλάνο .Περιμένω λοιπόν να μου πεις λεπτομέρειες και εαν θα καταφερω μεσα σε λιγες μερες να παρω μια γερή δόση Τοσκάνης!!!Για την Βενετία καποιοι γνωστοί μου με απογοήτευσαν λίγο ,λέγοντάς μου οτι τον Αύγουστο έχει υπερβολικό κόσμο και περιμένεις παντού ουρά και ακόμα οτι μυρίζει αρκετά!Θα δείξει..
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
υπάρχει πιθανότητα τα στάσιμα νερά να μυρίζουν αρκετα.. αν είναι ανυπόφορα πάμε στο λίντο για μπάνιο με θέα την αδριατική...;)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.461
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom