ΠΡΩΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΗΛΙΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ε, οχι και εχω την Ευρώπη βρε ρενατούλα κουνουπιδοφάγα!:bleh:
αλλος γνωστός και μη εξαιρετέος συνφορουμίτης που φημίζεται για τις για την φραστική του δεινότητα, την ξέρει από εξω και ανακωτωτά
Και δεν είναι το μοναδικό μέλος που κατέχει την Ευρώπη καλύτερα από μένα...


Το μόνο μέρος που έχω κάπως, είναι γνωστό. Ας μην επαναλαμβανόμαστε...
Και για εκεί μήνα Νοέμβρη δεν θα συνιστούσα στα παιδιά να πάνε...
Στο δικό μου γαμήλιο ναι, ισως να πάω, θα το σκεφτώ.:haha:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
σωστα,αλλα αμα μπει μια ιδεα στο μυαλο της γυναικας αντε να το βγαλεις.προφανως εχεις εμπειρια απο εκει.αξιζει να παμε εκει 10 μερες?

τι διαβάζω!!!!!εμπειρία μια γυναίκα από Ταιλάνδη;;;;;;;;;;
τι γίνεται στον κόσμο!!!!!!!!!εγώ πάντως δε σου λέω:haha::haha::haha::haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
και εκτος ευρωπης δεν θα μας χαλουσε ρενατα,εχεις καποιο μερος κατα νου?
ο τέλειος μήνας για το αγαπημένο και ονειρεμένο μπαλί!!
το ίδιο θα σου κοστίσει...αρκεί να έχετε το νού σας για εισιτήρια προσφοράς!!:rolleyes:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ε, οχι και εχω την Ευρώπη βρε ρενατούλα κουνουπιδοφάγα!:bleh:
αλλος γνωστός και μη εξαιρετέος συνφορουμίτης που φημίζεται για τις για την φραστική του δεινότητα, την ξέρει από εξω και ανακωτωτά

Στο δικό μου γαμήλιο ναι, ισως να πάω, θα το σκεφτώ.:haha:
ποιόν ενοείς thano μπουρεκοφάγε???? πές μου τώρα να τον βάλω συνεταίρο στην εταιρεία μας..δεν πάει το μυαλό μου:rolleyes:
το δικό σου γαμήλιο θα το σχεδιάσω κατά αποκλειστικότητα!!! θα σου κάνω surprise!!!:D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παιδια ευχομαι βιον ανθοσπαρτον και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και γεροι για να κανετε πολλα ταξιδια
Οι δικες μου προτασεις ειναι η Γαλλια απο Ευρωπη,την οποια θεωρω ρομαντικη χωρα για νεονυμφους η αν τα οικονομικα επιτρεπουν καποιο τροπικο νησι
 

kathrin

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ελα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
να ζησετε να ζησετε.....
πριν 2 μηνες παντευτηκα και εγω οποτε περασα αρκετο καιρο στην αναζητηση γαμηλιου προορισμου.τελικα πηγαμε μαλδιβες και δε το μετανιωσα καθολου.
ξεκινα την αναζητηση βαση της οικονομικης δυνατοτητας σας. αν θες κατι οικονομικο κινησου στα πλαισια ευρωπης πχ παρισι. αν διαθετεις κατιτις παραπανω και αν βεβαια θελετε εξοτικα μερη θαλασσα και ρελαξ, κοιτα μαλδιβες, μαυρικιο, σευχελες, αγιο δομινικο και τα γνωστα κλασικα εξοτικα τροπικα νησια. οι μαλδιβες για τους ελληνες ειναι πιο οικονομικο γιατι ειναι πιο κοντα απο τα αλλα.
και για να μιλησουμε αντικειμενικα, ολα αυτα τα εξοτικα "ισως" εχει γινει πολυ λογος για το τιποτα. ναι ειναι πολυ πολυ ομορφα αλλα περα απο το αραλικι στη θαλασσα στη πισινα και τα κοκτειλ, δεν εχει κατι αλλο να δεις. προσωπικα δεν μου αρεσει αυτο το ειδος διακοπων, θελω ξεναγησεις να βλεπω πολλα και να κανω πολλα. αλλα μεχρι και εγω περασα τελεια στις μαλδιβες γιατι ο γαμος εχει τοοοοοοσο τρεξιμο τοοοοοση πιεση που μετα οι μαλδιβες ηταν το μονο που χρειαζομασταν.... ηρεμια γαληνη ξεκουραση και ρομαντικααααα!

αν θελετε να πατε καποτε στη ζωη σας πηγενετε γαμηλιο οχι αλλη φαση για διακοπες.
(αν και για σενα δε ξερω αν πιασει αυτη η ηρεμια γιατι δεν πατε κατευθειαν μετα το γαμο)

οσο για ταυλανδη που ρωτας ελα ρωτα με τελη αυγουστου που θα γυρισω απο εκει!
να ζησετε ξανα
 

marina_401

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Εγω για νοεμβριο θα ελεγα Αυστρια-Βιεννη, ειναι σχεδον χριστουγεννα εκεινη την εποχη (εννοω οτι εχουν αρχισει τους στολισμους), κανει κρυο αλλα οχι να πεθαινεις και γενικοτερα ειναι πολυ μαγικα τα παντα απο τις υπαιθριες χριστουγεννιατικες αγορες μεχρι τα παλατια. Επισης θα ηθελα να σου πω οτι μεσα ιουλιου γυρισα απο ενα γαμηλιο ταξιδι στην αμερικη και μπορω να πω οτι μονο στην ελλαδα γινετε τοσος ντορος για την γριπη. μην διαλεξεις το γαμηλιο ταξιδι σου με κριτηριο την γριπη ειναι αδικο.
 

Atithash

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βέγκας-Μαϊαμι
Καταρχήν να ζήσετε! Κατα δεύτερον η αποψή μου είναι να επιλέξετε έναν προορισμό για χαλάρωση, αραλίκι, εξωτικά τοπία και παραστάσεις που δε θα είναι εύκολο να αποφασίσετε να πάτε σε κανενα 2-3-4-5 χρόνια γάμου....
Προτείνω για Νοέμβριο το Ντουμπάι (που πρέπει να αποφέυγεις τους καλοκαιρινούς μήνες λόγω αφόρητης ζέστης). Επίσης προτείνω Ισλανδία (αρκετά ακριβή βέβαια)..
Ρίξτε μια ματιά σε κάτι διαφορετικό...
Ναστε καλά και περιμένουμε εντυπώσεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom