Παρέα για Ταξίδια...

penn2

Member
Μηνύματα
11
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Κι εγώ είμαι μέσα για Πορτογαλία. (Κατά πάσα πιθανότητα). Marlen ανταλλαγή στοιχείων για FB φαντάζομαι μέσω προσωπικών μηνυμάτων.
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλημέρα ! Εγώ δεν έχω φου μπου , αλλα φαντάζομαι μπορώ να στείλω φώτο ...
chris on εγω ωραία ιδέα για το τουρ αλλά για πρώτη φορά και τόσα άτομα δεν ξέρω κατά πόσο θα μας βγει ...
 
Last edited by a moderator:

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Ναι δεν αντιλεγω οτι για πρωτη φορα θα ητανε ολιγον δυσκολο.Για αυτο ειπα να γνωριστουμε απο καποιο μεσω κοινωνικης δικτυωσης.Καλα αυτα θα τα δουμε βεβαιως αλλα ελεγα πχ μια πορτογαλια-φανταζομαι-θα ητανε ωραια με ανοιξιατικο καιρο να την γυρισεις...ή απο την αλλη αν γινει το ταξιδι τελη ιανουαριου μια ευρωπαικη πολη στην οποια μεσω τρενου θα μπορουσαμε να κανουμε ταξιδι να δουμε και μια αλλη πολη.Τελος παντων σκεψεις ειναι αυτες.Καλημερα σε ολους!...οποιος θελει ερχεται για μπανιο χαλκιδικη!
 

tr@velFrea@k

Member
Μηνύματα
10
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΟΥΒΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ , ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Εγώ αντιπρότεινα ... Βουκουρέστι ή Βελιγράδι ... Εφόσον το ταξίδι γίνει τέλη Ιανουαρίου ή αρχές Φεβρουαρίου δεν έχω θέμα με το που ...
 

ilioselie

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Καλησπέρα σε όλους,
Λατρεύω τα ταξίδια και δη τα μακρινά.
Έχω γυρίσει αρκετά μέρη του κόσμου προ κρίσης φυσικά, γιατί τώρα είναι σχεδόν αδύνατον.
Αναζητώ κάποια άτομα, μια μικρή παρέα, να μιλήσουμε, να γνωριστούμε και να μπορούμε με το λιγότερο κόστος, να οργανώσουμε μόνοι μας μακρινές εξερευνήσεις.
Θα ήθελα π.χ. να πάω στη Μαδαγασκάρη, στην Αυστραλία, την Τασμανία, οπουδήποτε. Είμαι 50+
Εάν κάποιοι έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα και είναι περίπου στην ίδια ηλικιακή ομάδα, μπορούμε να επικοινωνήσουμε.
Ευχαριστώ,
Να είστε όλοι καλά.
Καλά ταξίδια!!
 

Kalliopi2

Member
Μηνύματα
54
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλίαααααα
Ταξίδι-Όνειρο
Salar De Uyuni, Βολιβία
Σχετικά με την γνωριμία μέσω facebook, δε πιστεύω πως είναι ιδανική, γιατί Α) μπορεί κάποιοι να μην έχουν και Β) δεν μπορούν να μιλούν όλοι ταυτόχρονα, πιστευώ το ιδανικό θα ήταν να κάνουμε μια 1η συνάντηση όπου θα είναι πιο εύκολο να καταλήξουμε και σε ημερομηνίες & μέρος, γιατί βλέπω οτι από κάποιο σημείο και μετά κάποιοι δε γράφουν, γιατί πιστεύω είτε δε τους βολεύει η χρονική περίοδος ή δε συμφωνούν με Πορτογαλία...
Ας κάτσουμε λοιπόν όλοι γύρω απ' τη στρογγυλή τράπεζα να αποφασίσουμε...τι λέτε?:)
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Οσλοοοοοοοοοοοοο......
Κιεβοοοοοοοοοοοοοο.....
Κοπενγχαγηηηηηηηη.....
 

penn2

Member
Μηνύματα
11
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Απ' τ' αγαπημένα μου θέματα τον τελευταίο καιρό, το σασπένς για την αναζήτηση προορισμού στα κόκκινα!
Ναι, τρελό σασπένς. Κι εγώ γουστάρω. Ελπίζω να μην καταλήξουμε σε καμιά Αράχωβα στο τέλος. :p
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
γιατι να μη λειτουργησει?
ενταξει θα μας παρει κανα χρονο να αποφασισουμε μερες και μερος, ενα χρονο να το σχεδιασουμε κ ενα τριημερο για να το πραγματοποιησουμε :p χμ προβληματικες οι αναλογιες :p

ρε μη φοβαστε τι εχουμε να χασουμε?εκτος αν αναμεσα σας βρισκεται κανας δολοφονος-βιαστης-εμπορος ναρκωτικων............ε τοτε δεν ερχομαι!!!!
καναν ζαχαροπλαστη εχουμε?τοτε ερχομαι!
:)
Απλά πιστεύω πως για να περάσουν καλά σε διακοπές κάποια άτομα, δεν αρκεί το να τους αρέσουν πχ οι βόλτες και οι περιπέτειες. Πρέπει να δέσουν ή αν θέλετε να ταιριάξουν και σαν άτομα..
Οπότε θεωρώ απαραίτητη κάποιου είδους γνωριμία πρώτα, that's all..
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Στα γενέθλια του travelstories θα γνωριστείτε φατσικά παιδιά. Κάθε χρόνο αυτή την εποχή περίπου γίνεται μετά τούρτων, χορών και τυμπάνων.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Καλημερα σε ολους. Εγω εαν δεν γραφω ειναι γιατι ειμαι βολο και μπαινω λιγο και στα γρηγορα. Ειπα ναι για πορτογαλια, αλλα ακομα και για βουκουρεστι η βελιγραδι, αν και δεν ειναι στις προτεραιοτητες μου, παλι ναι λεω. Το ταξιδι αυτο θα ειναι διερευνητικο. Οσλο και γενικα νορβηγια εννοειρται οτι θελω να παω, αλλα γεναρη φλεβαρη θα παγωσουμε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom