Παρέα για Ταξίδια...

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
μπραβο σας,ευχομαι καλα ταξιδια!
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Μπράβο παίδες! Για πείτε κανά νέο για μας που δεν τα καταφέραμε!
 

Kalliopi2

Member
Μηνύματα
54
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλίαααααα
Ταξίδι-Όνειρο
Salar De Uyuni, Βολιβία
Λοιπόν και στη Θεσσαλονίκη θα γίνει η 1η συνάντηση για το ίδιο Θέμα το Σάββατο 19/10 στις 5μ.μ στο Kitchen bar.
Όσοι θα ρθουν παρακαλώ να το δηλώσουν εδώ έως το Σάββατο στις 14:00 για να "πιάσουμε" ανάλογο τραπέζι στο όνομα ταξιδιωτικό φόρουμ
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
βορειοπαιδα πως πηγε?εγω χτες βραδυ γυρισα απο βερολινο οποτε παμε για την επομενη οεο ποτε να την κανονισουμε λεμε?? :p
 

xrusa zucchini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
βορειοπαιδα πως πηγε?εγω χτες βραδυ γυρισα απο βερολινο οποτε παμε για την επομενη οεο ποτε να την κανονισουμε λεμε?? :p
Συναντηθήκαμε μόνο εγώ και η καλιόπη..όπως καταλαβαίνεις δεν ήταν και συνάντηση βόρειων..όμως γνωριστήκαμε εμείς και περιμένουμε ξανά πότε θα οριστεί νέα ημερομηνία συνάντησης
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
χαχα αν σκεφτεις οτι μετα απο 3 μηνες που κρατα το θεματακι αυτο δεν βρεθηκαμε καν οι βορειοι...χμ..καταλαβες ποτε θα ταξιδεψουμε κ παρεα :p
αντε ωραια Χρυσα κοριτσοπαρεα βρεθηκατε, να κανονισουμε κ οι υπολοιποι!
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Δεν καταλαμβαίνω γιατί έγινε τόσο περίπλοκο το όλο θέμα. Τέλοσπαντων μόλις έκλεισα να πάω μόνος μου τον επόμενο μήνα Πορτογαλία αφού υπάρχει τόσο κώλυμα.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
τελεια με ποια εταιρεια και ποσο σου βγηκε;απευθειας;lol
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
το πρόγραμμα έχει ως εξής. 3 βράδια Λονδίνο, 3 βράδια Λισαβωνα , 2 βράδια Μιλάνο. Τα εισιτήρια κόστησαν (Λάρνακα-Λονδίνο 50 ευρω με easyjet) (Λονδίνο-Λισαβώνα 20 ευρώ με easyjet) (Λισαβώνα- Μιλάνο 50 ευρώ με TAP) (Μιλάνο-Λάρνακα 20 ευρώ με easyjet).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.217
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom