Γερμανία Παραμυθένια Χριστούγεννα στη Βαυαρία...

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
:) και γω το ιδιο! :p Σε λίγες μέρες θα πάω στον ζωολογικό του Βερολίνου! Χαίρομαι όταν βλέπω ότι προσέχουν τα ζωάκια και το περιβάλλον τους μοιάζει με το φυσικό τους περιβάλλον..

Αχ τέλεια!!!! :clap: Έχω ακούσει πως είναι ακόμη πιο ωραίος και πιο μεγάλος από αυτόν του Μονάχου :D! Θα μας γράψεις μια φωτο-ιστοριούλα όταν γυρίσεις ε? :clap:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.917
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μπράβο, Νικόλ.
Πολύ ωραία η ιστορία σου, πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου και πολύ χρήσιμες οι προτάσεις σου για τα εστιατόρια.
Πολύ μου άρεσαν οι φωτογραφίες σου από το ζωολογικό κήπο.
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Μπράβο, Νικόλ.
Πολύ ωραία η ιστορία σου, πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου και πολύ χρήσιμες οι προτάσεις σου για τα εστιατόρια.
Πολύ μου άρεσαν οι φωτογραφίες σου από το ζωολογικό κήπο.
Σ'ευχαριστώ πολύ Chris μου για τα καλά σου λόγια :D...
Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε :clap:!!!

echo2011 said:
Τέλεια! Ευχαριστούμε εκ των προτέρων ;-)
 

MARCANGELO

Member
Μηνύματα
142
Likes
83
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ιαπωνία πακέτοοο...
Και πάλι ευχαριστώ για τις πληροφοείες σου. Το καλοκαίρι εννέα μέρες με τα παιδιά θα πάμε μέσω Μιλάνου κι αφού δούμε Λουκέρνη και Ζυρίχη στο Ούλμ. Από εκεί στη LEGOLAND, Mόναχο, Νυρεμβέργη, Ρότενμπουργκ, Χαιδελβέργη, Στρασβούργο, Europa Park, Αλσατικά χωριά, Βασιλεία......
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Και πάλι ευχαριστώ για τις πληροφοείες σου. Το καλοκαίρι εννέα μέρες με τα παιδιά θα πάμε μέσω Μιλάνου κι αφού δούμε Λουκέρνη και Ζυρίχη στο Ούλμ. Από εκεί στη LEGOLAND, Mόναχο, Νυρεμβέργη, Ρότενμπουργκ, Χαιδελβέργη, Στρασβούργο, Europa Park, Αλσατικά χωριά, Βασιλεία......
Να'σαι καλά φίλε μου!! Χαίρομαι που βοήθησα :clap: ...Με το καλό το ταξίδι σας το καλοκαίρι! Να περάσετε τέλεια (που θα περάσετε)!!! Ελπίζω να τα προλάβετε όλα αυτά...το πάν είναι να το χαρείτε! ;) :cool: Αν μπορείς πρόσθεσε μέρες...
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ευχαριστώ Nicole,
Οι πληροφορίες σου μου φάνηκαν πολύ χρήσιμες και κατοπιστικές. Θα πάω στην Βαυαρία στα μέσα Ιουνίου για 4 ημέρες, οπότε θα τις αξιοποιήσω ανάλογα. Σου εύχομαι πολλά και καλά ταξίδια!
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Ευχαριστώ Nicole,
Οι πληροφορίες σου μου φάνηκαν πολύ χρήσιμες και κατοπιστικές. Θα πάω στην Βαυαρία στα μέσα Ιουνίου για 4 ημέρες, οπότε θα τις αξιοποιήσω ανάλογα. Σου εύχομαι πολλά και καλά ταξίδια!
Σ'ευχαριστώ πολύ και για την ευχή και για τα καλά σου λόγια :clap:!!! Χαίρομαι που μπόρεσα με την ιστορία μου να βοηθήσω :D ! Να περάσεις τέλεια σου εύχομαι στο ταξίδι σου!!! :) Είμαι σίγουρη πως θα το λατρέψεις το μέρος...
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Nicole καταπληκτική η ιστορία σου! Έπεσα πάνω της προσπαθώντας να πάρω καμιά ιδέα για Χριστούγεννα. Βλέπω μοιραζόμαστε την ίδια τρέλα τόσο για τις Χριστουγεννιάτικες αγορές όσο και για το φαί. :D Οι φωτογραφίες σου είναι υπέροχες και είναι και σκέτος πειρασμός (είναι και μεσημεράκι και είναι η ώρα δύσκολη!:D )

Η αφήγηση σου θα με κάνει να παραμερίσω τα αντιγερμανικά μου συναισθήματα ;)
 
Last edited by a moderator:

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου για τα καλά σου λόγια :D !!! Χαχαχα, σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! :haha: Η Βαυαρία είναι ιδανικός χριστουγεννιάτικος προορισμός και άμα τον επιλέξεις θα περάσεις εγγυημένα υπέροχα..το χριστουγεννιάτικο κλίμα στο φουλ και όσο για το φαγητό...εεε νηστικοί δε θα μείνετε :haha: :bounce:....! Θα ''τσιμπάτε'' καμιά λιχουδιά από τις χριστ.αγορές και μετά βουρ για κάτι ελαφρύ :bleh:..! Άμα θες να με ρωτήσεις τίποτα είμαι στη διάθεσή σου....
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έπεσα τυχαία στην ιστορία σου Νικόλ μου και πραγματικά με έκανες να νοσταλγώ τις γιορτές. Άντε με το καλό και στο επόμενο Χριστουγεννιάτικο ταξιδάκι. :p. Τώρα θα πάρουν σειρά, οι επόμενες ιστορίες σου. :)
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Έπεσα τυχαία στην ιστορία σου Νικόλ μου και πραγματικά με έκανες να νοσταλγώ τις γιορτές. Άντε με το καλό και στο επόμενο Χριστουγεννιάτικο ταξιδάκι. :p. Τώρα θα πάρουν σειρά, οι επόμενες ιστορίες σου. :)
Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για τα καλά σου λόγια και την ευχή, είσαι πολύ γλυκιά! Χαίρομαι που σου άρεσε η ιστορία και που σε έκανα να σκέφτεσαι τις γιορτές :clap:!!! Σου εύχομαι να πας σύντομα, και βέβαια Χριστούγεννα αν είσαι λάτρης όπως κι εγώ γιατί ειδικά τότε είναι μαγικά! Χαχαχα, αναμείνατε :haha: ...έχω να διηγηθώ ταξίδι 15 ημερών!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom