Αυστρία Τσεχική Δημοκρατία Πληροφορίες, απορίες για Πράγα - Βιέννη

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
εμ να το πω και εγω αυτο που θελω!!! δεν ειναι καλο αλλα δεν θελω να επηρεασω κανεναν αλλον χαχαχα
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτος
Πολύ χαμό έκανε ρε παιδιά η Πράγα τελικά...!! Και δε χρειάστηκε καν η παρέμβαση του συνοδου μου (που δεν του άρεσε καθόλου, σε αντίθεση με μένα!!!)
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Aν παω και εγω 6-7 φορες Πραγα,να ειστε σιγουροι οτι θα λεω και εγω σε καποιον, οτι δε χανει και πολλα,αν δεν παει.
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
ρε παιδια παντου ειναι ωραια.για εμενα παραδειγμα την εικονα της γεφυρας του καρολου με φοντο το καστρο και τον ναο του βιτου ειναι απ τις καλυτερες που εχω δει στην ζωη μου!
 

black21

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Ωχ... ωχ... όσο διαβάζω τα της Πράγας με πιάνει ένας κόμπος στο στομάχι... :)
Θα πάω βέβαια και βλέπουμε...
Έχω κλείσει δύο ξενοδοχεία και θέλω να αποφασίσω με πρωταρχικό κριτήριο την τοποθεσία (κοντά στο κέντρο κ.λπ.)

Τα ξενοδοχεία είναι τα εξής:

Booking.com: Hotel King George, Prague, Czech Republic - 136 Guest reviews. Book your hotel now!

Booking.com: Novotel Praha Wenceslas Square, Prague, Czech Republic. Book your hotel now!

Τι λέτε; Ποιο από τα δύο προτείνετε;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Υπαρχουν πολυ πιο ωραια και φτηνα δωματια με πρωινο στην Πραγα. Γιατι δε διαλεγες ενα με υψηλοτερη βαθμολογια?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Υπαρχουν πολυ πιο ωραια και φτηνα δωματια με πρωινο στην Πραγα. Γιατι δε διαλεγες ενα με υψηλοτερη βαθμολογια?

Τετοια ωρα τέτοια λόγια

black21
Απο τα δυο να διαλέξεις το πρώτο που ειναι praha 01 μεσα στο ιστορικό κέντρο και κοντα στο ποτάμι ,το αλλα ειναι πιο απόκεντρο
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
αφου εχει κλεισει 2 ,σημαινει οτι μπορει να τ ακυρωσει κιολας.Κοιτα το icons boutique, kαι το moods boutique και μετα πες μου ποιο θα διαλεξεις ...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
αφου εχει κλεισει 2 ,σημαινει οτι μπορει να τ ακυρωσει κιολας.Κοιτα το icons boutique, kαι το moods boutique και μετα πες μου ποιο θα διαλεξεις ...

Ηταν σαφής νομίζω , ρώτησε ποιο απο τα δύο .
Δεν ζήτησε να του προτείνουμε εμείς , η απάντηση μου αφορά σε πιο απο τα 2 να παει

Αυτα που προτείνεις εχουν την ιδια τιμη με αυτα που λεει εκείνος ? υπάρχει διαθεσιμότητα ???
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
παντως νομιζω οτι ακομα οι τιμες ειναι προσιτες για να κανει κρατηση σε καποιο αλλο!εγω xristo 71 θα ακουσω τη συμβουλη σου για το roma!παντως εχω κλεισει και τι unitas και το maximilian!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
παντως νομιζω οτι ακομα οι τιμες ειναι προσιτες για να κανει κρατηση σε καποιο αλλο!εγω xristo 71 θα ακουσω τη συμβουλη σου για το roma!παντως εχω κλεισει και τι unitas και το maximilian!

τσεκαρετε και αυτο ,δεν ξερω όμως απο διαθεσιμότητα


Booking.com: ξενοδοχείο Barcel? Old Town Praha, Πράγα, Τσεχία - 50 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.771
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom