Ποια μέρη θέλετε να δείτε?

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Θα πέθαινα να πάω Ρωσία ή Κούβα αλλα είναι πάρα πολλά τα λεφτά για μένα.

Δεν βαριέσαι και εκεί που πάω υπέροχα είναι , θα έρθει και η σειρά τους.
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Εγώ θα ήθελα να πάω πρώτα απ'όλα Bora-bora, μετά Ρωσία οπωσδήποτε, Σκωτία και Μεξικό! Ρωσία και Σκωτία θα πάω πιο εύκολα καθώς είναι στην Ευρώπη... Αργότερα θα πάω και Bora-bora και Μεξικό οπωσδήποτε!
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο κόσμος όλος.
ααα!ωραίο θέμα και δεν το είχα δει τόσο καιρό.
Θα ήθελα πολύ να κάνω σαφάρι στην ζούγκλα του Αμαζονίου.Να μείνω σε καλύβα χωρίς ηλεκτρικό και να πεπατάω στα μονοπάτια ενώ διπλά μου θα με αγριοκοιτάζουν οι τίγρεις...Μήπως είμαι αρρωστή??!!!
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Παντουυ θέλω να πάω... αλλά προς το παρόν σκέφτομαι αγγλία και γερμανία. και λίγο αργότερα μαλδίβες.
 

kosvik

Member
Μηνύματα
121
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Tο σίγουρο είναι οτι θέλω να παω παντού!
Πρώτες προτεραιοτητες κούβα και γενικά καραιβική,πράγα,λονδίνο σκώτια,αμστερνταμ,μόσχα,ινδονησία.
 

Margi

Member
Μηνύματα
36
Likes
4
Θα "πρωτοτυπήσω"...παντού!
Στο άμεσο μέλλον Βόρεια Ευρώπη και ΗΠΑ, στο απώτερο θα σας πω...:)
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
Ρωσια οπως εχω πει ειναι το μεγαλο μου ονειρο. Αγια Πετρουπολη Μοσχα και μετα το πιο απιαστο ενα ταξιδι με τον υπερσιβηρικο, να χαθεις σε τουνδρες στεπες να διασχισεις ολη σχεδον την χωρα. μετα βορειο πολο στον αρκτικο κυκλο με το ενα ποδι μεσα και το αλλο εξω, πισω σου ο πολικος αστερας να μαγευει τα παντα.. φιλανδια να χαθεις στις λιμνες και βεβαια θιβετ στην στεγη του κοσμου... αφρικη με αεροστατο και κατω η απεραντοσυνη του τοπιου της να φτασεις κιλιμαντζαρο και να ανεβεις αυτα και αλλα τοσα που οσο γραφω ερχονται στο μυαλο .αλλο ενα για φιναλε Ματσου Πιτσου...
 
Μηνύματα
24
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Δεν έχω ιδέα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
road trip to California
ΗΠΑ, Αυστραλία και Ταυλάνδη είναι μακρινά όνειρα...
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Εμένα όνειρο μου είναι να καταφέρω να πάω Χαβάι!
Γιατί είναι ενα μέρος στο πουθενά... στην μέση -κυριολεκτικά- του πουθενά!
Και αν είναι ενα τόσο τέλειο μέρος όπως ακούγεται τότε δεν θα ήθελα να το χάσω με τίποτα!
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ονειρεμένο Ταξίδι
νησια μαρκισας
παντα την προσπερνω αυτη την ερωτηση γιατι δεν ξερω τι να πρωτογραψω μιας και θελω να παω παντου.τωρα ομως μετα απο πολυ σκεψη, ιεραρχησα λιγο τα θελω μου.ετσι λοιπον αν μια μερα ξυπνουσα και μαθαινα οτι εχω μονο 3 μηνες ζωης θα ρευστοποιουσα ολη μου την περιουσια και θα ταξιδευα στην σκανδιναβια (15 μερες),μετα θα πετουσα για καναδα οπου θα μενα 1 μηνα,στη συνεχεια θα πηγαινα τουρ στα νησια του ινδικου για αλλες 15 μερες.τον τελευταιο μηνα θα επισκεπτομουν τα νησια του ειρηνικου (τονκα, φιτζι. σαμοα,κουκ,νησι πασχα,γαλλικη πολυνησια),ενω την τελευταια μερα την ζωης μου θα θελα να την περασω στα νησια μαρκεσας και συγκεκριμενα στο νησακι χιβα οα, οπου εταφη και ο γαλλος ζωγραφος πωλ γκωγκεν,ισως στο πιο ομορφο κοιμητηριο του κοσμου.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
κι εγώ πάντα λέω ότι θέλω να πάω παντού... αλλά νομίζω ότι περισσότερο θέλω να πάω ΗΠΑ από άκρη σ' άκρη...παντού στην Ευρώπη, Χιλή & Αργεντινή, Ταϋλάνδη και Ιαπωνία..έτσι γι αρχή...μετά βλέπουμε... :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom