Ποια μέρη θέλετε να δείτε?

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ονειρεμένο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
απο που να ξεκινησω....Κολομβια, Αργεντινα,Βενεζουελα, Περου, Χιλη, Ουρουγουαη,Παναμας.Κοστα ρικα, Μαλδιβες,Αιγυπτος κλπ....ξερω τι σκεφτεστε!Τρελη θα ειναι αυτη....Ναι οντως ειμαι!
 

sunset

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
θελουμε να παμε αρχες δεκεμβριου ελβετια.περσι μας επεστρεψαν δυο πρακτορεια την
προκαταβολη λογω μη προσελευσης.θα το επιχειρησω ξανα την ιδια εποχη.φοβαμαι
πως θα εχω την ιδια τυχη.τι προτεινετε;
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι στο χρόνο
Θα ήθελα να βιώσω το συναίσθημα που θα προκαλέσει μια νύχτα στη Σαχάρα με πανσέληνο, ένα ηλιοβασήλεμα στη μέση του Ειρηνικού στο πιο μακρινό και μικρό νησί και η ανατολή στο Έβερεστ. Αν είμαστε καλά το τελευταίο δεν αργεί και πολύ...
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι στο χρόνο
θελουμε να παμε αρχες δεκεμβριου ελβετια.περσι μας επεστρεψαν δυο πρακτορεια την
προκαταβολη λογω μη προσελευσης.θα το επιχειρησω ξανα την ιδια εποχη.φοβαμαι
πως θα εχω την ιδια τυχη.τι προτεινετε;
...να πάτε χωρίς πρακτορείο.
 
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
εγω ειμαι της λογικης οτι καποιος πρεπει πρωτα να γυρισει την ευρωπη και μετα τον υπολοιπο κοσμο..εγω ειμαι 15 χρονων και εχω τρελα με τα ταξιδια εχω παει στην αυστρια στο ντουμπαι στη πραγα στην αρμενια και κατι ακομα το οποιο μου διαφευγει αυτη τι στιγμη!!!παντος ακομα θελω να παω παρισι,βερολινο(ελπιζω τα χριστουγεννα),λονδινο και μια ρωμη..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
'πρεπει' υπαρχουν πολλα στη ζωη μας ΠΑΠΑΤΕΟ , οχι στα ταξιδια μας!
Καθενας πρεπει να παει οπου ονειρευεται ειτε ειναι Ευρωπη , ειτε η Παπουα , ειτε ειναι το Μιντιλογλι.
Καλα ταξιδια και να πραγματοποιησεις τα ονειρα σου οπως επιθυμεις :D μπραβο που ξεκινησες νωρις και εχεις παει ηδη σε τοσα μερη.
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ονειρεμένο Ταξίδι
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Δε μπορώ να καταλάβω το λόγο για τον οποίο κάποιος πρέπει να ταξιδέψει πρώτα σε όλη την Ελλάδα και μετά στο εξωτερικό (όπως ισχυρίζεται μια φίλη μου) ή αντίστοιχα σε όλη την Ευρώπη και μετά σε άλλες ηπείρους..προσωπικά το θεωρώ τελείως ανυπόστατο..
Είναι πολύ απλό: ο καθένας ταξιδεύει όπου ΘΕΛΕΙ.
 

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδια,για 3 μηνες!!!
Κι εγω το ιδιο πιστευω maredia. Επειδη το εχω ακουσει κι εγω η γνωμη αυτης της μεριδας του κοσμου στηριζεται στην αποκτηση ''ταξιδιωτικων εμπειριων'' μεσα στην Ευρωπη. Δηλαδη σκεφτονται οτι αν γινει στραβη στην Ευρωπη θα λυθει ευκολοτερα απ οτι στην Αιγυπτο πχ.
Διαφωνω κι εγω αλλα δε μπορω να επιβαλλω τη σκεψη μου στους αλλους.

Περιμενω να ενηλικιωθει ο αδερφος μου!
Κολλαει στο πνευνα του φορουμ αλλα βαριεται να γραφει και ποτε δε συγκρατει πληροφοριες!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ακρωτηριο Horn-γη του πυρος.δεν ξερω γιατι αλλα μου εξαπτει τη φαντασια να προσεγγιζα σαυτο το ακρωτηριο.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
δεν θα γραψω για τα μερη που θελω να δω,ειναι παααρα πολλα.θα σας πω σε ποια παιζει να παω λειαν συντομως(εννοειται μετα την βαρκελωνη)πραγα,πορτογαλια!
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Photography trip
Παντού θέλω να πάω, εν καιρώ βέβαια! Ονειρο για μένα είναι ταξίδι στο Εκουαδόρ - Νησιά Γκαλαπάγκος, Καναδάς - Αλάσκα, Τανζανία - Ζανζιβάρη. Για να δούμε πιο απ' αυτά θα καταφέρω να πραγματοποιήσω τελικά...:roll:
 

thch81

Member
Μηνύματα
92
Likes
70
Πολύ εύκολο ερώτημα. Απλούστατα Θέλω να πάω παντού σε όλα τα γεωγραφικά μήκη και πλάτη της υδρογείου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom