Που έχετε ταξιδέψει 2+ φορές επειδή ενθουσιαστήκατε;

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Συμφωνώ για τις Βρυξέλλες! Άνετα ξαναπήγαινα, και από κει κάνεις εξορμήσεις και σε άλλες υπέροχες βέλγικες πόλεις..
...και Βρυξέλλες έχω πάει δυο φορές, καλά που μου το θυμήσατε....:D...(και εγώ τις πάω τις Βρυξέλλες. Μια χαρά είναι και με υπέροχες κοντινές εξορμήσεις)

Υ.Γ. Και Πράγα! Αυτό όμως καλύτερα να μείνει εκεί...
 

gekol62

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΑ ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
Πράγα και Παρίσι 2 φορές (Εξωτερικό)
Την Ελλάδα την έχω γυρίσει όλη αρκετές φορές. Δεν εχω πάει χοντρικά Λήμνο, Λέσβο, Χίο (δυστυχώς δεν την πρόλαβα άκαυτη), Κύθηρα.
Επόμενοι προορισμοί νάμαστε καλά!
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Εγω που δεν θελω να ξαναπαω εκει που εχω παει μηπως εχω προβλημα????
Αν και οπου πηγα ηταν Φανταστικα δεν θελω να ξαναπαω γιατι απλα εχω πολλα ακομα μερη να δω και δεν θελω να δωσω λεφτα και χρονο να ξαναδω τα ιδια.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Εγω που δεν θελω να ξαναπαω εκει που εχω παει μηπως εχω προβλημα????
Αν και οπου πηγα ηταν Φανταστικα δεν θελω να ξαναπαω γιατι απλα εχω πολλα ακομα μερη να δω και δεν θελω να δωσω λεφτα και χρονο να ξαναδω τα ιδια.
λεγεται το συνδρομο του πορτοκαλι χαρτη!:bleh:
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Αφού ρωτάς θα σου απαντήσω ειλικρινά... δεν ξέρω αν έχεις ψυχολογικό πρόβλημα, ξέρω όμως ότι δεν ξέρεις να κάνεις ταξίδια...
Απο αυτο εσυ εβγαλες συμπερασμα οτι δεν ξερω να κανω ταξιδια?ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥ:shock:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Όχι βρε... αυτό το τελευταίο απλά ήταν το κερασάκι στην τούρτα... κατά καιρούς έχεις γράψει κι άλλα διαμάντια στο φόρουμ... ε μαζεύτηκαν πολλά, ρώτησες κι εσύ, είπα να απαντήσω... αν δεν ρωταγες δεν θα έλεγα τίποτε, αλλά αφού είσαι περίεργος... μην ταράζεσαι πάντως, ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος είσαι που γουστάρεις αλλά δεν ξέρεις να ταξιδεύεις...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εξωτερικό: Κωνσταντινούπολη δύο φορές από επιλογή. Λισαβόνα και Σιγκαπούρη δύο φορές και Πράγα τρεις. Σε αυτή την περίπτωση η επανάληψη ήταν για δουλειά αλλά καθόλου δε με χάλασε. Άνετα ξαναπήγαινα και από επιλογή και στις τρεις.

Ελλάδα: Πάτμος και πάλι Πάτμος. Για όσες φορές...
Επίσης, ένα Πήλιο μια φορά στο τόσο, καθόλου δε με χαλάει. Εχω πάει μερικές φορές και σίγουρα θα επιλέξω να ξαναπάω.

Στα μελλοντικά σχέδια, μια Ρώμη ακόμα είναι σίγουρη κάποια στιγμή. Και πολύ θα ήθελα να ξαναβάλω με κάποιο τρόπο στο πρόγραμμα άλλο ένα Πόρτο.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Εμενα παντως μου αρεσουν οι επαναληψεις.. αντιθετα ορισμενοι προορισμοι δεν με ελκυουν ουτε για μια φορα..προτιμω τις καλες επαναληψεις απο τις αδιαφορες ανακαλυψεις..

5 +
Ρωμη (εχω χασει πια το μετρημα, αλλα σιγουρα 5 φορες τον τελευταιο χρονο)
Βενετια
Μιλανο
Κωνσταντινουπολη
Απο Ελλαδα: Σαντορινη, Κερκυρα, Πηλιο

3+
Φλωρεντια
Βαρκελωνη
Μαγιορκα
Λονδινο
Παρισι
Απο Ελλαδα: Μηλο, Μυκονο, Χανια

Απο αυτες που εχω παει 2 φορες και θελω συντομα 3η ξεχωριζω
Λισσαβωνα, Βερονα, Καννες, Καπρι, Ιμπιζα, Σεββιλη, Μαδριτη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom