Προτάσεις για καινούργιο στρώμα

thrykika

Member
Μηνύματα
102
Likes
304
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
καλημέρα! εχω γνωστό που δουλευει στην εταιρεία που κάνει τις κατασκευες για όλες τις εταιρείες στρωμάτων και μας είχε πει πως γενικά δεν έχει διαφορά ανάμεσα σε εταιρείες για ποιότητα και πως την διαφορά την κάνει η elite strom. την προτείνω ανεπυφύλακτα και από προσωπική άποψη! οπου κι αν καταλήξεις μην ντραπεις να πάς και να ξαπλώσεις ακριβώς με τον τρόπο που σου αρέσει να κοιμάσαι για να είναι πιο ρεαλιστικό
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
για οποιον θελει σκληρο στρωμα αξιζει να δοκιμασει αυτο.... πραγματικα τελειο για εμας... Mystique 160x200cm
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
καλημέρα! εχω γνωστό που δουλευει στην εταιρεία που κάνει τις κατασκευες για όλες τις εταιρείες στρωμάτων και μας είχε πει πως γενικά δεν έχει διαφορά ανάμεσα σε εταιρείες για ποιότητα και πως την διαφορά την κάνει η elite strom. την προτείνω ανεπυφύλακτα και από προσωπική άποψη! οπου κι αν καταλήξεις μην ντραπεις να πάς και να ξαπλώσεις ακριβώς με τον τρόπο που σου αρέσει να κοιμάσαι για να είναι πιο ρεαλιστικό
εχει δικιο, εχουμε elite 13 χρονια τωρα, και αν εχουμε κοιμηθει σε ξενοδοχεια με καλα στρωματα. Κι ομως μονο σε 2-3 ξενοδοχεια που ειχαν cocomat και ενα αλλο κοιμηθηκα το ιδιο καλα. Στο Νew Hotel στο Συνταγμα πχ. φανταστικο στρωμα!!
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Επανέρχομαι στο θέμα μιας και εχθές επισκέφθηκα με τη σύντροφο μου 3 καταστήματα. Matt Royal, Greco Strom και Candia Strom. Έχοντας προ διμήνου λόγω αγοράς μαξιλαριων επισκεφθεί και τη Media Strom δεν πήγαμε λόγω του ότι παρότι τώρα έχουμε στρώμα αυτής της μάρκας πλέον για τις κορυφαίες σειρές βρίσκουμε παντού αρνητικά σχόλια για αξιοπιστία. Αρχικά πήγαμε στη Matt Royal, εδώ να πω ότι η κοπέλα που μας εξυπηρετησε ηξερε πολύ καλα τι σου ταιριάζει και σε κατεύθυνε σωστά και όχι απαραίτητα στα ακριβά(περίμενα να ακούσω για 3 χιλιάρικα και πανω). Για τα δικά μας γούστα, σωμα, ανάγκες κλπ της Matt ήταν κορυφή, το πακέτο στρώμα, αναστρωμα, κάλυμμα βγήκε στα 1800€ Της Greco απογοήτευση μιας και μας έβγαινε πιο ακριβό από της Matt και δεν το αισθανθήκαμε τοσο καλο. Η έκπληξη ήταν η Candia η οποία στα 900€ μας δίνει ένα ικανοποιητικό πακέτο αλλά πολύ μακριά από αυτό της Matt. Θα κλείσω λέγοντάς ότι όποιος ενδιαφερθεί για στρώμα πριν καταλήξει ας κάνει μια βόλτα, αξίζει πραγματικά.
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
595
Likes
2.405
Εχει κανεις εμπειρια απο κατι νεου τυπου υλικα που καλυπτουν τα στρωματα που υποτιθεται δεν επιτρεπουν στα ακαρεα κ αλλα αλλεργιογονα να μπουν μεσα στο στρωμα. Βλεπω διαφορα τετοια αλλα φυσικα ανεβαζουν το κοστος πολυ. Αν καποιος με αλλεργιες εχει εμπειρια, σας μας πει αν ειδε διαφορα
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
595
Likes
2.405
μια και εγω εκανα τη ερωτηση αρχικα, να πω πως τελικα πηρα στρωμα απο βιοτεχνια στη καλλιθεα.
Το εχω εδω και ενα χρονο . διασταση 1,80χ2,00 λατεξ με ενα στρωμα memory foam στο πανω μερος.
Τιμη 1000 ευρω .
Πολυ ευχαριστημενος, Εχει τυχει να ξυπνησω 12 το μεσημερι χωρις να ποναει ολο μου το κορμι.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις τη διεύθυνση της Καλλιθέας;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.680
Likes
50.541
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επειδή είμαι άσχετος, τι διάρκεια ζωής έχουν τα στρώματα?
 
Μηνύματα
42
Likes
113
Ας τις διαβάσουν αυτές τις προτάσεις και οι ιδιοκτήτες των θερινών καταλυμάτων που οι περισσότεροι δεν αλλάζουν ποτέ τα στρώματα τους, με αποτελεσμα, εκτός του ότι αποκτάς τσιμπήματα απο τα έντομα πού συσσωρεύονται κατά τους χειμερινούς μήνες, να πιάνεται και η μέση σου.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
7.990
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Θα κλείσω λέγοντάς ότι όποιος ενδιαφερθεί για στρώμα πριν καταλήξει ας κάνει μια βόλτα, αξίζει πραγματικά.
δε διαφωνω.
το θεμα σε αυτη τη κατηγορια προιοντων ειναι οτι για να καταλαβεις ποιο ειναι το ποιο καταληλο για σενα θελει δοκιμη μιας εβδομαδας. το να ξαπλωνεις για λιγο στη εκθεση δε καταλαβαινεις τιποτα.
στην αναζητηση μου βρηκα 2 εταιριες που σου εδιναν δικαιωμα δοκιμης και επιστροφης. το κακο ειναι οτι αν παρεις το κορυφαιο τους και δε σου ταιριαζει τι κανεις;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom