Ηνωμένο Βασίλειο Πρωτοχρονιά 1996

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Aπο τις πιο αληθινές ιστορίες που έχω διαβάσει...
tipakia εισαι πολυ tipakias!!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Εγώ θα ευχαριστήσω τη renata, πρώτα, που με το σχόλιό της έφερε το θέμα αυτό στη μικρή λίστα στα δεξιά της οθόνης μου με έντονα μπλε γράμματα, εγώ το πάτησα και διάβασα την ιστορία έρωτα και πάθους του ύποπτου tripakia, τον οποίο ευχαριστώ επίσης.
Δεν μπορώ, όμως, να μην παρατηρήσω ότι 2 ιστορίες σου έχω διαβάσει, και οι δύο ερωτιάρικες, γκομενιάρικες, παθιάρικες. Κάποιος, μου φαίνεται, είναι θερμό αγόρι. :cool:
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αν και η ιστορία με κάνει να μη σε εμπιστεύομαι πλέον για το θέμα του Λονδίνου (εντελώς υποκειμενικός :bleh:), μου άρεσε και με έκανε να σε συμπαθήσω πιο πολύ. Δε θα πω τη λέξη "εκτίμηση" γιατί είναι βαριά. Εύγε!Όσο για τη Δέσποινα, λυπάμαι που θα το πω αλλά ήταν σα να μην υπήρχε (και κακώς υπήρχε). Αν δεν ήταν η Κάρεν, θα ήταν κάποια άλλη. Δηλαδή θέλω να πω ότι συντηρούσες μια σχέση τελειωμένη (δυστυχώς βέβαια), οπότε μη νιώθεις άσχημα. Και κατά τα άλλα, πολύ ωραία αφορμή να γνωρίσεις μια ξένη χώρα.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.847
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Πάρα πολύ ωραία η ιστορία σου.
Πολύ καλά έκανες και την έγραψες.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Αχχχχ!!!πολυ ωραία ιστορία,με πυροτεχνήματα κ με έρωτα!!!με τα ολα της δηλαδή. Παραλίγο να κλάψω ,μπράβο ρε τριπακια....
 

Kristina_sky

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου !
Μου αρεσε η ιστορία σου και το οτι κρατατε επαφή , ρομαντική εμπειρία !! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.705
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom