Πρόβλημα στο site

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
@mariath έχεις δίκιο, το πρόβλημα είναι με όλα τα άρθρα που έχουν πολλαπλές σελίδες/κεφάλαια στο περιοδικό, προσπαθώ να το λύσω αλλά ίσως πάρει λίγο χρόνο :(
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Ψάχνοντας να βρω την ιστορία στην οποία αναφέρεται ο Δήμος εδώ, διαπίστωσα ότι στα προφίλ των χρηστών με πολλές ταξιδιωτικές ιστορίες (που εκτείνονται σε 2+ σελίδες), δεν λειτουργούν σωστά τα κουμπιά αλλαγής σελίδας που βρίσκονται στο πάνω μέρος. Τα κουμπιά στο κάτω μέρος λειτουργούν κανονικά.

Buttons.jpg


Φαίνεται στο URL να λείπει το όνομα με το ID του χρήστη.
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.966
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Παρατήρησα ότι δεν έχει αλλάξει ο αριθμός των μηνυμάτων μου εδώ και αρκετές μέρες όπου έχω κάνει αναρτήσεις. Μόνο το δικό μου προφιλ έχει κολλήσει?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Παρατήρησα ότι δεν έχει αλλάξει ο αριθμός των μηνυμάτων μου εδώ και αρκετές μέρες όπου έχω κάνει αναρτήσεις. Μόνο το δικό μου προφιλ έχει κολλήσει?
Στο social δεν μετράνε.Το ξέρεις έτσι;

Edit: το δικό μου πήγε +1 κανονικά τώρα.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.466
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Η αποθηκευμένη εκδοχή ενός μηνύματος μένει για περιορισμένο χρόνο διαθέσιμη; Είχα γράψει ένα κείμενο το Σάββατο και σήμερα δεν το βρίσκω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Η αποθηκευμένη εκδοχή ενός μηνύματος μένει για περιορισμένο χρόνο διαθέσιμη; Είχα γράψει ένα κείμενο το Σάββατο και σήμερα δεν το βρίσκω.
Πάντα ήταν 24 ώρες το χρονικό διάστημα που σώζει ένα μήνυμα. Ο σκοπός της λειτουργίας αυτής είναι περισσότερο αποτρεπτικός σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά (πχ κλείσεις το παράθυρο όταν γράφεις ένα μήνυμα ή πέσει το ρεύμα ή για οποιοδήποτε λόγο διακοπεί η σύνδεση με το φόρουμ), παρά ως μακροπρόθεσμο save για ανάκτηση αργότερα όπως κάνεις στο word πχ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom