Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
της Σαντορίνης που κοίταξα-η ελπίδα πεθαίνει τελευταία- αν πάω με το vοucher, πληρώνω περίπου 40 ευρώ παραπάνω την ημέρα , απ΄όσο έχω κλείσει τώρα!!!!Πήγε ο άλλος με 250 ευρώ το δωμάτιο και μου καταχωρήθηκε για να τον επισκεφθεί ποιος με κουπόνι, ήθελα να'ξερα!!χαχα Υπάρχουν και μέρη πάντως που οκ, συμφέρουν αλλα θέλει πολύ ψάξιμο
ηθελα πριν να παω χιο,με τις 4 μερες ταβανι που εχουν βαλει,δεν μας περνει για την χιο γιατι θα φαμε τις 2 μερες μες στο πλοιο,ψαχνω για Συρο που ειναι κοντα με την πατμο,(πατμο μενω)...κι απο περιεργεια κοιταξα ποιοι εχουν βαλει απο πατμο...και τα ποσά και γελαω ειλικρινα...η κυρα μαρουλια,το ΑΛΗΘΙΝΟ ονομα της ειναι ετσι...χαχα εβαλε το τσαντιρ μαχαλα της δε μιλαω δε θελω να θηξω κανεναν,αλλα ενα ποσο που δεν νομιζω να ερθει κανεις να μεινει...συν οτι η πατμος ειναι 8 ωρες με το καραβι,αν καποιος θελει απο αθηνα δεν θα ερθει...τα χρηματα ομως τα εχουν λογικα ηδη παρει...δεν ξερω τι να πω παιδια....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Πηρα τηλεφωνο μονο σε ενα, με ενδιεφερε το νησι. ΕΙναι στη λιστα. Μου ειπαν οτι κανω λαθος και τους εχουν απορριψει απο το προγραμμα. Θεικο.
Ενα αλλο που πηγα να το τσεκαρω απο booking και στο google, αναφερεται ως οριστικα κλειστο.
Υπεροχα πραγματα.
 

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Στη λιστα αναφερει για πρωϊνα,πισινες,κατοικιδια κλπ...επισης εκτιμω ,χωρις να εχω παρει τηλ καπου, πως το προγραμμα αναφερει 50% επιδοτηση με ανωτερο οριο τα 30 €/ατομο...αρα νομιζω πως θα πρεπιε να αφαιρει καποιος 30 €,καθως ολες οι τιμες ειναι ταβανι, απ τη τιμη που δειχνουν οι πινακες!?
 
Μηνύματα
93
Likes
61
ηθελα πριν να παω χιο,με τις 4 μερες ταβανι που εχουν βαλει,δεν μας περνει για την χιο γιατι θα φαμε τις 2 μερες μες στο πλοιο,ψαχνω για Συρο που ειναι κοντα με την πατμο,(πατμο μενω)...κι απο περιεργεια κοιταξα ποιοι εχουν βαλει απο πατμο...και τα ποσά και γελαω ειλικρινα...η κυρα μαρουλια,το ΑΛΗΘΙΝΟ ονομα της ειναι ετσι...χαχα εβαλε το τσαντιρ μαχαλα της δε μιλαω δε θελω να θηξω κανεναν,αλλα ενα ποσο που δεν νομιζω να ερθει κανεις να μεινει...συν οτι η πατμος ειναι 8 ωρες με το καραβι,αν καποιος θελει απο αθηνα δεν θα ερθει...τα χρηματα ομως τα εχουν λογικα ηδη παρει...δεν ξερω τι να πω παιδια....
😂😂😂 αχ με έχει πιάσει νευρικό με την κυρία Μαρουλία χαχαχαχαχα

Πηρα τηλεφωνο μονο σε ενα, με ενδιεφερε το νησι. ΕΙναι στη λιστα. Μου ειπαν οτι κανω λαθος και τους εχουν απορριψει απο το προγραμμα. Θεικο.
Ενα αλλο που πηγα να το τσεκαρω απο booking και στο google, αναφερεται ως οριστικα κλειστο.
Υπεροχα πραγματα.
3-4 τουλάχιστον,ξενοδοχεία παρόχων , έχω δει μέχρι στιγμής -δεν θυμάμαι μέρη μιας και κοιτάζω παντού- που στο booking δείχνει πως απο τώρα έως το Πάσχα ΔΕΝ έχουν διαθεσιμότητα!!!!χαχαχ.....τι έγινε το μετάνιωσαν?χαχα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Οσο μιλαμε εκλεισα early booking στο κεντρο του Στρασβουργου για Πασχα με 60 το δικλινο, ακυρωσιμο γιατι εχω κανει rebοoking πτησεις και επιστροφη 10% λογω πλατφορμας.

3-4 τουλάχιστον,ξενοδοχεία παρόχων , έχω δει μέχρι στιγμής -δεν θυμάμαι μέρη μιας και κοιτάζω παντού- που στο booking δείχνει πως απο τώρα έως το Πάσχα ΔΕΝ έχουν διαθεσιμότητα!!!!χαχαχ.....τι έγινε το μετάνιωσαν?χαχα
Ισως εχουν ηδη διαθεσει (και πληρωθει) τα δωματια απο το προγραμμα και δεν τα βαζουν στην πλατφορμα. Το αν θα πας δεν παιζει ρολο.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
μου εστειλε μαιλ ενα απ τα καταλυματα,ευγενεστατοι,δεν εχουνε παρει το voucher μονο οταν κανουμε την κρατηση και την διαμονη θα το παρουν,κι ας εστειλα τον αριθμο.το δωματιο ειναι στην συρο,34 το δικλυνο και θα εχω εκπτωση 50% δλδ 17 ευρω μαζι με τον γιο μου...πως το βλεπετε καλα ειναι;
να το κλεισω;
http://www.fieraguesthouse.com/
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
μου εστειλε μαιλ ενα απ τα καταλυματα,ευγενεστατοι,δεν εχουνε παρει το voucher μονο οταν κανουμε την κρατηση και την διαμονη θα το παρουν,κι ας εστειλα τον αριθμο.το δωματιο ειναι στην συρο,34 το δικλυνο και θα εχω εκπτωση 50% δλδ 17 ευρω μαζι με τον γιο μου...πως το βλεπετε καλα ειναι;
να το κλεισω;
http://www.fieraguesthouse.com/
Παρακαλώ για αναζήτηση ξενοδοχείων κτλ, να κάνουμε ερωτησεις στα αντίστοιχα θέματα για Ελλάδα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
μου εστειλε μαιλ ενα απ τα καταλυματα,ευγενεστατοι,δεν εχουνε παρει το voucher μονο οταν κανουμε την κρατηση και την διαμονη θα το παρουν,κι ας εστειλα τον αριθμο.το δωματιο ειναι στην συρο,34 το δικλυνο και θα εχω εκπτωση 50% δλδ 17 ευρω μαζι με τον γιο μου...πως το βλεπετε καλα ειναι;
να το κλεισω;
http://www.fieraguesthouse.com/
Aπεχει λιγο απο το κεντρο αλλα ευτυχως δεν ειναι Ανω Συρο και υπαρχει και δωρεαν λεωφορειακι, που μαλλον δεν χρειαζεται.
Για την τιμη του, κλειστο.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Aπεχει λιγο απο το κεντρο αλλα ευτυχως δεν ειναι Ανω Συρο και υπαρχει και δωρεαν λεωφορειακι, που μαλλον δεν χρειαζεται.
Για την τιμη του, κλειστο.
ειχαμε ξαναπαει στην Συρο με τον γιο μου,και μας αρεσε,θελει να ξαναπαμε εχει κανει φιλους εκει ολους τους Βαμβακαρηδες τους μικρους,αγαπαμε Συρο,και ηταν κι οι μονοι που ανταποκριθηκαν στο μαιλ που εστειλα.τιμιο στην συναλλαγη του μου φανηκε,αν η πατμος που ειχε τοσο κοσμο εβαλε την μαρουλια να κανει κονέ,σκεψου η συρος ενα υπεροχο νησι περιφανο,ποσο λιγοτερο κοσμο θα χει απ το συνηθισμενο...παντως θελει πολυ ψαξιμο εχει ευκαιριες,απλα πλεον εχω γινει γκαβη εντελως...
εχει σε ολα τα μερη της ελλαδας,ακομα και στο ΖΑΛΟΓΓΟ και το χει κεφαλαια οπως το γραφω...δεν εχω παει ,αλλα ετσι οπως το γραφει μου θυμισε τον λαυρεντη διανελο σε μια παλια ελληνικη ταινια και γελαω μονη μου....στο ΖΑΛΟΓΓΟ ....χαχαχα
 

e-mitsus

Member
Μηνύματα
59
Likes
342
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Το έφτιαξα για να το βλεπεις χωρις Office.
Παροχοι tourism4all

Και εδώ με ταξινόμηση ανά περιφέρεια και ανά δήμο και περιοχή.

παροχοι tourism4all περιφέρειες
Δεν κάνεις και ένα για τους δικαιούχους,με αύξουσα σειρά αίτησης, για εμάς που δεν έχουμε EXCEL OFFICE... μπας και βρούμε την αίτηση...?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν κάνεις και ένα για τους δικαιούχους,με αύξουσα σειρά αίτησης, για εμάς που δεν έχουμε EXCEL OFFICE... μπας και βρούμε την αίτηση...?
Πας στο σαιτ του Tourismos4all, κάνεις σύνδεση με τους κωδικούς του taxis και βλέπεις ιδίοις ομμασι αν εχεις voucher ή οχι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom