Γενικά Πρώτες διακοπές ζευγαράκι...

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλα καλα...δεν εχουν σκασει ακομα οι Κρητικοι ...να μιλησουν για νοτιο Κρητη :haha: να γινουμε μπαχαλο τελειως
:)mrgreen::D:D:D:D)
Yπαινίσεσαι κάτι Lalibela????:cool:
Για ποια νησιά μιλάτε τόσες μέρες??? υπάρχουν και άλλα νησια? υπαρχουν παραλίες? χωριά? μα που είναι αυτα τέλος πάντων!!! εγώ μάλον ειμαι στον κόσμο μου!!:D:D
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
καλα καλα...δεν εχουν σκασει ακομα οι Κρητικοι ...να μιλησουν για νοτιο Κρητη :haha: να γινουμε μπαχαλο τελειως
:)mrgreen::D:D:D:D)

δεν είναι καλα έκει. Μν παει κανεις για κανένα λόγο :bleh::bounce::cool:
 

kwnita

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λευκαδα
Ταξίδι-Όνειρο
Kινα - Ιαπωνια
connienaki συγγνωμη που εξαφανιστηκα..χαλασε το λαπτοπ και μου το κρατησαν πολλες μερες.τελος παντων τωρα ολα καλα!δεν ξερω αν τελικα βρηκες λυση!παντως εγω ρωτησα τη φιλη μου για τη μηλο (επειδη γι' αυτην ειδα οτι ενδιαφερεσαι περοσσοτερο) και μου ειπε οτι εμειναν σε ενα ξενοδοχειο ακριβως αριστερα οπως μπαινεις στον αδαμαντα.δεν ηταν σιγουρη για το ονομα επειδη ειχε παει πριν 2 χρονια αλλα νομιζει οτι ειναι santa maria.παντως ειπε σιγουρα αν ψαξεις λιγο θα το βρεις καθως ειναι το μονο ξενοδοχειο με πισινα στο σημειο αυτο.μην ακους πισινα και τρομαζεις!!η φιλη μου μου ειπε οτι ηταν σχετικα φθηνο και πολυ ωραιο.βεβαια δεν ειχε παει high season αλλα δε χανεις τιποτα αν το ψαξεις το θεμα!
 

connienaki

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα
ΣΥΜΒΟΥΛΗ:
Οποιος ενδιαφέρεται να παέι Μήλο το πρώτο 15ήμερο του Αυγούστου μάλλον πρέπει να κλείσει γύρω στα Χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!!!!
Παιδιά πήρα τήλέφωνο σε πάνω απο 20 δωμάτια και είναι όλα κλέισμένα απο τώρα!!!
Επαθα πλάκα!!!Αν είναι δυνατόν!!!
Οπότε η επιλογή Μήλος μάλλον αποτελεί παρελθόν....:(
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.875
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom