Ισπανία Πρώτη φορά στη Βαρκελώνη

kioftes

Member
Μηνύματα
17
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Σίδνεϊ
Παιδιά το Σάββατο αυτό πρωί στις 07/10 πετάω για Βαρκελώνη... όλοι είναι αναστατωμένοι κ μου λένε να μην πάω... Ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω... Αύριο πρέπει να αποφασίσω γιατί δεν έχω περιθώρια... Ακούγεται για πραξικόπημα... όλη μέρα ψάχνω για νεότερες ειδήσεις...
Αν έχετε ενημέρωση για νεότερες εξελίξεις κ για την κατάσταση που επικρατεί πείτε μας πλζζζζζ
Εύχομαι να πάνε όλα καλά κυρίως για τους ανθρώπους που ζούνε εκεί αλλά κ για εμάς τους τουρίστες που θέλουνε να δούμε από κοντά αυτό το πανέμορφο μέρος!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Προς το παρόν δεν τρέχει τίποτα.Ίσως από Τρίτη να έχουμε προβλήματα.Κανείς δεν μπορεί με σιγουριά
να πει τι θα γίνει.
 

kioftes

Member
Μηνύματα
17
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Σίδνεϊ
Αποφασίσαμε τελικά να το κάνουμε κ ότι γίνει!!! (Με βλέπω να πουλάω Παέγια στη Λα Ραμπλας να μαζέψω λεφτά για να βρω τρόπο να γυρίσω!! :haha: )
 

kioftes

Member
Μηνύματα
17
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Σίδνεϊ
Καλό Ταξίδι να έχει όποιος πάει και όλα ειρηνικά να κυλήσουν! Θα σας πω νεότερα όταν με το καλό φτάσω και....επιστρέψω!
Panpan είσαι Θησαυρός για όποια βοήθεια κ απορία μας έχεις προσφέρει εδώ μέσα!!! Όταν έρθεις Θεσσαλονίκη κερνάω ότι κιοφτέδες θέλειςςςςςςς χαχαχαχα :haha:
 
Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλό Ταξίδι να έχει όποιος πάει και όλα ειρηνικά να κυλήσουν! Θα σας πω νεότερα όταν με το καλό φτάσω και....επιστρέψω!
Panpan είσαι Θησαυρός για όποια βοήθεια κ απορία μας έχεις προσφέρει εδώ μέσα!!! Όταν έρθεις Θεσσαλονίκη κερνάω ότι κιοφτέδες θέλειςςςςςςς χαχαχαχα :haha:
Καλησπερα απο την ομορφη Βαρκελονη ολα ειναι πολυ ησυχα εδω μονο οι σημαιες με το si στα μπαλκονια θυμιζουν οτι κατι γινετε
 

PoppyTh

Member
Μηνύματα
44
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Βορεια Αφρικη
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Καλησπερα απο την ομορφη Βαρκελονη ολα ειναι πολυ ησυχα εδω μονο οι σημαιες με το si στα μπαλκονια θυμιζουν οτι κατι γινετε
Πολυ ωραια! Να περνατε ομορφα. Ευχαριστουμε :)
 

kioftes

Member
Μηνύματα
17
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Σίδνεϊ
Ένα τέλειο ταξίδι 3 ημερών! Μια πόλη που ερωτεύτηκα και σίγουρα θα την ξανά επισκεφτώ μέσα στην επόμενη χρονιά! Παρ'όλο που έπεσα σε μεγάλη συγκέντρωση κ συμμετείχα κι εγώ μαζί τους ... όλα ήταν ήσυχα κ ειρηνικά! Όσοι πάτε... Μόνο Παρασκευή κ Σάββατο είναι το σόου στο μαγικό συντριβάνι που ξεκινάει στις 9 το βράδυ! Είναι κάτι μαγικό!
 
Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Και μόλις επέστρεψα και τι το γουρσούζεψα οτι περνάγαμε ήσυχα και μες την καλή χαρά..Παιδια τελικα θελει προσοχη μεγάλη..Απο τύχη ας μην πω το αλλο που λεει ο α λαος και χαρακτηριστώ αθυρόστομη δεν βρισκωμαι ουτε εγω αλλα ουτε και η παρεα μου σε καποιο νοσοκομειο της Βαρκελωνης..Χθες εγιναν φοβερα γεγονοτα στην Πιατσα Καταλουνια οπου πηγαμε να παρουμε το hop on και είπαμε να κατσουμε να πιουμε ενα καφεδακι πριν ξεκινήσουμε την βολτα μας..Ξεκίνησε μια μεγάλη πορεία τελικα και θα παίρναμε το hop on απο τη δευτερη σταση γιατι λογω πορειας δεν σταματουσε εκει.με το που φύγαμε απο το καφε απο το πουθενα αρχισαν επεισοδια. Καρεκλες και τραπεζια να εκτινάσσονται πάνω στον κοσμο..να πεφτει ξυλο σοριδων. Ηταν κατι που δεν θα ξεχασω ποτε στη ζωη μου. Απλα μια συμβουλη..Όποιος σκέφτεται να παει να αποφεύγει τις μεγάλες πλατείες.

Ένα τέλειο ταξίδι 3 ημερών! Μια πόλη που ερωτεύτηκα και σίγουρα θα την ξανά επισκεφτώ μέσα στην επόμενη χρονιά! Παρ'όλο που έπεσα σε μεγάλη συγκέντρωση κ συμμετείχα κι εγώ μαζί τους ... όλα ήταν ήσυχα κ ειρηνικά! Όσοι πάτε... Μόνο Παρασκευή κ Σάββατο είναι το σόου στο μαγικό συντριβάνι που ξεκινάει στις 9 το βράδυ! Είναι κάτι μαγικό!
Και Πεμπτη εμεις πηγαμε χθες αυτο το υπερθεαμα δεν χανετε με τιποτα
 

duty_free

Member
Μηνύματα
904
Likes
3.237
ειναι απαραιτητη η ιντερνετικη κρατηση για σαγραδα φαμιλια; Αν εισαι πχ στις 08:30 - 09:00 (στις εννεα δεν ανοιγει; ) θα υπαρχει προβλημα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom