Ryanair Πτήσεις Θεσσαλονίκη-Ρώμη από Μάιο η Ryanair

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Να ρωτησω... Παλια στο site μου εβγαζε πινακακι με τις φτηνοτερες τιμες σε καθε μερα του μηνα. Τωρα μου βγαζει μονο το κοστος στις ημερομηνιες που εχω επιλεξει.... (exv flexible επιλογη τσεκαρισμενη....)
Για Ρωμη απο Θεσ/νικη ξεκιναν με 79 ετσι; Δυστυχως πριν ενα μηνα εβρισκα και ακομα πιο φτηνα αλλα τοτε δεν ημουν σιγουρη.....
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εγω εκλεισα με 35 ε και 12 ε την καρτα επιπλεον .απλα εκανα ενα λαθοσ εγραψα ΣΠΥΡΟΣ και οχι ΣΠΥΡΙΔΩΝ που γραφει η ταυτοτητα λετε να εχω προβλημμαστο ciampino???please τι να κανω>???πεταω 7 οκτωμβριου..
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Να ρωτησω... Παλια στο site μου εβγαζε πινακακι με τις φτηνοτερες τιμες σε καθε μερα του μηνα. Τωρα μου βγαζει μονο το κοστος στις ημερομηνιες που εχω επιλεξει.... (exv flexible επιλογη τσεκαρισμενη....)
Για Ρωμη απο Θεσ/νικη ξεκιναν με 79 ετσι; Δυστυχως πριν ενα μηνα εβρισκα και ακομα πιο φτηνα αλλα τοτε δεν ημουν σιγουρη.....

Κι εγώ είχα μπερδευτεί δες λιγάκι εδώ Cheap Flights - Book cheap flights to Europe with Ryanair. Υπάρχουν ελαφρώς χαμηλότερες τιμές για Αύγουστο.
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Να ρωτησω... Παλια στο site μου εβγαζε πινακακι με τις φτηνοτερες τιμες σε καθε μερα του μηνα. Τωρα μου βγαζει μονο το κοστος στις ημερομηνιες που εχω επιλεξει.... (exv flexible επιλογη τσεκαρισμενη....)
Για Ρωμη απο Θεσ/νικη ξεκιναν με 79 ετσι; Δυστυχως πριν ενα μηνα εβρισκα και ακομα πιο φτηνα αλλα τοτε δεν ημουν σιγουρη.....
Για να το δεις όπως το έβλεπες παλιά στην αρχική σελίδα της Ryanair άλλαξε τη γλώσσα πάνω δεξιά σε Ιρλανδικά (αγγλικά) !!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.004
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Για να το δεις όπως το έβλεπες παλιά στην αρχική σελίδα της Ryanair άλλαξε τη γλώσσα πάνω δεξιά σε Ιρλανδικά (αγγλικά) !!!
Τη χώρα (κι όχι τη γλώσσα) σε "Ιρλανδία (Αγγλικά)" εννοείς. Μάλλον αγνοείς την ύπαρξη της Ιρλανδικής γλώσσας...
 

koynabi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Να χαιρετησω κ εγω την ομορφη παρεα σας και να σας κανω μια ερωτηση που με βασανιζει εδω και λιγες μερες.
Προκειται να πεταξω με την ryanair, ωστοσο ρωτοντας διαφορους φιλους δεξια αριστερα, με τρομοκρατησε καποιος γιατι μου ειπε πως ενας αλλος φιλος του που ειχε πεταξει με την εν λογω εταιρια, επειδη δεν ειχε διαβατηριο, εβαλε τα στοιχεια της ταυτοτητας του και στο πεδιο της ημερομηνια ληξης του εγγραφου εβαλε μια τυχαια ημερομηνια καθως οι δικες μας ταυτοτητες δεν εχουν ημερομηνιες ληξης. Ωστοσο, οταν ηρθε η ωρα να επιβιβαστει , στον ελεγχο, τον σταματησανε και τον αναγκασανε να πληρωσει επιλεον ( νομιζω πως μου ειπε για 40 λιρες) επειδη η εταιρια ηθελε τα στοιχεια να ειναι ολα σωστα συμπληρωμενα.
Επειδη και εγω δεν εχω διαβατηριο, και θα βαλω ταυτοτητα, θα εχω και εγω παρομοιο προβλημα; Εχει τυχει σε κανενα απο εσας καμια παρομοια κατασταση ή απλα ο φιλος του φιλου μου εκανε καποιο αλλο λαθος και εβγαλε λαθος συμπερασματα;
Ευχαριστω
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
διαβασε στο σαιτ της ραιαν ειρ τι λεει οταν πας να βαλεις την ημερομηνια και θα δεις
 

gp123

Member
Μηνύματα
75
Likes
9
Ας μας ενημερωσουν οσοι ταξιδεψαν στο ciampino, ποση ωρα εκανε το λεωφορειο της terravision(στο σαιτ αναφερει 40min) απο termini και αν ειχε μεγαλες ουρες στον ελεγχο των χειραποσκευων.
 

markoniko

Member
Μηνύματα
48
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βερονα, Βενετια
[/QUOTE] Επειδη και εγω δεν εχω διαβατηριο, και θα βαλω ταυτοτητα, θα εχω και εγω παρομοιο προβλημα; Εχει τυχει σε κανενα απο εσας καμια παρομοια κατασταση ή απλα ο φιλος του φιλου μου εκανε καποιο αλλο λαθος και εβγαλε λαθος συμπερασματα;
Ευχαριστω[/QUOTE]

ως ημερομηνία λήξης βάλε την επόμενη μέρα της επιστροφής σου στην ελλάδα
 

koynabi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μολις πριν λιγες ωρες εκανα την αγορα και δεν μου ζητησε τελικα πουθενα κατι τετοιο. Προφανως κατι αλλο δεν κανανε καλα οι γνωστοι του γνωστου μου και μετα καπου χαθηκαν στην μεταφραση αν και... τωρα που ξαναθυμαμαι την διαδικασια, δεν μας ζητησε πουθενα το σαιτ να εισαγουμε στοιχεια ταυτοτητας. Λογικα αυτο θα γινει στο check in ε;:roll:
(εντελως αμπαλος λεμε! :p:p:p )
 

thalassa

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
paris <3
Ναι, στο ηλεκτρονικό check in θα χρειαστεί να βάλεις επιπλέον στοιχεία ταυτότητας.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom