ΡΕΘΥΜΝΟ Τραβελστορικη συναντηση.....

Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
εννοειται οτι υπαρχει ακομα!εμεις απο εκει παμε κυθηρα καθε χρονο!
οσο για το που μαθαινουμε για τις συναντησεις .....απο εδω!!!!
το ανακοινωνει καποιος σε ενα νεο θεμα,μην ανχωνεσαι θα το δεις σιγουρα!
το τοπικ στις συναντησεις ειναι τα ταξιδια!!!!!και οτι αλλο συνεπαγεται αυτο!


Σ'ευχαριστώ για την απάντηση! Όσο για το topic στις συναντήσεις, υπέθεσα οτι θα ήταν τα ταξίδια!:clap: Οκ, θα'χω τα μάτια μου ανοιχτά να δω όποια δημοσίευση μπει για επόμενη συνάντηση και θα προσπαθήσω να έρθω!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ηταν η πιο καφατη συναντηση απο ολες τις αλλες....

Loulou τα δωρα σου καταπληκτικα(εχουμε φωτο να δειτε...) οσο και το γελιο σου που ξεσηκωνε το μαγαζι

Οliv το πιο γελαστο κοριτσι....πρεμιερα στη συναντηση και θελω να πιστευω και σε ολες τις υπολοιπες...

soudianos δεν χρειαζονται συστασεις....ΑΡΧΟΝΤΑΣ...με τα γλυκα του παντα...τα δωρα του....

Argiro απο τις πιο γλυκιες φατσουλες....δεν μιλησαμε και πολυ γιατι ηταν μακρια μου....ελπιζω στην επομενη να τα πουμε καλλιτερα

beba η αδυναμια μου....ντρεποταν απο τη μια....ντρεποταν απο την αλλη...αλλα τη καταφεραμε !!!!!

kalspiros αδεσμευτες του φορουμ ενωθειται και διεκδικηστε !!! Σιγα μη βρειτε καλλιτερο.....ΘΕΟΣ ...ειναι και Ηρακλειωτης μη το ξεχναμε....η μιση Χερσονησος δική του !!!!!:clap:

eva kass και εδω ελευθεροι του φορουμ θελω τη προσοχη σας....διμετρη Χανιωτισσα και κουκλα !!!!

tsok ακουγαμε και tsok δεν βλεπαμε !!!! αλλα η εμφανιση του δυναμικοτατη.....και οι εμπειριες του απο τη Λιβυη επισης....στο γελιο ντουετο με τη Loulou...επισης ΘΕΟΣ !!!!

To εστιατορειο Γευσηπλους μας αφησε τις καλλιτερες εντυπωσεις....απο φαγητο, σερβις, καθαριοτητα, και περιβαλλον υπαρχουν φωτο στις σελιδες να δειτε

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο καρδιας για τη χαρα που μου δωσατε να ξαναβρεθουμε παλι:hug:
Yπαρχουν και αλλες φωτο απο το μαγαζι στη κατοχη του Σπυρου......
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
βρε αντωνη νομιζα οτι την Αργυρω σας την συστησε η ευη οταν ηρθαμε.......συγνωμη δεν θα ξαναγινει.......:bleh:
δεν κατάλαβες....είπα ότι δεν την ανάφερες εδώ μια που την μετέφερες εσύ στην παρέα. είπες μόνο για την oliv και τον tsok...

εκτός αν το άφησες για μένα...μια ακόμη δύσκολη αποστολή εξύμνησης κάλους:clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
δεν κατάλαβες....είπα ότι δεν την ανάφερες εδώ μια που την μετέφερες εσύ στην παρέα. είπες μόνο για την oliv και τον tsok...

εκτός αν το άφησες για μένα...μια ακόμη δύσκολη αποστολή εξύμνησης κάλους:clap:
Σορυ Αντωνη αλλα την Argiro τη συστησα σε ολους....εσυ αγναντευες το πελαγος !!!.....:cool::cool::cool:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Πρωτη μου παρουσια σε Τραβελστοριστικη συναντηση..........εντυπωσεις? οι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..........παρεα? η ΚΑΛΥΤΕΡΗ........και η Ευη μας πηγε στα ΚΑΛΥΤΕΡΑ:clap:

Περασα υπέροχα και χαρηκα πολυ για την γνωριμια μου με ολους σας......ανυπομονω για την επομενη....:p
Aμοιβαιο Oliv......:clap::clap:.
 

beba

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Νικήσιανη
Ταξίδι-Όνειρο
Σαμοθράκη,Ανταρκτική
Παρ' όλο που δεν εκδηλώθηκα μέχρι τώρα, αν και ήμουν παρούσα στην περιβόητη συνάντηση του Ρεθυμνου, δηλώνω με παρρησία ότι η συναντησή μας ήταν.....super. Άνθρωποι που μέχρι χθές σου ήταν άγνωστοι, γίνονται ξαφνικά πολύ κοντινοί σου. Βοηθούντος βέβαια και του καλού φαγητού και ποτού.
Όσο για τη θέα!!! Όλο το Ρέθυμνο με τη μεγαλόπρεπη Φορτέτζα στο πιάτο σου. Η θάλασσα με τα καλά της. Ακόμα και ο καιρός μας επιφύλαξε μια λαμπρή μερα.
Όμως την επιτυχία της συνάντησης την καθόρισαν οι άνθρωποι.
Το αεικίνητο Rethimno και ο σταθερός Soudianos ήταν οι μπροστάρηδες. Αλλά και οι υπόλοιποι συμβάλλαμε ο κάθε ένας με το λιθαράκι του έτσι ώστε όταν επέστρεψα στο σπίτι μου το βράδυ στις 9 (η συνάντηση ήταν στις 2,30 το μεσημέρι) να αναρωτιέμαι πως στην ευχή πέρασε έτσι η ώρα.
Άντε και σε άλλες με το καλό.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Όμως την επιτυχία της συνάντησης την καθόρισαν οι άνθρωποι.
Το αεικίνητο Rethimno και ο σταθερός Soudianos ήταν οι μπροστάρηδες. Αλλά και οι υπόλοιποι συμβάλλαμε ο κάθε ένας με το λιθαράκι του έτσι ώστε όταν επέστρεψα στο σπίτι μου το βράδυ στις 9 (η συνάντηση ήταν στις 2,30 το μεσημέρι) να αναρωτιέμαι πως στην ευχή πέρασε έτσι η ώρα.
Άντε και σε άλλες με το καλό.
Eδω Αγγελικη μου κανεις λαθος......η προσπαθεια ηταν συλλογικη και η συμβολη ολων ηταν η ιδια....Δεν θα εκανα τιποτα μονη μου χωρις τη παρουσια σας και τη καταπληκτικη παρεα σας
Απλα διαλεξα το εστιατορειο.....αντε η επομενη θα ειναι αλλου....
Θαλασσογραφια ειπαμε....:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom