ΡΕΘΥΜΝΟ Τραβελστορικη συναντηση.....

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Χρονια πολλα σε ολους!βλεπω τα περασατε πολυ ωραια.δυστυχως για μενα ετυχε απροοπτο,αλλα εχουμε ολοκληρο καλοκαιρι μπροστα μας.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.703
Likes
6.320
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Σουδιανε επειδη ειμαι νεος ακομα,δεν μπορω να σου απαντησω με μηνυμα .. Μακαρι να μπορουσα να ερθω,αλλα ειμαι Αθηνα γιατι σπουδαζω εδω και λογω υποχρεωσεων δεν μπορουσα να κατεβω Κρητη.. αυτες οι συναντησεις γενικοτερα γινονται συχνα;
καταλαβαίνω τι είδους "υποχρεώσεις..." πασχαλιάτικα, για να προτιμήσεις Αθήνα παρά Ηράκλειο την πόλη σου.Αλλά χαλάλι τους...:D:clap:
Είναι για φέτος η τρίτη μας συνάντηση. το καλοκαίρι θα γίνουν περισσότερες. Τότε θα έχουμε και τους επισκέπτες μας. κι όταν έρχονται μαζευόμαστε όλη η "οικογένεια" για να τους υποδεχτούμε. κι αν μάλιστα τύχει ναρθεί κάποιο "σημαντικόν πρόσωπο" τότε στρώνουμε και αγκιναρολούλουδα (όπως θα τάλεγε κάποια εδώ...).:clap:
θα σε περιμένουμε λοιπόν στην παρέα, να μας πεις και για τις Τρείς Εκκλησιές στη Μεσσαρά, γιατί είναι τα μόνα κατσάβραχα που δεν πήγα ακόμα.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Εκλεκτη παρεα και εκλεκτοι μεζεδες απ`οτι ειδα στις φωτο!!! Ζηλεψα αλλα δεν μπορεσα ναρθω.
Παντα τετοια φιλοι τραβελστοριτες.!!!

Ελπιζω στην επομενη συναντηση ναμαι μαζι σας,θα κραταω και ταιλανδεζικα μαρουλια (η κατι τετοιο τελος παντων:roll:) που εχουν αρχισει και φυτρωνουν.:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Εκλεκτη παρεα και εκλεκτοι μεζεδες απ`οτι ειδα στις φωτο!!! Ζηλεψα αλλα δεν μπορεσα ναρθω.
Παντα τετοια φιλοι τραβελστοριτες.!!!

Ελπιζω στην επομενη συναντηση ναμαι μαζι σας,θα κραταω και ταιλανδεζικα μαρουλια (η κατι τετοιο τελος παντων:roll:) που εχουν αρχισει και φυτρωνουν.:D
Οχι xene παιδι μου.....μη ζηλεψεις ακομα κατσε να δεις και τις αλλες φωτο....
Ασε που μου ξεφυγε το επιδορπιο....δεν προλαβα να το φωτογραφισω....γελουσαμε με την oliv.....και μεχρι να το καταλαβω....ειδα τη σος σοκολατας στο πιατο !!!!

Παραπονα δεν εχετε....εγω και ο Σουδιανος δεν εχουμε καμμια απουσια.....ασε που εξαντλησε ολες τις συναντησεις της Κρητης και επεκταθηκε πανελλαδικα !!!! Γι αυτο ειναι super star !!!:cool::cool:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.882
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
καταλαβαίνω τι είδους "υποχρεώσεις..." πασχαλιάτικα, για να προτιμήσεις Αθήνα παρά Ηράκλειο την πόλη σου.Αλλά χαλάλι τους...:D:clap:
Είναι για φέτος η τρίτη μας συνάντηση. το καλοκαίρι θα γίνουν περισσότερες. Τότε θα έχουμε και τους επισκέπτες μας. κι όταν έρχονται μαζευόμαστε όλη η "οικογένεια" για να τους υποδεχτούμε. κι αν μάλιστα τύχει ναρθεί κάποιο "σημαντικόν πρόσωπο" τότε στρώνουμε και αγκιναρολούλουδα (όπως θα τάλεγε κάποια εδώ...).:clap:
θα σε περιμένουμε λοιπόν στην παρέα, να μας πεις και για τις Τρείς Εκκλησιές στη Μεσσαρά, γιατί είναι τα μόνα κατσάβραχα που δεν πήγα ακόμα.
Ναι ελπιζω να μπορω να ειμαι και το καλοκαιρι γιατι εχω και τις εξεταστικες που με κρατανε πισω ..
Κακως δεν εχεις παει ακομα,γενικα ολη η νοτια πλευρα του νομου ειναι εκπληκτικης ομορφιας,με παραλιες φοβερες και ανεξερευνητες ..
Οταν μαθω καλα τα κατατοπια του site θα φροντισω να βαλω πολλες φωτογραφιες :D:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Χρονια πολλα σε ολους!βλεπω τα περασατε πολυ ωραια.δυστυχως για μενα ετυχε απροοπτο,αλλα εχουμε ολοκληρο καλοκαιρι μπροστα μας.
Εφη σε περιμεναμε !!! Ο.κ στην επομενη !!!!! δεν θα ειναι και λιγες το καλοκαιρι !!!!

Αν μπορεις Σπυρο βαλε τις φωτο απο το πάτωμα-ενυδρειο, το τοιχο με τα κοχυλια, και τη θεα στα βραχια.....:cool::cool:
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Είδα τις φώτο σας και...ζήλεψα...πολύ ωραίο το μαγαζί, το φαγητό...όσο γιατην παρέα είμαι σίγουρη οτι ήταν η καλύτερη! Θέλω κι εγώ! Πότε κάνετε συναντήσεις και πού?
Μπορώ να έρθω?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Είδα τις φώτο σας και...ζήλεψα...πολύ ωραίο το μαγαζί, το φαγητό...όσο γιατην παρέα είμαι σίγουρη οτι ήταν η καλύτερη! Θέλω κι εγώ! Πότε κάνετε συναντήσεις και πού?
Μπορώ να έρθω?
Και βεβαια μπορεις να ερθεις !!!!!:clap::clap:
Θα σε περιμενουμε στην επομενη κορασον.....Με πολλη χαρα μαλιστα..:lol::lol:καθε φορα που εχουμε συναντηση το γραφουμε....
Η προσκληση ειναι ανοικτη.....για ολους

Το εστιατορειο ειναι απο τα καλύτερα της πολης....αλλα εχουμε και αλλες επιλογες......εξ ισου καλες ....
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ε ρε τί έχασα!!!
μιλάμε για την χλύδα!! φοβερές photo αγαπητοί μου!!
ζήλεψα, αλλα ήμουνα ήσυχη οτι θα περάσετε τέλεια ακόμα και χωρίς εμένα με το σπλάχνο μου!!:D
εξάλου μαζευτήκατε όλη η αφρόκρεμα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.390
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom