ΡΕΘΥΜΝΟ Τραβελστορικη συναντηση.....

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.320
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
εδω ειμαι κεγω!!παρακολουθω τις φωτος και ζηλευω!!
ειμαι σιγουρη οτι η συναντηση ηταν σουπερ!!μακαρι να καταφερω να ερθω κεγω σε καποια απο τις επομενες συναντησεις σας!!

οσο για τα μυδια δεν ζηλευω, δεν ζηλευω..εφαγα τρελες ποσοτητες μεσα στην μεγαλοβδομαδα (μυδοφαγος ειμαι και δικαιωνω τον τιτλο μου:bleh:)!! η σως μουσταρδας μια χαρα (αν και γενικα τα προτιμω αχνιστα ή με κρασι), αλλα τα μυδια λιγα μου φαινονται....πολυ λιγα..
μηπως ειχατε τσιμπησει ηδη οταν τραβηχτηκε η φωτο??:roll:
Θα σε πάμε στο ίδιο μέρος για συνάντηση. Σπάνια τρώγω ιδίως αυτά τα μαύρα, αλλά έχεις δίκιο που να χορτάσεις με αυτά; Βρε Σπύρο δύο πιάτα μύδια φέρανε το ένα συνοδευόταν και με κάτι άλλο. Ξέρεις μας τα φέρνουν από τη Θεσσαλονίκη... εδώ δεν έχουμε.....
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
μήπως λες για την μελιτζανοσαλάτα? έεεερχεταί!

τώρα αν μιλάς για τα τηγανιτά κολοκυθάκια και μελιτζάνες,
Απολογούμαι, δεν απαθανατιστήκαν ....
 

Attachments

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.882
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Σουδιανε επειδη ειμαι νεος ακομα,δεν μπορω να σου απαντησω με μηνυμα .. Μακαρι να μπορουσα να ερθω,αλλα ειμαι Αθηνα γιατι σπουδαζω εδω και λογω υποχρεωσεων δεν μπορουσα να κατεβω Κρητη.. αυτες οι συναντησεις γενικοτερα γινονται συχνα;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μετά απά όλες αυτές τις φωτογραφίες που μελέτησα, πάω να δω τι περιέχει το σεμνό και ταπεινό ψυγείο μου....:(
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εδω ειμαι και εγω!!!!!!
για αλλη μια φορα η συναντηση μας στεφτηκε με απολυη επιτυχια!!πολυ γελιο ριξαμε και αξεχαστο θα μου μεινει το καροτσακι..........καλα γελουσα μεχρι και που εφτασα σπιτι μου!
χαρηκα πολυ που ειδα βεβαια τους ηδη γνωριμους και βεβαια που γνωρισα την oliv και τον chok -καλα το γραφω????? και βεβαια δεν το συζητω τον τρελοκαπελα......
αντε σιγα σιγα δηλωνεται ποτε θα μας κατεβαιτε και οι υπολοιποι του φορουμ να κανονισουμε και τις επομενες συναντησεις!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
αλλά και η αγαπητή γιατρός μας, η Lullu με τα όμορφα δωράκια της!
Θα σας πώ ένα μεγάλο μυστικό αλλα τσιμουδιά!!:cool:
Η lullu μας,έχει πολλα χαρίσματα! καλά το γιατρός σιγά τα αυγά..το προσπερνάμε!
άλλα ειναι τα χαρίσματα της! σήμερα θα σας πώ ένα και αργότερα τα υπόλοιπα:D
Είναι καλλιτέχνης!!συγκεκριμένα ειδικεύεται στην κατασκευή περίπλοκων κεριών κατασκευασμένα απο...την κατσαρόλα της και περίτεχνα δεμένα με πραγματικά αποξηραμένα λουλούδια ,κανέλες,κλπ!
τώρα λόγω κρίσης,την ψήνω να κάνομε πάγκο στο λιμάνι!
θα γίνω ο manager στις πωλήσεις της!!:bleh:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Οι φατσούλες σας που είναι βρε παιδιά;Από φαγητά έχουμε χορτάσει τις τελευταίες μέρες...Σπύρο ελπίζω να μη κάνεις μισές δουλειές...
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
για αλλη μια φορα η συναντηση μας στεφτηκε με απολυη επιτυχια..........
αντε σιγα σιγα δηλωνεται ποτε θα μας κατεβαιτε και οι υπολοιποι του φορουμ να κανονισουμε και τις επομενες συναντησεις!!!!!

ζηλεύωωωωωω!πάντα γίνονται οι συναντήσεις μέσα στις γιορτες κ λείπω:(:(:(
ελπίζω στην επόμενη να βρίσκομαι Κρητη..καντε κατι κ για μας..ε?ε? eva?rethumno?:D:D
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
... Μια υπεροχη μερα με πολη καλη παρεα καλο φαι... δεν θα μπορουσε να ηταν διαφορετικα αλλωστε με οικοδεσποινα το Ρεθυμνο .. Ευη ευχαριστουμε!!!!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
marizaki πες μας ποτε κατεβαινεις και θα το κανονισουμε!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
:cool:
Είναι καλλιτέχνης!!συγκεκριμένα ειδικεύεται στην κατασκευή περίπλοκων κεριών κατασκευασμένα απο...την κατσαρόλα της και περίτεχνα δεμένα με πραγματικά αποξηραμένα λουλούδια ,κανέλες,κλπ!
τώρα λόγω κρίσης,την ψήνω να κάνομε πάγκο στο λιμάνι!
θα γίνω ο manager στις πωλήσεις της!!:bleh:
.... λες ..να αρχισουμε τη παραγωγη ? δυσκολοι οι καιροι για νεους επιχειρηματιες αλλα μπας και κατσει?:haha::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
... Μια υπεροχη μερα με πολη καλη παρεα καλο φαι... δεν θα μπορουσε να ηταν διαφορετικα αλλωστε με οικοδεσποινα το Ρεθυμνο .. Ευη ευχαριστουμε!!!!!

Εγω σας ευχαριστω απο καρδιας για τη τοσο ομορφη μερα που περασαμε....
Loulou τα δωρα σου ηταν τελεια......και πολυ ευγενικο εκ μερους σου.....να μας θυμηθεις ολους !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.341
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom