ΡΕΘΥΜΝΟ Τραβελστορικη συναντηση.....

Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Και βεβαια μπορεις να ερθεις !!!!!:clap::clap:
Θα σε περιμενουμε στην επομενη κορασον.....Με πολλη χαρα μαλιστα..:lol::lol:καθε φορα που εχουμε συναντηση το γραφουμε....
Η προσκληση ειναι ανοικτη.....για ολους

Το εστιατορειο ειναι απο τα καλύτερα της πολης....αλλα εχουμε και αλλες επιλογες......εξ ισου καλες ....
Ευχαριστώ πολύ! Οι συναντήσεις γίνονται μόνο στην Κρήτη? Μου πέφτει...λίγο μακριά αλλά αν το πληροφορηθώ αρκετές μέρες πριν,κάτι θα μπορέσω να κάνω...έτσι κι αλλιώς η Κρήτη είναι πανέμορφη και έχω πολλά χρόνια να έρθω. Κι αν κανονίσω και κάτι εκτός συνάντησης προς τα εκεί, πάλι θα ενημερώσω μήπως συναντήσω κάποιους απο τους Κρητικούς του forum!
 

oliv

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Πρωτη μου παρουσια σε Τραβελστοριστικη συναντηση..........εντυπωσεις? οι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..........παρεα? η ΚΑΛΥΤΕΡΗ........και η Ευη μας πηγε στα ΚΑΛΥΤΕΡΑ:clap:

Περασα υπέροχα και χαρηκα πολυ για την γνωριμια μου με ολους σας......ανυπομονω για την επομενη....:p
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.703
Likes
6.320
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ευχαριστώ πολύ! Οι συναντήσεις γίνονται μόνο στην Κρήτη? Μου πέφτει...λίγο μακριά αλλά αν το πληροφορηθώ αρκετές μέρες πριν,κάτι θα μπορέσω να κάνω...έτσι κι αλλιώς η Κρήτη είναι πανέμορφη και έχω πολλά χρόνια να έρθω. Κι αν κανονίσω και κάτι εκτός συνάντησης προς τα εκεί, πάλι θα ενημερώσω μήπως συναντήσω κάποιους απο τους Κρητικούς του forum!
ΝΑΙ μόνο στη Κρήτη:haha:

εσυ που βρίσκεσαι;;;;;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Πρωτη μου παρουσια σε Τραβελστοριστικη συναντηση..........εντυπωσεις? οι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..........παρεα? η ΚΑΛΥΤΕΡΗ........και η Ευη μας πηγε στα ΚΑΛΥΤΕΡΑ:clap:

Περασα υπέροχα και χαρηκα πολυ για την γνωριμια μου με ολους σας......ανυπομονω για την επομενη....:p
oliv!!! για ξεκίνα και θα δείς την γλύκα!!
έχει μπόλικο πράμα...
εσένα θα σε διορίσομε αρμόδια για την ενημέρωση της χρηματοοικονομικής κατάστασης της χώρας!!:D
τι νόμιζες οτι θα γλυτώσεις???:bleh:
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
ΝΑΙ μόνο στη Κρήτη:haha:

εσυ που βρίσκεσαι;;;;;
\

Είπαμε...κάτω απ'τ'αυλάκι: Δυτική Πελοπόννησος! Οπότε για Κρήτη, έχω δρόμο...Πειραιάς-πλοίο, Ελ.Βενιζέλος-αεροπλάνο...έχω δρόμο, σου λέω! Πάντως, αν όντως γίνονται μόνο Κρήτη οι συναντήσεις, θα το πραοσπαθήσω, αλήθεια! Φίλους που μοιράζονται την ίδια τρέλλα μαζί σου, δυστυχώς δεν κάνεις κάθε μέρα!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.703
Likes
6.320
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Rethimno:εγω και ο Σουδιανος δεν εχουμε καμμια απουσια.....ασε που εξαντλησε ολες τις συναντησεις της Κρητης και επεκταθηκε πανελλαδικα !!!! Γι αυτο ειναι super star !!!:cool::cool: __________________

κι εσεις, καμιά ανησυχία όταν καθυστερώ να επιστρέψω!!!!
Έυη ήταν η καλύτερη εκλογή σου η ταβέρνα. αυτή τη φορά σωστή εξυπηρέτηση, καθαροί κι ευγενικοί σερβιτόροι με τη στολή τους, έχεις τον τίτλο του expert στις ταβέρνες.
καλά βρε Εύα Κας, το νέο μέλος Argiro, που την έφερες κι όλας δεν την ανέφερε κανείς...
εσένα Ρένα θα στα πω από κοντά....
Αυτό που μου άρεσε και δεν φωτογραφίζεται είναι ότι
μόλις βγήκα απο το ΙΧ που το πάρκαρα πάνω από τη θάλασσα , μου ήλθε ένα άρωμα απο το ιώδιο που ερχόταν από τα βράχια και τα φύκια. Πράμα που σημαίνει καθαρή θάλασσα και εύχομαι να είναι έτσι και τα καλοκαίρια
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.703
Likes
6.320
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
\

Είπαμε...κάτω απ'τ'αυλάκι: Δυτική Πελοπόννησος! Οπότε για Κρήτη, έχω δρόμο...Πειραιάς-πλοίο, Ελ.Βενιζέλος-αεροπλάνο...έχω δρόμο, σου λέω! Πάντως, αν όντως γίνονται μόνο Κρήτη οι συναντήσεις, θα το πραοσπαθήσω, αλήθεια! Φίλους που μοιράζονται την ίδια τρέλλα μαζί σου, δυστυχώς δεν κάνεις κάθε μέρα!
έλα βρε και στην Πάτρα γίνονται. και στην Αθήνα
νάρθεις μέσω Νεάπολης
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Μέσω Νεάπολης? Υπάρχει ακόμα γραμμή απο εκεί? Απο Γύθειο ήξερα παλιότερα, αλλά υπάρχει ακόμα? Και Πάτρα, Αθήνα? Γενικά απο που μαθαίνουμε για συναντήσεις? Υπάρχει συγκεκριμένο topic που αναφέρεται στις συναντήσεις?

Υ.Γ. Πάντως "μέσα" είμαι και για Κρήτη: μην ξεχνάμε οτι πρόκειται για ταξίδι!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.703
Likes
6.320
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Μέσω Νεάπολης? Υπάρχει ακόμα γραμμή απο εκεί? Απο Γύθειο ήξερα παλιότερα, αλλά υπάρχει ακόμα? Και Πάτρα, Αθήνα? Γενικά απο που μαθαίνουμε για συναντήσεις? Υπάρχει συγκεκριμένο topic που αναφέρεται στις συναντήσεις?

Υ.Γ. Πάντως "μέσα" είμαι και για Κρήτη: μην ξεχνάμε οτι πρόκειται για ταξίδι!
Γυθειο-Νεάπολη-Κύθηρα-Αντικύθηρα-Καστέλι.

ρώτα όμως το καλλοκαίρι μπας και βάλουν από Καλαμάτα

κι εμείς εδώ σε θέλουμε mi corazon:haha:
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
ok, θα το έχω στα υπόψιν! Και θα το ψάξω...μόλις κανονιστεί νέα συνάντηση, θα κοιτάξω να τα καταφέρω!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ηταν η πιο καφατη συναντηση απο ολες τις αλλες....

Loulou τα δωρα σου καταπληκτικα(εχουμε φωτο να δειτε...) οσο και το γελιο σου που ξεσηκωνε το μαγαζι

Οliv το πιο γελαστο κοριτσι....πρεμιερα στη συναντηση και θελω να πιστευω και σε ολες τις υπολοιπες...

soudianos δεν χρειαζονται συστασεις....ΑΡΧΟΝΤΑΣ...με τα γλυκα του παντα...τα δωρα του....

Argiro απο τις πιο γλυκιες φατσουλες....δεν μιλησαμε και πολυ γιατι ηταν μακρια μου....ελπιζω στην επομενη να τα πουμε καλλιτερα

beba η αδυναμια μου....ντρεποταν απο τη μια....ντρεποταν απο την αλλη...αλλα τη καταφεραμε !!!!!

kalspiros αδεσμευτες του φορουμ ενωθειται και διεκδικηστε !!! Σιγα μη βρειτε καλλιτερο......ΘΕΟΣ ...ειναι και η Ηρακλειωτης μη το ξεχναμε....η μιση Χερσονησος δικια του !!!!!:clap:

eva kass και εδω ελευθεροι του φορουμ θελω τη προσοχη σας....διμετρη Χανιωτισσα και κουκλα !!!!

tsok ακουγαμε και tsok δεν βλεπαμε !!!! αλλα η εμφανιση του δυναμικοτατη.....και οι εμπειριες του απο τη Λιβυη επισης....στο γελιο ντουετο με τη Loulou.. επισης ΘΕΟΣ

To εστιατορειο Γευσηπλους μας αφησε τις καλλιτερες εντυπωσεις....απο φαγητο, σερβις, καθαριοτητα, και περιβαλλον υπαρχουν φωτο στις σελιδες να δειτε

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο καρδιας για τη χαρα που μου δωσατε να ξαναβρεθουμε παλι:hug:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Μέσω Νεάπολης? Υπάρχει ακόμα γραμμή απο εκεί? Απο Γύθειο ήξερα παλιότερα, αλλά υπάρχει ακόμα? Και Πάτρα, Αθήνα? Γενικά απο που μαθαίνουμε για συναντήσεις? Υπάρχει συγκεκριμένο topic που αναφέρεται στις συναντήσεις?

Υ.Γ. Πάντως "μέσα" είμαι και για Κρήτη: μην ξεχνάμε οτι πρόκειται για ταξίδι!

εννοειται οτι υπαρχει ακομα!εμεις απο εκει παμε κυθηρα καθε χρονο!
οσο για το που μαθαινουμε για τις συναντησεις .....απο εδω!!!!
το ανακοινωνει καποιος σε ενα νεο θεμα,μην ανχωνεσαι θα το δεις σιγουρα!
το τοπικ στις συναντησεις ειναι τα ταξιδια!!!!!και οτι αλλο συνεπαγεται αυτο!


βρε αντωνη νομιζα οτι την Αργυρω σας την συστησε η ευη οταν ηρθαμε.......συγνωμη δεν θα ξαναγινει.......:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.230
Μηνύματα
884.377
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom